Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kıştan Nefret Edenler?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Yavaş yavaş yazın sonuna geliyoruz gene kışa giriyoruz ve ben nefret ediyorum kıştan akşam olunca sabaha kadar gezemeyeceğim ıslanacağım iliğim doncak... Dört gözle yazı bekleyeceğim yine..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Motosiklet sürmeden önce kışlar güzeldi şimdi dediğin gibi nefret ediyorum ama yağmurda sürmenin de keyfi bir başka.
    aquarist4 bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne yağmur ne fırtına ne kar yağsa yıldıramaz bizi. imza altta

Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yağmur ne fırtına ne kar yağsa yıldıramaz bizi. imza altta

https://www.youtube.com/watch?v=hFvB4-jN8pc
    Motosikletleri böyle mi taşıyorlar oradan buraya ?

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletleri böyle mi taşıyorlar oradan buraya ?
    bu yüzden bajaj almayın diyorlar ya...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavaş yavaş yazın sonuna geliyoruz gene kışa giriyoruz ve ben nefret ediyorum kıştan akşam olunca sabaha kadar gezemeyeceğim ıslanacağım iliğim doncak... Dört gözle yazı bekleyeceğim yine..
    En sevdiğim mevsimdir kış mevsimi; hava kararmış ve fırtına varken hellrider dinleyerek çok güzel motor sürülür.

https://www.youtube.com/watch?v=qha2kSrqof4
    kanucan bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Dur yahu naptın. Duruma göre daha Kasım ortasına kadar mis gibi binilir. Öyle hemencecik gelmiyor kış 3 ay var neredeyse.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Ben kamyon şoförüyüm. Kış gelir çile başlar.
    mandarake ve crxforever bunu beğendiler.

Motosikleti
    .
    Kar ilk yağdığında güzel oluyor,bir sessizlik,kartpostal gibi.

Eriyince çok sevmem ben,çamurla karışık

En güzeli ilk olsun son olsun bahar ayları.

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    4 Temmuz doğumluyum,çocukluğumdan beri yaz bitiyor diye strese girerim...
    sıcak severim,nem severim,o sıcak yaz akşamlarında buz gibi bira içmeyi çok severim...
    aquarist4 bunu beğendi.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    İzmir'liyim, İzmir'deyim. Yaz da binerim, kış da binerim. Ama kış aylarında kullanmayı daha çok seviyorum. Yaz aylarında full koruma ile gezmek her yiğidin harcı değil, trafik ışıklarında beklemek tam bir eziyet oluyor Kış aylarında motosiklet kıyafetleri ile özellikle yağmurlu günlerde sürüş çok keyifli oluyor. Yakın zamanda airpods aldım, şimdilerde motosiklet kullanırken müzik dinlemenin verdiği keyifle kaskın içinde ağzım kulaklarıma varıyor. Zaman zaman başımda kaskla ritm bile tuttuğumu farkettim. Tabi ki işin tehlikeli boyutu da var ama bunu da ayna ve çevre kontrolünü artırarak bertaraf etmeye çalışıyorum. Ne de olsa bir gün öleceğiz. Ölmek sorun değil de sakat kalıp, muhtaç olmak en büyük korkum. Daima "Allah'ım sakat kalacağım bir kazadan sonra beni yaşatmasın" diye dua ederim. Ölümün verdiği kayıp acısı bir süre sonra geçer, yerini başka şeyler doldurur. Ama sakat kaldığınızda her gün hem çevreniz kahrolur hem de siz üstünüze düşen bakışlarla tekrar tekrar ölürsünüz. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Kış gibisi yok, bu mevsim benim gelecek planlarımı şekillendiren bir mevsim. Ayrıca -5 lerde bir kısa şort ve forma ile gece çıktığım antrenmanlardan aldığım zevki hiçbir şeye değişmem, kışın motor sürmek de ona eşdeğer benim için.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    don durumuna gelmediği müddetçe kış sorun değil o değilde cepte 300 lira var gezecek zaman yok bu biraz koyuyor bana

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Kışın, daha az motor kazası görüp daha az üzülüyorum, haftasonu parklar sahiller boş oluyor bana kalıyor, yeni ve yavaş motorcu az oluyor e5 akşam trafiğinde aralardan daha çabuk geçip işime gücüme bakıyorum . kış da güzel yaz da güzel aslında.

İstanbul'un şöyle sağlam 40 soğuk günü var, yağış dert değil ama soğukta 1 saatlik gezinti bile (elcik ısıtma alın, aldırın) bezdirebiliyor. Yazın rotasız, öylesine yol nereye götürürse diye sürerken bazen, kışın o gerçekten soğuk günlerinde gidilecek yere doğru bilinen en kısa yoldan gidiyorum. Fakat toplasak 40 gün, kalan günleri dayanılır soğuklar oluyor iyi giyinirsek.

Ben de sevmiyorum kisi. Keske imkan olsa da kuslar gibi hep yaz olan yerlere gitsem

Kisin her yer yagmur, camur, soguk. Disari cikarken lahana gibi ust uste giyin. Bi mekana gidince ustundekileri cikar. 2 adim yurursun o sogukta terlersin.

Gun erken biter, surekli karanlik bogucu. Disarda takilamzsin vs vs.

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Kafe de oturunca havadan sudan açılan muhabbetlere benzemiş Her mevsimi güzelliyle yaşarsan güzeldir kışın kayağını yapmışın geyik etini yemişin şöyle şömine başı az şarap veya kahve birde güzel kitap keyiftir şaka lan şaka g*tümüz dona dona ordan oraya gitme çabası su çeken ayakkabı kayan zeminler, su sıçratan araçlar, ellerin cepte bekleme çabası, yüzüne hayat kadar acı vuran soğuk yaza kurban olun siz.

Greenut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kış Ankara'da güzelleşir, hem şehir hem mevsim güzelleşir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)