Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Marmarada bu geceye dikkat!! (Dolu dolu foto içerir)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Anadolu yakasında akşam çok kötü yakaladım doluya bir kaç foto bizim oralardan...

Bu gece yağış artarak devam edecekmiş. Bazı yerlerde asfaltta kopmalar var aman dikkatli olalım!

Carbondioxid bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerçekten kötüydü. 30 yılda gördüğüm en şiddetli yağış oldu

ernaltnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx
    Bulgurluda oturuyorsunuz galiba. Oturduğunuz sitede öğrenciliğim sırasında iki sene ikamet etmiştim

Kısıklı Altunizade çıkışında köprü bağlantısına doğru / Çamlıca Ümraniye Şile yolu bazı bölümlerde ciddi asfalt bozuklukları var ve gece ıslak parlayan yolda çok zor fark ediliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

Alıntı ernaltnts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulgurluda oturuyorsunuz galiba. Oturduğunuz sitede öğrenciliğim sırasında iki sene ikamet etmiştim
    O site de ben değil annemlerin evi var motoru orada bir yere bıraktım devam etmek mümkün değildi..

Eline sağlık , " Hava muhalefeti / Bozuk yol / Tekinsiz rota "

Diye yeni sekme/başlık altında toplanmalı , konu dışı değil dogrudan sürüşe etki , "asla kata çevirme/uygulama noktaları yazılmamalı"

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık , " Hava muhalefeti / Bozuk yol / Tekinsiz rota "

Diye yeni sekme/başlık altında toplanmalı , konu dışı değil dogrudan sürüşe etki , "asla kata çevirme/uygulama noktaları yazılmamalı"
    Aslında hangi bölüme diye tereddüt ederek ilgili başlık bulamadığımdan kararsız kalıp açtım konuyu, forumda iyi bir okuyucu ama konu açma alışkanlığı olmayan biri olarak biraz acemiliğe denk geldi sanırım.

Belirttiğiniz gibi bir başlık altında toplanması iyi olur diye düşünüyorum ben de, ilgili arkadaşlar bir düzenleme yaparlarsa sevinirim ...

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Birşey yazmadan koysan , binaları çapraz ateşe tutmuşlar sanırdım

Alıntı Akhunturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında hangi bölüme diye tereddüt ederek ilgili başlık bulamadığımdan kararsız kalıp açtım konuyu, forumda iyi bir okuyucu ama konu açma alışkanlığı olmayan biri olarak biraz acemiliğe denk geldi sanırım.

Belirttiğiniz gibi bir başlık altında toplanması iyi olur diye düşünüyorum ben de, ilgili arkadaşlar bir düzenleme yaparlarsa sevinirim ...
    Kırmızı çeketliler okusun diye , yeni forum sekmesi açsınlar diye fikren yazdım , siz gayet düzgün kaleme alıp ikaz etmişsiniz.
    Akhunturk bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    en fenası buydu
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)