Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

benzinlikte arabasını yıkayan lüks araç sahibi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Çünkü kendini zenginmiş gibi gösteren milletiz
    Malını sergilemeyi severler
    fatih.met bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çünkü kendini zenginmiş gibi gösteren milletiz
    Malını sergilemeyi severler
    karaktersiz insanlar zenginlikleriyle mallarıyla övünür ve karakterli insanlar ise zenginliğini ve mallarını paylaşırlar.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karaktersiz insanlar zenginlikleriyle mallarıyla övünür ve karakterli insanlar ise zenginliğini ve mallarını paylaşırlar.
    Adamsın fatih. bu foruma en çok senin yazman lazım. bütün konulara yaz, her konuda aydinlat bizleri
    jimi_hendrix ve fatih.met bunu beğendiler.

yzk2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAG200
    Burada yazılanları bir sohbette konuşmaya kalksan sarhoşsun derler bir durum tespitinden ne kadar çok sosyolojik çalışma çıkardınız tebrikler vallahi ;))
    Kübra006 bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amerika'da garsonlar bahşişle çalışıyor diye okumuştum. yani bahşiş öyle sanıldığı gibi kötü bir gelenek değil. çalışana bahşişinizi bırakınız..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamsın fatih. bu foruma en çok senin yazman lazım. bütün konulara yaz, her konuda aydinlat bizleri
    arkadaşım terbiyesizlik yapma!

...millet daha yaptığı hareketin ne anlam taşıdığından habersiz ezbere bir hayat yaşar iken birileri çıkıp benim tespitlerime saygısızlık ediyor. görüşlerinizi adam gibi belirtin arkadaşım, terbiyesizlik yapacaklar hiç yazmasın daha iyi.

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım terbiyesizlik yapma!

...millet daha yaptığı hareketin ne anlam taşıdığından habersiz ezbere bir hayat yaşar iken birileri çıkıp benim tespitlerime saygısızlık ediyor. görüşlerinizi adam gibi belirtin arkadaşım, terbiyesizlik yapacaklar hiç yazmasın daha iyi.
    her yazdığını onaylıyorum beğeniyorum ne terbiyesizliği fatih ? yanlış anladın herhalde ama bir daha hiçbir gönderini alıntı yapmayacağımıda bilmeni isterim
    jimi_hendrix ve fatih.met bunu beğendiler.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    her yazdığını onaylıyorum beğeniyorum ne terbiyesizliği fatih ? yanlış anladın herhalde ama bir daha hiçbir gönderini alıntı yapmayacağımıda bilmeni isterim

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gülüşü daha çok seviyorum

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    bu gülüşü daha çok seviyorum
    Mobildeyim bunu ezberledim sadece.

Motosikleti
    .
    Alıntı yzk2001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada yazılanları bir sohbette konuşmaya kalksan sarhoşsun derler bir durum tespitinden ne kadar çok sosyolojik çalışma çıkardınız tebrikler vallahi ;))
    Hep diyorum ya ben özellikle birkaç üye,hocanın sınav yapacağını duyunca dersi dağıtmaya çalışan, arka sıraların müdavimi eşofmanlı öğrenciler gibiyiz.

Çok kaliteli münakaşa yapıyoruz,mütevazi olamayacağım

Yarınki gündemimiz ne olsun arkadaşlar???

Kültür,sanat,spor,bilim,,magazin,sokak

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olaylara çok uzaktan bakmamak lazım fikir üretirken. Zenginlikle fakirlikle pek alakası var mı yapılanın bir bakalım...

Orta düzey zengin diye tabir ettiğiniz bir adama göre örnek uyduralım.

Bu adam Maslak'ta devasa bir binada üstdüzey yönetici beyaz yakalı abimiz. İşi stressli sıkıcı sadece titri ve kazandığı para onu motive ediyor. Özel hayatta fazla bir zevki yok.. Odun gelmiş balta gidecek ama işinde kaplan abimiz.

Aylık maaşı 35bin tl ile çocuklarının kolej masrafından, hanımın kuaför, makyaj ayakkabı vs. giderinden ve yatırım için aldığı ikinci evin yanındaki boş arsa için ödediği taksitinden arttırdığı parayla gidip Borusana ne zamandır heves ettiği BMW 320d xDrive Sedan beyaz renkli modele yaklaşıp kokusunu içine çekiyor. Gözleri parlıyor, kalbi gümbür gümbür atıyor. Zamanı geldi lan Abuzer hadi o an işte bu an diyip 260 bin tl lik aracı bir kısmı kredi ile satın alıyor.

Oradan çıkıp kız gibi prıl pırıl aracı çizilmesin diye hep arkadaşlarından duyduğu övgü dolu şişirmeler işittiği ama hiçbir zaman eski Toyota Corollası ile gitmeye heves edemediği Zibart uygulama merkezinin yolunu tutuyor. Sıfır araçlara uygulanan kampanya filan deyip abuzer abiye 2500 tl lik döşeme vinil koruma + araç tabanına zift uygulaması + z-sheld kaput koruma filmli paketi ağızı iyi laf yapan pazarlama dehası arkadaş tarafından bir güzel iteleniyor…

Abimizin içi rahat, ağızı kulaklarında...

2bin-3bin km. sürekli o sonax benim bu zibart senin aracını iyi ellere teslim ettiğine inanıp yıkamaya yalatmaya gitse de bu iş onu hem maddi hem ruhi yoruyor, bıktırıyor.

Bir akşam hanımı alıp çamurlu araçla akşam iş arkadaşının aile yemeğine kirli araçla gitmesin diye 20 tl lik yıkamacıya yıkatıyor ama orada ki çalışan ucuz işçi Özbek kardeşimiz aldığı asgari ücretin yarısı maaşı ve patronun insan dışı tavrıyla doldurduğu borusunu bu güzel abimizin aracına 30 cm den tazyikle basıyor.

Parıldayan bmwnin dünyaca ünlü Amerikan dehası Zibart garantili z-shieldi pert oluyor hali ile. Kaput kenarlarından başlıyor kalkmaya. Abuzer abinin karnı ağrıyor stressten akşam yemeğ zehir oluyor.. Sabah ilk işi zibartta gidip çemkirmek. Ama oradaki pazarlamacı lavuk ilk söylediği şeyleri yalanlarcasına “beyefendi yıkamacı tazyiki bu” diye ırım kırım garantili ön kaporta filmini kavga dövüş yeniliyor..
    Abimiz iki taraftan aldığı darbelere isyanda, çakarım ben böyle işe ulan diye... bir pazar aracını kendi okşamak kendi istiyor öpmek istiyorsa da oturduğu evinin kapalı garajında ne ortam ne techizat müsait.

İşte o gördüğünüz bir elinde sünger bir elinde hortum tabancası yıkamacıdaki zengin adam belki de Abuzer abidir..?

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hep diyorum ya ben özellikle birkaç üye,hocanın sınav yapacağını duyunca dersi dağıtmaya çalışan, arka sıraların müdavimi eşofmanlı öğrenciler gibiyiz.

Çok kaliteli münakaşa yapıyoruz,mütevazi olamayacağım

Yarınki gündemimiz ne olsun arkadaşlar???

Kültür,sanat,spor,bilim,,magazin,sokak
    Benden bahsediliyor galiba.

Ben okulda verdiğin örneğin aynısıydım desem yeridir.

Motosikleti
    .
    Şaka bir yana arkadaşın dediği gibi sosyal görünmek için böyle düşünceler, yorumlar içinde değilim.
    Hiç unutmam bir türkçe öğretmenim ortaokuldayken ders esnasında bir cümle söylemişti.

Hayatınızın avukatı olun.Müthiş bir sözdü.

Ben kendimi bildim bileli sorunlara,durumlara,küçük yaşımla yetişkin işlerine meraklıydım.

Komposizyon yarışmalarının müdavimi idim.
    Tepsinin üstüne alçıdan maketler yapar proje diye sunardım.İmkan yok. Napcan
    Dil,din,trafik,ressamlar araştırırdım.
    Yazardım,çizerdim,hep farklı bir arayış.
    Okul müdüdürüme küçükken rüyamı anlattığımı bilirim.
    Şimdi düşünüyorum biraz normal değilmişim

Git çocukluğunu yaşa,grup hepsi dinle,zillere bas.

Bu uzun yorumlarımın,konu dağıtmalarımın temeli o günlerde inşa edilmiş,bebekken sallarken masanın altına fırlamışım birgün sanırım ordan hasar kaldı idare edin artık.
    Sıra sende fatih.met,senin düşünsel yorumlarının sebebi nerden geliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:56 ----------

Benden bahsediliyor galiba.

Ben okulda verdiğin örneğin aynısıydım desem yeridir.
    Kaleme 0.7 uç isteyip yiyormuşsundur.

Zengin kızların trend kırtasiye malzemelerini sıradan yere itip,kaçıyormuşsundur.

Tahtanın çok konuşanlar listesinde ilk üçtesindir kesin,diğer biride mrmud senin amcaoğlu

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Git çocukluğunu yaşa,grup hepsi dinle,zillere bas.
    Millet serdar ortaç hepsi 4yüz felan dinlerken. Oturur adam gibi Murat Kekilli dinlerdim... Şimdi canım çekti bir daha dinleyecem.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Kaleme 0.7 uç isteyip yiyormuşsundur.

Zengin kızların trend kırtasiye malzemelerini sıradan yere itip,kaçıyormuşsundur.

Tahtanın çok konuşanlar listesinde ilk üçtesindir kesin,diğer biride mrmud senin amcaoğlu
    Kesinlikle yanılıyorsunuz hanfendi..
    Ben o pencere kenarında sessiz sakin oturan efendi çocuktum.
    Hatta hanım kızların silgisi kalemi yere düştüğünde mümkün değil yerden aldırmazdım , hemen sıranın altına girer bi elimle gözümü kapatır diğer elimle düşen kırtasiye malzemesini arardım.
    Bi elimle gözümü mutlaka kapatırdım ama.
    Hatta lisede sırf sıra arkadaşım Alone sigara kokusundan rahatsız olmasın diye kızlar tuvaletinde içerdim...
    Kızlar tuvaletinde de bir elimle gözümü kapatır diğer elimle sigaramı içerdim.
    Okulda tüm alt sınıflar beni parmağıyla gösterirdi hocalara.
    Eminim "Hocam idolüm şu abi.." felan diyolardır..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:29 ----------

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet serdar ortaç hepsi 4yüz felan dinlerken. Oturur adam gibi Murat Kekilli dinlerdim... Şimdi canım çekti bir daha dinleyecem.
    Baba sen adamsın vallahi 10 dakika önce Alonedark93 nickli arkadaşa Turnam şarkısını attim internet paketim az dedi.
    Bu şarkı icin değer dedim yok olmaz dedi..
    Murat Kekilli dinleyen adam iyi adamdır, güzel adamdır.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    .
    Jimi sen o yıllarda kayahan dinleyen bir izlenim veriyorsun.Eminmisin murat kekilli olduğuna.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:35 ----------

Mrmud
    Itiraf et,her sınıfta 6-7 kızın yanında oturan,sakin,terbiyeli,onlarla gezen,ders çalışan,ama asla yan gözle bakmayan,güvenilir,terbiyeli bir çocuk vardır.Aslında o idin.
    Şimdi pişman olduğun için,bizlere geçmişte olmak istediğin o çocuğu tarif ediyorsun.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Bizde yalan yok[IMG][/IMG]
    MrMud ve jimi_hendrix bunu beğendiler.
    “Büyük beyinler fikirleri tartışır, orta halliler olayları, küçük beyinler ise insanları tartışır.”

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Jimi sen o yıllarda kayahan dinleyen bir izlenim veriyorsun.Eminmisin murat kekilli olduğuna.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:35 ----------

Mrmud
    Itiraf et,her sınıfta 6-7 kızın yanında oturan,sakin,terbiyeli,onlarla gezen,ders çalışan,ama asla yan gözle bakmayan,güvenilir,terbiyeli bir çocuk vardır.Aslında o idin.
    Şimdi pişman olduğun için,bizlere geçmişte olmak istediğin o çocuğu tarif ediyorsun.
    Ya tamam lisede sutyen kopçasını arkadan çekip bırakmak gibi kötü bir huyum vardı, ama çığlık attıktan sonra Allahın belası sanada merhaba derdi hepsi
    Bi kac defa soyunma odasını karıştırıp kızların kapısını actigim oldu ama Allah sizi inandırsın hepsi bilinçsiz hareketlerdi, o yaşlarda insan dalgın oluyor.
    Hani Allah sizi inandirsin, çünkü inandırıcı değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:50 ----------

Canını yediğim üşenmemiş upload etmiş.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh

Mrmud
    Kayahan vardı evet ama biraz acayip bi adamım ben. Mesela nickimin jimi hendrix olduğuna bakma death metalciyim ben...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)