Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hep gülümseyin

Motovento
    REKLAM ALANI

Hepinize hayırlı geceler. Sizlerle bir. Video paylaşacağım lütfen 1 dakikanızı ayırıp izleyin. Böylesine sıkıntılı bir dönemden geçerken gerçekten böyle şeylere ihtiyacımız var. Beni gerçekten çok etkiledi.

https://youtu.be/ACqyfr179Hc

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Arkadaşım çooook sağol bize en azından bana yeni bir ufuk açtım. Bu güne kadar bırak düşünmeyi aklıma bile gelmeyen bir şeyi kalıcı olarak aklıma soktun.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Çok teşekkürler,
    Gözlerim doldu,zor durdum serviste...

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    İhtiyacı var hepimizin gülümsemeye, teşekkürler.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Harika bir paylaşım.Teşekkürler

Maalesef toplumumuzun en. Ütün sorunlarından biri gülmüyoruz gülümsemiyoruz suratımız hep mahkeme duvarı. Halbuki gülmek o kadar çok sebebimiz varki.. Yada mutlu olmak için,etrafımıza bakıp sahip olduklarımıza şükredelim. Bir an için bırakalım. Lüx motorları lüx hayatları bizden yukarıdakilere bakmayı.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    gülümsemek mi? o da nesi?
    biz dünyayı ıstıra ıstıra yola getireceğuk

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim yaşadığım şehirde birbirlerine baktılar diye öldürülen insanlar oluyor. Birilerine gülümseyip selam verdiğin zaman da zaten ülke genelinde bir tereddüt oluşuyor. Kolay kolay karşısındakinin samimi bir şekilde gülümseyip selam verebileceğine inanan da güvenen de pek kalmadı maalesef. Halbuki yolda yürürken bile gözgöze geldiğimiz insanlarla şunu başarabilsek ne kadar farklı olur bazı şeyler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Şu ideoloji ile başa çıkmak pek mümkün değil. Yine de videoyu izleyen insanımız üzerinde pozitif bir etki bıraktığını düşünmek, öyle inanmak istiyorum.

mombohunter bunu beğendi.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Bazen komşularla asansörde denk geliyorum. Gülümseyip günaydın diyeceğim ama göz göze gelip de asık bir surat görünce vaz geçiriyorum.

İş yerinde kız arkadaşlardan biri yanıma gelip; sen sapık mısın ne bakıp bakıp gülüyorsun, rahatsız ediyor bakışların demişti.

Kendimi kötü hissettim, sorguladım hata bende mi acaba, bilmeden yanlış bir şey mi yaptım diye.

Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazen komşularla asansörde denk geliyorum. Gülümseyip günaydın diyeceğim ama göz göze gelip de asık bir surat görünce vaz geçiriyorum.

İş yerinde kız arkadaşlardan biri yanıma gelip; sen sapık mısın ne bakıp bakıp gülüyorsun, rahatsız ediyor bakışların demişti.

Kendimi kötü hissettim, sorguladım hata bende mi acaba, bilmeden yanlış bir şey mi yaptım diye.
    Asla pes etmemeliyiz, pes etmek hiçbir şeyi değiştirmiyor bazen koca bir ormanı yakmak için küçük bir kıvılcım yetiyor. Hayata bir kez geliyoruz neden gülmeyelim ki. Bu hayat o kadar mı kötü. Aslında gülmek ve güldürmek için o kadar çok sebebimiz varki.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Birbirimize gülümsemeye ihtiyacımız var.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o zaman gülümseyin çekiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)