Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

benzinlikte arabasını yıkayan lüks araç sahibi

Motovento
    REKLAM ALANI
    T3Z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16 Yamaha YZF-R6
    Zengin olup 1 liralık 0,5 ml. pet şişe su alıp içmesi kadar doğal birşey bu. Buraya konu açacak kadar niye rahatsız etti ki bu konu seni?
    ilkeronat ve LynXMaSTeR bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Belkide yıkamacıda sıra beklemek istemedi.Ben arabayı bırakıyorum 2 3 saat sonra gidip alıyorum anca yıkıyorlar.Hafta sonu çok sıra oluyor.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Sanane birader.
    İrite olmuş bir de. Allah allah.

Zengin, fakir, çene ilişkisini kanıtlıyorsun.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Ben de artık kendim yıkıyorum.
    1- O köpükler arabaya ve motora zarar veriyor, sıkmamak lazım
    2- Yüksek basınçlı su yakın tutulursa plastik aksamdaki boyaları kaldırabiliyor, ordaki adamın umrunda olmuyor
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Bilmeden yorum yapmayin lutfen. Zengin olmasi neyi farkli kiliyor.

Belki adam (benim gibi) kendi yikamaktan, arabasiyla ugrasmaktan zevk aliyor.

Ya da o sirada aracin yilanmasimlazim ve gittigi tum yikamacilar da sira var.

Belki arac adamin degil, sadece soforluk yapiyor ve patron araci yikamasini soyledi.

Sekle semale gore on yargi yapmayi nie bu kadar seviyoruz acaba

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Kimse kimseye karışamaz. Adam belki kendi arabasını kendi yıkamaktan zevk alıyor. Birde o benzinlikte ki 1 TL olan köpükte kostik var. Boyanın içine ediyor.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Apartmanın önünde oturan yaşlı kadınlar gibisin.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasildi o söz dostum;
    çocugunuzu eğitirken fiyatina gore degil, kiymetine gore siniflandirmayi ogretin...

gerci, bunun icin anne-babanin da ayni egitim ve ogretimi almis olmasi gerekir..

alinda bizim MEB bakanliginin bile adinda hata var... Milli EĞİTİM diye sifati vardir ama, okullarimizin adi ilkÖĞRETIM'dir.

çocuk/kişi eğitimi ailesindan alir ( yeme -icme, orf-adet gibi konular egitimdir ) ama okuma-yazma, sosyal bilimler vs.. ogretimdir.
    bir tek; beden EĞITIMI dersi bakanligin adina uygundur...
    velhasil kelam, örgun EGITIM tanımlaması da yanlistir.
    peki nasil ve ne olmalidir derseniz; ben bilmem ama, kapital sistem, fiyat/performas diye tanimlarken, insani degerler, fiyat/kiymet olarak tanimlar...
    varin kendinize yakisani yapin!
    nerden nereye gelmişsin okurken içim kıyıldı.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerden nereye gelmişsin okurken içim kıyıldı.
    ))
    suncacik seyi okurken iciniz kiyildiysa, bir kitap icin neler hissediyorsunuzdur diye merak ettim...
    o vakit soyle diyeyim;

anlayana sivrisinek solo
    anlamayana bando...

en sonda da demisim ya, herkes kendine yakisani yapsin..

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasildi o söz dostum;
    çocugunuzu eğitirken fiyatina gore degil, kiymetine gore siniflandirmayi ogretin...

gerci, bunun icin anne-babanin da ayni egitim ve ogretimi almis olmasi gerekir..

alinda bizim MEB bakanliginin bile adinda hata var... Milli EĞİTİM diye sifati vardir ama, okullarimizin adi ilkÖĞRETIM'dir.

çocuk/kişi eğitimi ailesindan alir ( yeme -icme, orf-adet gibi konular egitimdir ) ama okuma-yazma, sosyal bilimler vs.. ogretimdir.
    bir tek; beden EĞITIMI dersi bakanligin adina uygundur...
    velhasil kelam, örgun EGITIM tanımlaması da yanlistir.
    peki nasil ve ne olmalidir derseniz; ben bilmem ama, kapital sistem, fiyat/performas diye tanimlarken, insani degerler, fiyat/kiymet olarak tanimlar...
    varin kendinize yakisani yapin!
    10 yaşındaki çocuk fiziksel güdülenmenin dişlileri arasına sıkışmaya başlamış,
    iş böyle iken nasıl kurtarırız çocukları bilemiyorum.
    konuşuyoruz,
    anlatıyoruz.
    ne çare.
    içinde yaşadığımız toplum öyle kokuşmuş ve çürümüş ki,
    devlet eğitimi "yeniden dönüşüm" görevinin ifasıdır.
    daha anlaşılır biçimde anlatmak gerekir ise sisteme taze et yetiştirir.
    mevcut eğitim sisteminin cehalete dayandırılmak istenmesinin esas noktası da bu olsa gerek.
    çok bozuk düzendeyiz.

ey romalılar,
    yetime edilen tecavüzü görmediniz mi ?
    ne oldu dillerinize ?

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Bunun seni ilgilendiren kısmı nerede onu anlayamadım. kimin arabasını nasıl yıkadığından sanane? arabasını seviyordur yıkar, arabasını başkasına teslim etmek istemiyordur yıkar, yıkarda yıkar. Ne seni ne beni ilgilendirir

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla benim borç paçamdan akıyor, geçen gün tam 100 TL bayıldım yıkamaya. Azıcık bir zift vardı ön kapının altında, ondan verdiydim yıkamaya, fiyatını sormadım, öderken de kafam çok bozuktu iş yüzünden, sonradan aklım başıma geldi, acısı hala içimde.
    Boş zamanlarda insanı deşarj eder arabayla ilgilenmek, hele ki benim eski ev gibi müstakil bir evin bahçesinde yapacaksın o işi, kendini de yıkayacaksın arada bir, o fan deliklerine falan içine , içine dalacaksın bir bez ve çubukla, plastik ve deri aksamları güzelce bi yağlaycaksın badem yağı ile...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Valla çok eleştiremiyorum çünkü bana göre araç yıkatmanın ederi 25 TL değildir. Zaten o 25 TL'leri gözü kapalı vermeye razı olan zenginler yüzünden bu fiyatlar bu duruma geldi, bu arkadaş hiç değilse istemeden durumu protesto etmiş oluyor. Araç yıkayıcılar işi iyice soygunculuğa döktüler. Yerden sürekli çektikleri sular da cabası. Yazdıkça açılıyorum, o dinlenme tesislerinde 7 gün 24 saat suyu kapatmadan akıtıp, tek sileceği kaldırmazsan default olarak araç yıkayan eşkiyayı/çeteyi devlet olsam sopayla kovalar, ocaklarını söndürürdüm. Dünyanın hiçbir yerinde yeraltı kaynaklarının bu şekilde acımasızca sömürüldüğü görülmemiştir.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla çok eleştiremiyorum çünkü bana göre araç yıkatmanın ederi 25 TL değildir. Zaten o 25 TL'leri gözü kapalı vermeye razı olan zenginler yüzünden bu fiyatlar bu duruma geldi, bu arkadaş hiç değilse istemeden durumu protesto etmiş oluyor. Araç yıkayıcılar işi iyice soygunculuğa döktüler. Yerden sürekli çektikleri sular da cabası. Yazdıkça açılıyorum, o dinlenme tesislerinde 7 gün 24 saat suyu kapatmadan akıtıp, tek sileceği kaldırmazsan default olarak araç yıkayan eşkiyayı/çeteyi devlet olsam sopayla kovalar, ocaklarını söndürürdüm. Dünyanın hiçbir yerinde yeraltı kaynaklarının bu şekilde acımasızca sömürüldüğü görülmemiştir.
    o akıtılan suyla kaç insan, kaç hayvan, kaç bitki susuzluğunu giderirdi.. kısa zamanda yeniden kirlenicek olan bi metal yığınına su israfı yapmak ne demek. dinlenme tesislerine de zaten diyecek bişey yok. otellerde duş alırken bile içimden 50 ye kadar sayıp çıkarım bedava deyip geçmem. benim gibi olun
    Seko bunu beğendi.

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar para vermiş, lüks araba almış lakin benzinlikte köpük makinası ile cebelleşen insan gördüm, irite oldum.

ulan hadi bizim gibi fakirlerin başka çaresi yok da, sen 20 lira ateşlemekten neden imtina ediyorsun, a dürrük. cebinde komodo ejderi mi var?
    Hocam hemen aklıma şu laf geldi, fakirin boşverdiği ile zengin 6 ay geçinir diye

20TL+3-5TL bahşiş yerine 3TL ye kendi işini halletmiş işte.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Araba yıkamak bir iş değil, zul değil.
    Ayrıca yıkamacılar arabayı hakkıyla yıkamıyorlar.
    Benim iyi bir arabam var sık sık petrolde kendim yıkarım.
    Elime yapışmaz. Para kolay kazanılmıyor.
    afatsum bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    lüks arabam olsa bende kendim yıkarım suale bak

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    iyi arabam var ve benzinlikte kendim yıkıyorum ( köpüğünü kullanmıyorum )
    yıkamaya götürdüğümde ne olduğu bilinmeyen köpük basıyorlar ve her yıkamadan sonra kendim sağı solu silmek zorunda kaldığım için kendim yıkıyorum
    zenginlik ve fakirlikle alakası yok
    doğanda geliyor mercedes sahibide

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Aracını kendi yıkayan zengine irite olduğun sürece fakir kalmaya mecbursun.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Sen arabayı alamadığın için irite oluyorsun orası kesin.
    Rahatsız olmak daha Türkçe, onu kullan öncelikle.

Ardından da ekleyeyim.
    Bastırdım 115k parayı SUV araca, çıktım Antalya yoluna, yanımda ailem.
    Durduk Afyon tarafında, aldım hortumu, yaz ayında hem serinledim, hem de arabamı yıkadım.
    Zoruna mı gidiyor?

Burada ergen tavırla ağlak başlıklar açacağına, git iş öğren, çalış benim gibi, sen de alırsın. Sonra ister 250 TL verir AVMde yıkatırsın, ister kendin hortumla yıkarsın. Sana ne? Kime ne?
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)