Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

FETHİ SEKİN VE TÜM ŞEHİTLERİMİZ İÇİN

Motovento
    REKLAM ALANI
    mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Arkadaşlar hepinize iyi günler, ben İzmir Adliyesinde Zabıt Kâtibi olarak görev yapmaktayım, maalesef hatırlarsınız ki geçen sene bugün (05/01/2017) bölücü terör örgütünün saldırısına uğramış ve hem polis memuru Fethi abimizi hem de Mübaşir (4/C) Musa abimiz şehit düşmüştü. Bugün o vahim olayın üstünde tam bir sene geçti, biz her gün işimize gelip giderken içimiz yana yana gördük abimizin kulübesini, şehit düştüğü çimleri ve çoğu kez oradan bile geçmiyoruz, ama unutmak ne mümkün ki unutmak isteyen de hiçbir zaman olmayacaktır eminim. Allah bütün şehitlerimizden razı olsun ve geride kalanlara sabır versin. Fethi abimiz bizi vatansız, çocuklarımızı babasız, annelerimizi evlatsız bırakmamak için; kendi çocuklarını babasız, kendi babasını evlatsız bıraktı ve Kahraman bir şekilde şehadete ulaştı. Sayesinde ailemin yanındayım ve sayesinde devam ediyorum işime. Hiçbir zaman unutmadık UNUTMAYACAĞIZ! Şehit düşüşünün 1.yılına hitaben adliyede görevli arkadaşlarımız ve 2 ünlü isimle birlikte "Şehitlerimiz İçin Söyle" adı video çalışmasını gerçekleştirdik, sizin beğenilerinize ve takdirlerinize sunuyorum. Herkese iyi günler, teşekkürler... https://youtu.be/Y8J8s-udj-c
    abeciMotoru, BatuhanK ve DusenAdam bunu beğendiler.
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    abeciMotoru bunu beğendi.

ernaltnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx
    Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun. Umarım bizlere haklarını helal ederler...

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sanırım alevi ve cehapeliydi kendisi. O yüzden parklara, bahçelere, köprü ve okullara ismi verilmedi, dunya lideri ismini sık sık zikretmedi.

Allah rahmet eylesin.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı osiosborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım alevi ve cehapeliydi kendisi. O yüzden parklara, bahçelere, köprü ve okullara ismi verilmedi, dunya lideri ismini sık sık zikretmedi.

Allah rahmet eylesin.
    Kusura bakmayın ama yanlışınız var; benim bildiğim ve gördüğüm İzmir'de bir ilköğretime, büyük bir parka, İzmir Adliyesi'nin bulunduğu caddeye ismi verildi ve Adliye binası önüne heykeli dikildi, kendisi kürttü. Ayrıca ben bu kadar iyi bir insan tanımadım ve bu kadar iyi bir polis memuru da görmemiştim, adliyede herkesi bilir selam verir ve herkesin işine koşardı, dualarınız için teşekkürler.
    İlaveten "Memleketi Elazığ'da bir kültürevinde adı yaşatılan Fethi Sekin'in ismi, Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde bir ilkokuldaki robotik kodlama sınıfına, Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesindeki bir okul kütüphanesine, Van'ın Edremit ile Aydın'ın Efeler ilçelerindeki parklara, Balıkesir'in Burhaniye ilçesindeki caddeye, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde bulunan çadır kentte sığınmacılar için yapılan pazar yerine verildi." ve "Bayraklı ilçesinde Fethi Sekin'in Osmangazi Mahallesi'ndeki evinin bulunduğu sokak "Şehit Polis Fethi Sekin Sokağı" adını aldı. Çiğli ilçesinde bir parka da şehit polisin adının verilmesi kararlaştırıldı."
    BatuhanK ve DusenAdam bunu beğendiler.
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)