Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İBRAHİM ERKAL VEFAT ETTİ..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Mekanı cennet olsun.. Gider ayak bize bıraktığı güzel eser..

Ama şunun yeri bir başkadır bende..

Nur içinde yat..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Kanka Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsunda...

Yanlış anlamazsan birşey sorucam dikkatimi çekti, kötü niyetle söylemiyorum bak.
    Sanki actigin konular "Bu gün birine su içerken şahit oldum" gibi absürt sıradan ve sanki motosiklet kültürü ile alakasız olmaya başladı gibi görüyorum, "Bu gün martı gördüm" gibi konulara bağlanıyor olay sanki yavaş yavaş.

Yanlış anlama forumda gördüğüm kadarıyla efendi birine benziyosun, dengesiz dangalak biride değilsin.

Ama madem forumda geçirecek vaktin var, mesela Isle of Man gibi, Redbull Sea to Sky gibi meşhur yarışların hakkında internetten kopyala yapıştır ile bilgi alıp konu açsan bundan 10 kat daha mutlu eder bizi.
    Yada mesela büyük başarılara ulaşmış ama adı bilinmeyen hakettiği saygıyı göremeyen yarışçılar var farklı kulvarlarda, onlarla ilgili mini biografi yapsan daha hoş, daha makbul olur

Elbette hayatımız 7/24 motosiklet olamaz gündem de önemli ama , gündemi zaten Tv,internet,gazete gibi ajans kollarından öğreniyoruz.

Nacizane tavsiyem yanlış anlama.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanka Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsunda...

Yanlış anlamazsan birşey sorucam dikkatimi çekti, kötü niyetle söylemiyorum bak.
    Sanki actigin konular "Bu gün birine su içerken şahit oldum" gibi absürt sıradan ve sanki motosiklet kültürü ile alakasız olmaya başladı gibi görüyorum, "Bu gün martı gördüm" gibi konulara bağlanıyor olay sanki yavaş yavaş.

Yanlış anlama forumda gördüğüm kadarıyla efendi birine benziyosun, dengesiz dangalak biride değilsin.

Ama madem forumda geçirecek vaktin var, mesela Isle of Man gibi, Redbull Sea to Sky gibi meşhur yarışların hakkında internetten kopyala yapıştır ile bilgi alıp konu açsan bundan 10 kat daha mutlu eder bizi.
    Yada mesela büyük başarılara ulaşmış ama adı bilinmeyen hakettiği saygıyı göremeyen yarışçılar var farklı kulvarlarda, onlarla ilgili mini biografi yapsan daha hoş, daha makbul olur

Elbette hayatımız 7/24 motosiklet olamaz gündem de önemli ama , gündemi zaten Tv,internet,gazete gibi ajans kollarından öğreniyoruz.

Nacizane tavsiyem yanlış anlama.
    Genelde motosohbete yazarım ama..

http://www.motosiklet.net/forum/sear...d=16438775&pp=
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam link boş, birşey çıkmıyor tıklayınca.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Hocam link boş, birşey çıkmıyor tıklayınca.
    Asla yağmur yağdı ortalık çamurlandı tarzı konu açmam genelde motosohbete yazarım ..Burası çok aktif olmadığı için ilk sayfada asılı kalıyor konular..Motosohbet vs gibi bölümlere 3 yazar isem buraya bir yazıyorum..Ama bilesin çok sağlam motorcuyumdur 18 senedir motor sürerim (motor kazası yapıp beyin ameliyatı olmuş bir insanım) gene de bırakmadım yaz kar kış her koşulda sürerim çok arkadaş kattım bu camiaya bir çoğuna motor sürmeyi öğrettim ..Şu an iki maxi scooterım var..Burada da elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum..Ama bazı yorumlar ve şahıslar canımı da sıkmıyor değil hani..

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Asla yağmur yağdı ortalık çamurlandı tarzı konu açmam genelde motosohbete yazarım ..Burası çok aktif olmadığı için ilk sayfada asılı kalıyor konular..Motosohbet vs gibi bölümlere 3 yazar isem buraya bir yazıyorum..Ama bilesin çok sağlam motorcuyumdur 18 senedir motor sürerim (motor kazası yapıp beyin ameliyatı olmuş bir insanım) gene de bırakmadım yaz kar kış her koşulda sürerim çok arkadaş kattım bu camiaya bir çoğuna motor sürmeyi öğrettim ..Şu an iki maxi scooterım var..Burada da elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum..Ama bazı yorumlar ve şahıslar canımı da sıkmıyor değil hani..
    Doğrudur hocam, dediğim gibi forumda gördüğüm kadarıyla aklı basi yerinde olgun insana benziyosun, onun için zaten madem aktifsin bizde bundan faydalanalım diye önerdim, bilginin gereksizi olmaz, motor hakkında ne öğrensem kâr sayarım
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Uzuldum sevdigim biriydi eski sarkilarini hala dinlerim.. mekani cennet olsun

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Allah rahmet eylesin mekânı Cennet olsun inşallah.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Doğrudur hocam, dediğim gibi forumda gördüğüm kadarıyla aklı basi yerinde olgun insana benziyosun, onun için zaten madem aktifsin bizde bundan faydalanalım diye önerdim, bilginin gereksizi olmaz, motor hakkında ne öğrensem kâr sayarım
    Anadolu yakasında isen bir gün buluşalım..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    (motor kazası yapıp beyin ameliyatı olmuş bir insanım)
    zor günler yaşamışsın...bende seni forumda takip ediyorum kardeşim..kendine iyi bak..Kocaeline gelirsem ziyaretine gelmek isterim..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    son haberlere göre ölmemiş; beyin ölümü gerçekleşmiş, hayati fonksiyonları devam etmekte imiş.

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/gundem/471896.aspx

Motosikleti
    Nc 750s dct
    Levent kirca ve Tayfun taliboglu ölünce agzindan les salyalari akan insanlar burdan kotu yazilar yazmisti ben Ibrahim Erkalın koyu akpli olduğunu bildiğim halde Allah onada rahmet eylesin diyorum.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    İbrahim Erkal'ın cenaze namazı Marmara İlahiyat Fakültesi camiinde kılınacak. Cenaze töreni de Cumartesi günü olacak. Öğle namazını müteakiben Marmara İlahiyat Camii'nden kaldırılarak cenaze Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Vay be abi. :(

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    allah rahmet ede.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)