Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

insanlarımızda yıkılması gereken tabular olduğunu düşünüyormusunuz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    125cm3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 sene önce bir tatil günü gezi + mangal planlamıştık . biz bekar takılıyorduk ve kibrite ihtiyaç oldu ,
    tam en yakın aile grubuna yöneldim evli olan arkadaş beni uyardı "orası aile olum ne yapıyon!" .
    seninde ailen var , biz mağra adamıyız dedim ve ailenin yanında 17lik kızlarından kibrit istedim.
    (gözümü açtığımda çevre hastanesindeydim yok öyle olmadı tabii kızlar köz ateş verdi hatta
    sonrada bıçak lazım oldu ondada sorun çıkmadı yani!!!!! ne abi bu ya iletişim ve insanlık sorunumuz!!!!

bundan öncede insan kaynakları saçmalıkları diye başlık açmıştım ; daha bir hafta önce bir kurumsal kargo firmasının
    acentasından cuma günü kız operatörle yalnız kalıyorum diye işten çıkardılar (bizden başka opr.2kişi , çaycı abla , cumaya gitmeyen 2 şoför
    ve heryeri camlı bölünmüş bozma ofisin içindeyim....!?

bide yaş sorunu ; otobü şoförüne dedim ki "havalandırmayı açarmısın" laf döndü "sen benim kaç yaşında olduğumu biliyomusun" dedi ,
    bende akıl yaşta değil baştadır dedim. sonra hem ısıtıcı klimayı hemde havalandırmayı açtı bidon kafalı maniplasyoncu.
    RUHLA BEDENİ AYIRIN , İKİSİNİN İHTİYAÇLARI FARKLIDIR.
    darwin hakli evrim dogru ama insandan maymuna donusum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    17lik kızın bir yakını var mıydı orada?

Konuyu okumadan, başlığa ithafen en az 350 tane listelerim

Motosikleti
    Derbi ETX
    Yazmayacaktım daa
    yaşını nasıl teyit ettin acaba,.. sen kibrit isteyince -ben 17 yaşındayım. mı dedi ? 17'lik nedir ya
    fatih.met bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Tüm tabular yıkılmalı. En önemlisi de dinden var olan tabular yıkılmalı.
    espresso bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    senin anlattığın şeyler tabu değil, toplumsal davranış biçimi.

biz muhafazakar, geleneksel, çekingen, içe kapalı, ve de çekirdek aile tipi bir toplumda yaşıyoruz. kasabalıyız. kentli olamadık hala.

fakat şu anda çılgın bir kapitalizm rüzgarı altında sürükleniyoruz. kötü bir durum lakin iyi tarafı, bireysel yaşama doğru adım atıyoruz. bireysel yaşam demek, güçlü ve donanımlı bireylerin çoğalması demek. kolektif toplum bilincinin oluşması demek. tabuların, köhne adet ve ananelerin yıkılması ve yokolmasi demek.

bir aksilik olmazsa, 100 sene sonra tipik bir abd vatandaşı gibi olacağız, rahat ol..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)