Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

şirket aracıyla kazaya karışınca kendi aracımda sigorta primim nasıl çıkar

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    şirket aracıyla kazaya karışınca kendi aracımda sigorta primim nasıl çıkar başına böyle bir durum gelen var mı
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Konuyu biraz daha açarmısınız. Trafik kazası yaptıysanız sigorta priminizi hertürlü etkiler diye biliyorum.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    şirketin ( kiralık ) aracı ile kaza yaptım evraklar benim adıma tanzim edildi . araç kaskolu
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Şöyle örnek vereyim.
    Kaza yapmamış sürücüye ait bir otomobilin sigorta bedeli 400-450 lira tutarındayken, aynı araç için kaza yapmış sürücü 2-3 kat daha fazla ödeyecek.

Bende başka araçla kaza yaptım ama kendi aracımda fazla ücret ödedim. Hasar dosyası acılıyor adımıza galiba. Sizin olayda böyle bişey.
    biyeybaraküs bunu beğendi.

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Kazayı yapan araç degıl sızsınız. Aracın tc kımlık nosu yok sızın var. Her turlu size yaslarlar. Dogrusu da bu zaten..
    TEKNECI bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Leasing'li araçların poliçeleri için toptan fiyat alınıp çok uygun fiyata sigortalanıyor. O para elbette bir yerden çıkacak, siz kendi araçlarınızda yüksek prim ödemezseniz de hepimizin fazla fazla ödediği sigorta primlerinin nedeni olacak. Taksici, dolmuşçu, otobüsçü, leasingli araçlar bunların trafik sigortasını bize ödetmeseler yarı yarıya prim öderiz 600 lira ise 300 olur yani çok rahat.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)