Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motosıklet.net KARDEŞLİĞİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ilk arkadaşımı motosıklet fuarında tanımıştım sağolsun kendısı hem hemşerim hemde ortak noktamız motosıklet ziyaretımize yolu düştükce gelır .Sonrasında sakarya motosıklet festıvalınde tanıştığımız arkadaşımız tamer namı arjantınli kendısıyle ve arkadaşı serkan brazılyalı ile arkadaşlığımız pekişti . Ardından yalova sonrası ağva cok olmamakla bırlıkte bir kac kez fındıklı ve kıyı köy gezisi hepsinde tanıştığım arkadaşlara samımıyetlerınden dolayı tek tek teşekkür ederim isim hafızam zayıftır diye isim sıralamak istemedım ama ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, olan yere ismınızı koyun ve teşekkürlerimi alın insan okuldan cocukluğundaki sokak arkadaşlığından askerdeki asker arkadaşlığından sonraki en tatlı arkadaşlığı emın olun bu stede motosıklet sevgisi ile birlıkte kazanabılıyor fazla söze zaten gerek yok gezi katılımlarından ve arkasından acılan foto ağırlıklı topic lerden bellı oluyor . Birde bireysel atılan adımlar da türkıyenın neresınde olunursa olunsun eğer o bölgede üye varsa orada kırkyıllık ahbap ın mış gıbıde karşılanılıyor.Bunlarla karşılaşmadım ama yazılardan takıp edebıldığım bu şimdi nıye yazdım bunu ları kac aydır takıp edıyorum.ben bu motosıklet.net e hayran kaldım diyorum keşke daha önceden üye olsaymışım ama ALLAH uzun ömür verırse atılıp kovulana kadar herhalde buradayız buralıyız .Gecenlerde boş bir vakıt ayırıp yukarıda ismi gecen arkadaşlarıma yaptığım ziyarette sağolsun arjantınlı arkadaşım bizi iyi karşıladı ve motosıkletıme servis ten daha iyi bakımı hiç üşenmeden üstelık bedava yaptı ayrıca kendılerıne teşekkür ederim. bir kaçta resım cektım sizlerle onlarıda paylaşmak istedım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tebrik ederim arjantinli ve brezilyalıyı yardımlarından dolayı

gerçekten öyle güzel bi site ki kaynaştırdı hepimizi
    birçok siteye üyeyim ama burada olan sıcak karsılama sohbet yardım yok hiçbiyerde
    ilk katıldıgın toplantıda dahi konuskansan hele bide yabancılık çekmiyosun

abi sayende bende herkese teşekkür edeyim

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eyvallah haklısın valla...bende seni tanıdığama sevindim kardeş....yani herkezi..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı AYGÜL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrik ederim arjantinli ve brezilyalıyı yardımlarından dolayı

gerçekten öyle güzel bi site ki kaynaştırdı hepimizi
    birçok siteye üyeyim ama burada olan sıcak karsılama sohbet yardım yok hiçbiyerde
    ilk katıldıgın toplantıda dahi konuskansan hele bide yabancılık çekmiyosun

abi sayende bende herkese teşekkür edeyim
    ne demek herdaim arkadaşlık,dostluk ve dilimizin döndüğü kadar sohbet,elimizin yettiği kadar yardımlarla bizlerde yanınızda olmaktan siz güzel insanlara teşekkür ederiz.
    sinan abi güzel bir topic olmaya adayher zaman bekleriz.aslında bizim işyerinin hemen yukarsında güzel bir park var.bir gün orda MT olarak piknik yapmalı ne dersin.?Ramazan da geldi çattı.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    ramazan geçsin arjantinli
    ya aslında bi gün iftarı piknik ortamındamı yapsak ya... aslında varya çok süper olur

buradaki tüm dostlarım... yanımda yakınımda olan belki hiç yüzünü bile görmediğim yada hergün görüştügüm arkadaşlarım iyiki varsınız iyiki hep yanımdasınız. SİZİ SEVİYORUM....
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    My Kawa..
    Burdaki rahatsızlarla tanıştığım için çok mutluyum.. sizsiz olmuyor canlar..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdaki rahatsızlarla tanıştığım için çok mutluyum.. sizsiz olmuyor canlar..
    bence de dostlugun arkadaşlıgın adresi güzel dostluklara.
    valla açık hava mangal bir ara güzel olur derim çagla.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan geçsin arjantinli
    ya aslında bi gün iftarı piknik ortamındamı yapsak ya... aslında varya çok süper olur

buradaki tüm dostlarım... yanımda yakınımda olan belki hiç yüzünü bile görmediğim yada hergün görüştügüm arkadaşlarım iyiki varsınız iyiki hep yanımdasınız. SİZİ SEVİYORUM....
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    iftar düzenleyelım hem yıyelım hemde insanlara iftar verelım yalnız bu iyi bır organızasyon gerektırıır yer ve alan gerekır 50 kişi doyuracağız derız 100 kişi gelır valla rezıl oluruz yok yok önce kendı aç karnımızı doyuralım kendi payıma bu sözüm meclisten dışarı

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    abi ozaman bir iftar çadırını kapatırız hem beleşe gelir parada vermeyizordan da çay içmeye gideriz artık bir yerlere nasıl olsa yer çokmotorlar nereye gideceğini biliyor alıştılar geze geze.

yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    gene ne kaynatıyorsunuz kendi aranızda
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    ya MT nin tükkan sakinleri,nerde ararsan ordayız misaliboş sayfa yok dilaver.sinan sagolsun yeni slogan MT Kardeşliği Tükkana rakipmi geliyor ne aman duymasınlar

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya MT nin tükkan sakinleri,nerde ararsan ordayız misaliboş sayfa yok dilaver.sinan sagolsun yeni slogan MT Kardeşliği Tükkana rakipmi geliyor ne aman duymasınlar

olmadıki abı nıye agzından kacırıyorsun neyse yeni oluşumun adresi fıstıklı buluşmalara bekleriz

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    duyduk bile
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    cbf150
    bu site sayesinde bir çok değerli dostlarım oldu hepinize teşekkür ediyorum iyiki varsınız sizleri seviyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    valla he burada tam bir aile havası var..
    diğer siteler gibi cc si büyük değil gönlü büyük insanlar var..

manyağı, deleni, delineni, sucukcusu, ihtiyarı, sarhoşu, abisi, ablası, meleği,
    kardeşi, abisi, yatak arkadaşı, cadır komşusu, vereni, vermeyeni, yolda kalanı,
    gelip cekeni, ayısı, dayısı, hepsi mevcut... oy maşallah

herkese çok teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

herkese çok teşekkürler
    hacı kılllısı kılsızını unuttun before - after

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Alıntı edii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı kılllısı kılsızını unuttun before - after
    valla yaaa çok özür dilerim kendimi affetmicem

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

herkese çok teşekkürler
    aynen öyle erdem ne ararsan var.arjantinli,brezilyalı bu ne kardeşim,konyalı,adanalı,öyle devam ediyor.herkese selamlar.

AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen öyle erdem ne ararsan var.arjantinli,brezilyalı bu ne kardeşim,konyalı,adanalı,öyle devam ediyor.herkese selamlar.

ağva daki kampta liste yapıyorduk ya
    sayfayı cevirip bi baktım
    arjantinli
    brezilyalı
    yazıyordu arka sayfada
    dedim yanlış yerdeyiz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler