Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keyifler nasıl millet

Motovento
    REKLAM ALANI
    Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    Valla hep birileri forum ahalisine soruyor omu bumu die. Hiç halinizi hatrınızı soran görmedim Nasıl Keyifler nasıl gidiyor 2017 yaz ayları ? Keyifli forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı Eski_kasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hep birileri forum ahalisine soruyor omu bumu die. Hiç halinizi hatrınızı soran görmedim Nasıl Keyifler nasıl gidiyor 2017 yaz ayları ? Keyifli forumlar.
    Abi sicak ya vallahi tezgah bıcağığını elime alınca parmaklarım kızarıyor.
    Sende nasıl abi ?

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Kötü, vahim, içler acısı, sancılı.
    Peki ya sen.?

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ülkenin durumu bizim evi de etkiledi doğrusu. zamanında sigorta düşük olsun diye annemin adına aldım motosikleti ve annemin adına 5 tane icra var.

motosikletin sigortasınıda zaten 1390 liraya yaptırdım. motorun 2019 yılına kadar muayene ve sigortası var ve vergilerini de ödedim fakat şimdi motora hiç bir işlem yapamıyoruz yani ben askere falan gidecek olsam motoru trafikten düşüremeyeceğiz ve hurdayada ayıramıyoruz ve satamıyoruz.

yani zaten icraları ödemeye para yok iken bu motorun vergisini muayenesini ve sigortasını sürekli yapmaya mecbur bırakıldık. motoru alırken bir şey demediler fakat satarken satamıyoruz neden böyle oluyor?

şimdi el koysalar daha mı iyi olur diyeceksiniz tamam ama birde şu varki biz işçi insanlarız ve işçi hakları diye bir şey yok. biz alacaklı olduğumuz firmalara ses çıkartamıyoruz.

geçiren geçirene iyiyiz iyi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)