Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Üniversiteliye Sürgün

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kingston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    110 ft simdilik [mz den sonra ii gelmedi]
    Bildiğiniz gibi arkadaşlar aksaray da jeoloji mühendisliği okuyorum.Çok büyük umutlarla gelmiştim buraya.Ama yaşamımın nasıl sürgüne döndüğünü sizinle paylaşmak istedim
    burası fakülte eski diyanet binası her tarafı dökülüyor geçenlerde bodrum katının penceresiyle oynuyodum sıkıntı işte pencere menteşelerinden kopup içeri düştü

burası bilgisayar laboratuvarı bilgisayarların çoğu çalışmıyor

burası yurt yatağımın üstünde kendi imalatım olan lamba ile matematik finaline hazırlanıyorum saat 4

burası da şehrin çevresi çölden farkı yok 15 senedir dikilen ağaçlardan hiçbiri tutmuyor yetişebilecek tek bitki türü KAKTÜS

buda yurdun odasında yakaladığım fare

Gerisini artık siz düşünün
    Fotoğrafların devamı gelecek
    Kingston in Aksaray
    (niye diye sormayın :((()

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni tiger
    kötü kader neden böle yapıyorlar anlamıyorum bi türlü
    sınav için üniversite için kafayı yiyiorsun ama karşılığı bu
    sonra derler beyin göçü beyin göçü diye eğer bize bu muamele
    yapılacaksa tabii göçeriz arkadaşlar ilgililere duyurulur.....
    Kingston, abi ne diyeyim hani askere gidene söylenir ya
    yada hapis dekine sayılı gün çabuk geçer diye
    sende sık dişini abi .... :

Motosikleti
    okulun hocaları o kadar cins ki senede fakülte en fazla 25-30 tane mezun veriyor ben daha 1. sınıftayım okul şimdiden 6 ya uzadı ben ne zaman okulu bitirecem ne zaman askerliğimi yapacam ne zaman motora binip istediğim yere gidecem ne zaman biriyle beraber olup ailemi kuracam hocaların hiçbiri bunu düşünmüyor.ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLANANLARA ŞİDDETLE SÖYLÜYORUM NİĞDE-AKSARAY İLE İLGİLİ HİÇ BİR YER YAZMAYIN BOŞUNA 2 SENENİZ GÜMBÜRTÜYE GİDER LİSTENİZDE BURALARIN OLMASI BİLE DİĞER TERCİHLERİNİZİN ATLANMASINA VE GELMEMESİNE SEBEP OLUYOR KESİNLİKLE TERCİH LİSTESİNE NİĞDE ÜNİVERSİTESİNDEN VE AKSARAYDEN BİR YERİ YAZMAYIN
    Kingston in Aksaray

Evrim Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi değişik bi konsept var aslında sizi böle zorlu koşullara alıştırıolarki beyin göçünü nereye yaparsanız yapın başarılı olun diye
    ben ışık üni.deyim.. bizimde yurtların ordan fare geçmiş görmüşler.. (yetkililerin yorumu : etraf tarla fare de olur yılanda-tarla faresinden zarar gelmez)
    abi yok mu bi çaresi ilacı fln ne biliim.. böle laf söylemekle olmuo bu işler.. (diyemedik tabi adamlara bişi)

Motosikleti
    Falcon Comfort 180
    Ben de kızıyodum güzel sanatları Alsancak'tan Narlıdere'ye taşıdılar diye. Beterin beteri varmış. Allah sabır versin kardeş, hayırlı teskereler... yok karıştı başarılar dilerim...

Motosikleti
    MONDIAL 50 TT
    Ya fare süper de nasıl yakaladınız ? Bir de o şişe 5LT filan mı yoksa fare çk mu küçük ?
    Asfalta yapışmadan motorcu olunur mu ki?

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Unbeaten21 walla çok iyisin manevi destek olacağın yerde dondurucuda aylarca beklettiğin espiriyi çıkardın buraya koydun.hadi hatırın kalmasın güüüüüldüm.
    Kingston kardeş valla manzarayı gördük ama devlet utanmıyorsa senin yapacağın tek şey katlanmak,yada durum iyiyse tekrar sınava gir başka tercih yap geleceğin senin elinde yanlış anlama,keşke demektense kavşaktan nereye döneceğine sen karar vereceksin,
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    şişe 5 lt
    walla o kesin yeniden sınava girecem ama 2 senem boşa gitti benim canımı sıkan o zaten
    Kingston in Aksaray

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    Kingston, allah yardım etsin abi.. o ne okul öyle?? 2 sene gerçekten üzücü umarım istediğin güzel bi yer kazanırsın ve 4 senen güzel ve çabuk geçer..
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

Motosikleti
    MONDIAL 50 TT
    Yalnız şişe 5 LT ise fare hayvan gibiymiş..
    Maşallah inek gibi..Hala yaşıyor mu?
    Asfalta yapışmadan motorcu olunur mu ki?

Motosikleti
    hayır
    Kingston in Aksaray

Forumdan Uzaklaştırıldı ersanifeaRLESs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kingston kardeş seni en iyi anlayan benim ben de istanbul dan tokata geldim burda biyoloji okuyorum ama gel gör ki biyoloji mi okuyorum yoksa bi ızdırap kampında mıyım bimliyorum. bu sene 4. senem okulu beşledim ama bu dönem bütün dersleri veremessem 6 olucak inanılmaz derecede kötü bir dönem geçiriyorum ruh sağlığım bozuldu psikolojik tedavi görüyorum yazları.son iki senedir evde kalıyorum ama inanın evinde sorunları insanı yoruyo. burda sadece bir tane cadde var orda git gel yapıyoruz. benim de tek tavsiyem özellikle büyükşehirden öss ye girenlere tokattan uzak durun bu arada tokatla ilgili bi sorun olduğundan değil yanlış anlaşılmasın tek sorun uyumsuzluktur ben bir türlü uyum sağlayamadım hem de memleketimin amasya olmasına rağmen gidip gelmeme rağmen! allahtan bu ara biraz motor sevdası aldıda içimi motor sitelerinde biraz rahatlar gibi oluyorum....

YoL_GezeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 cc skygo
    Resimleri görünce amerkanın çorak arazileri geldi ama orada fare olur mu bilmem :

Kingston in Aksaray
    (niye diye sormayın) <- şimdi anladım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler