Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

EHLIYET KURS UCRETİ HAKKINDA SORUM VAR DOSTLAR

Motovento
    REKLAM ALANI

Dostlar, Oncelikle hayırlı ramazanlar..
    Bugün kuzenim aradı, 18yasina haftaya girecek ve ilk defa ehliyet alacak. Yaşadığı şehirde (Isparta) B sınıfı (1150 tl) + A2(750tl) 1900 tl taban fiyat belirlemisler. Ona da bana da fazla geldi bu ücret. Dedim baska yakın illere bak Antalya Konya vs oralarda uygundur belki falan dedim.
    Gelelim soruya şimdi bu kurs ücreti neye göre değişiyor Dostlar. Farklı farklı illerde farklı fiyatlarlar verilir mi yoksa ayni midir? Sınav meselesi nasıl olur bu çocuğun devamli ehliyetiiçin yazıldığı şehre gitmesi gerekiyor mu?
    Saygilarimla..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Balıkesirde 900'e A2 alıcam diye seviniyordum hevesim kaçtı.
    Not:Konuyu motosohbete açarsanız dağa çok bilgi alırsınız,burda genelde motor dışı muhabbet oluyor.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Her yerde aynı tek fark sa sola verilen ücretleri söylemeyip gözünüzü boyayıp sonradan sınav ücreti cart ücreti diye isterler toplarsın aynı paraya gelir yani kısacası her yer aynı

Burda dikkat edilmesi gereken verilen paraya alına bilecek en iyi eğitim ve hizmeti alabiliceğiniz kursa yönelin 3 kuruş fazla olsun adam gibi olsun
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen yıl da sabit taban fiyat var diyorlardı. Ben de 700-800₺ yi gözden çıkartmıştım. Bir yere sordum 450₺ dedi. Ama evime uzak derslere gelemem dedim. Ders mi verecez bir de dedi. Bende dedim evime yakın yerlere de sorayım. 360₺ dediler. Ders de veririz dediler. O yüzden iyi araştırmakta fayda var bence. Gerekirse tek tek gidip sorulmalı kurslara.

Teşekkürler Cevaplar için.

interstate60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    IRON883
    benimde şöyle bir sorum var Nisan ayında A2 ehliyetimi aldım şuan CBF150 kullanıyorum. 6 ay sonra 250cc yükselteceğim ve onuda 6 ay kullandıktan sonra africa twin yada iron 883 almayı düşünüyorum. bunun için A ehliyete ihtiyaç var mı? eğer varsa toplam nekadar maliyet çıkar ? yaş 26

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    A2 500Cc ye kadar kursadaki hocam öyle demişti yaştan kurtariyosunuz.Ücret hakında bir bilgim yok,A2 ilede kulansanız pek dikat çekiceğinizi düşünmüyorum.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Sınav sistemi meekezi olduğundan her yerde yazılı sınavı aynı olur direksiyon sınavı değişkenlik gösterir istanbulda fiyatlar
    B 1500 A2 1200 tl b den a2 ue farka girerse 950 tl

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)