Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sonmafya | Online mafya oyunu

Motovento
    REKLAM ALANI

http://www.sonmafya.net

Site Konusu : Online mafya oyunu | Sonmafya.net

Site Sloganı : Kanlı Çatışmalara Hazır Ol!

Tanıtım ve Açıklamalar : Web tabanlı bir online mafya oyunu olan Son Mafya oyununu oynamak için Sonmafya.net adresine giriş yapabilirsiniz.

Birbirinden heyecanlı görevler, son mafya oyunu katılımcılarını beklemektedir. Bu özel oyunu oynamak için bilgisayarınıza herhangi bir program indirmenize de gerek yoktur. İnternetiniz aracılığı ile, herhangi bir ücret ödemeksizin oyuna bağlanma fırsatınız bulunmaktadır.

Multiplayer internet tabanlı online mafya oyunu olan Son Mafya oyunu sayesinde, günün tüm yorgunluğunu ve stresini atabileceksiniz. Şimdi sizlere oyunda neler yapabileceğinizi kısaca anlatacağım.

Son Mafya oyunu, az önce de belirtmiş olduğumuz gibi multiplayer bir oyundur. Yani çok sayıda oyuncuyla beraber bu oyuna dahil olmaktasınız. Oyunda diğer katılımcılarla sohbet etme imkanınız mevcuttur. Güç elde etmek için fabrikalar kuracak veya başkalarının fabrikalarına saldırarak bu fabrikaları ele geçirmeye çalışacaksınız

Son mafya oyununa katılanlar, düşmanlarının ayaklarına sıkarak onları korkutabilir. Ve güçlerine güç katabilirler. Oyunda amaç güçlü bir gangster oluşturup bol bol puan toplamak olacaktır.

Herkese keyifli oyunlar dileriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    hemen girip üyelik aldım. nikim PoLaT_@LeMdar33

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ya arkadaşım biraz acele etseydiniz ya! gittik travian hesabı açtık ne olacak şimdi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:13 ----------

saldırı varmış, sığınağa nasıl gireceğim? öldürülürsem ne olacak? oyun biraz detaylı olduğundan bakındım ama göremedim bunları. hoşuma gitti oyun.

gerek kalmadı buldum; http://www.sonmafya.net/Forum/showthread.php?tid=2046

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)