Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Olum ile sonuclanan trafik kazalari

Motovento
    REKLAM ALANI

Olum ile sonuclanan trafik kazalarinda kesinlikle polis tutanagina inanmayin/guvenmeyin arkadaslar...

Olay yerini mutlaka kendiniz bizzat gidip inceleyin.. Polis tutanagi ile karsilastirin...
    Hatali yanlis eksik birsey gorurseniz direkt itiraz edin...

Cunku motosiklet kazalarinda genellikle araba carpmis olsa bile direge/kaldirima/bariyele carptigi icin vefat etti diyorlar... Bana da oyle soylemislerdi...

Bu sabit rutin bir cevap... Herkese soylenen cevap... Buyuk bir yalan.. Ve bu yalani elinizde kamera kayitlari olsa bile gozunuzun icine baka baka utanmadan soyluyorlar...

Unutmayin, Turkiye kendi vatandasinin malinin caninin guvenligini saglayamayacak kadar zavalli, magduriyetler ile dolu bir ulkedir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam her gördüğüm haberde bunu düşünüyordum ama aklımda tam oturtamıyordum cidden haklısınız.

NEredeyse bütün motosiklet kazalarında

Bariyere carptı öldü
    Direğe carptı öldü
    Yolda sürüklendi öldü

Diyor.

Araba carptıgı sırada ölemez mi bu adam? Yani arabaya carpıyor adamın boynu kırılıyor ancak bariyerlere savrulduğu için "bariyere carptı öldü" diyorlar. Açıkçası motosiklete bakış acısından kaynaklı ugrasmak ıstemıyorlar.

Zaten söyle bir durum var "sonucunu bile bile kullanıyor" diye bir mantık var. İNTERNET haber sitelerindeki yorumlara bakın, sanki intihar amaclı kullanıyoruz

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    benim arkadaşım kaza yapmıştı
    kango araç kontrolsüz sağa atlayınca aracın arkasına girmişti.
    ambulans ile götürdüler. öldü sandılar. çünkü kango aracın arkası V şeklini aldı. kim görse buradan kimse sağ çıkmaz derdi. aracın arkasından şöförün yanına kadar gitti.
    poliste araç sürücüsünün başı ağırmasın diye araç sürücüsünü haklı çıkartacak tutanak tuttu.
    velhasıl arkadaş şükürler olsun hala motosiklet kullanabiliyor.
    ama dava açtı. tutanak fotoğraflarla uyuşmuyor zaten.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler