Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu Memleketde En İyi Muz mu yetişir Yoksa Müdür mü...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Türk ve Japon takımları arasında bir kürek yarışı düzenlenmesine karar verildi.

Her iki takım da performanslarının en üst düzeyine varabilmek için uzun ve zorlu bir hazırlık devresinden geçti. Büyük gün geldiğinde, iki taraf da kendini hazır hissediyordu.

Japonlar yarışı 1 kilometre farkla kazandılar. Türk takımı çok sarsılmıştı.

Türk takımı yönetimi yarışın açık farkla kaybedilmesinin nedeninin bulunmasına karar verdi. Sorunu araştırarak, çözüm yollarını önermesi için Mc Kinsey ve Arthur Andersen ve bir dizi diğer yabancı danışmanlık şirketiyle anlaşıldı. Bir yıl süren ve milyonlarca dolara mal olan çalışmalar, analizler, araştırmalar sonucu yabancı danışmanlık şirketleri hatayı buldu ve çözüm önerisi getirdi: Japonlar'ın takımında sekiz kişi kürek çekiyor, bir kişi dümencilik yapıyordu. Türk takımında ise bir kişi kürek çekiyor, sekiz kişi dümeni kullaniyordu.

Böylece 9 Kişilik Türk Takımı Japonlarla bir yarış daha yapmak üzere yeniden yapılandı. Yeni yapıda: 2 Dümen Müdürü, 2 Dümen Müdür Yardımcısı, 2 Bölgesel Dümen Müdürü, 2 Bölgesel Dümen Müdür Yardımcısı ve bir de Kürek Çekme Elemanı bulunuyordu.

İkinci yarışı Japonlar 2 km. arayla kazandılar. Tepesi atan Türk Takımı Yönetim Kurulu hemen karar aldı: Yarışın kaybedilmesinden sorumlu tutulan Kürekçi kovuldu ve Müdürlere sorunun çözümüne olan katkılarından ötürü ikramiye verildi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Üçüncü yarışta 2 Dümen Müdürü, 2 Dümen Müdür Yardımcısı, 2 Bölgesel Dümen Müdürü, 2 Bölgesel Dümen Müdür Yardımcısı ve bir de Dümen işlerinden sorumlu Genel Müdür'le katılan Türk takımı yarışa başlayamadı bile.

Bu böyle gider...

O kürekleri daha yerinde işler için kullanmak lazım artık...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok wn son duyduğuma göre dümen yardımcı müdürüne rüşvet veren bir türk kürekçi olarak işe alınmış ama galiba dümen müdürlerinden biri ile yardımcılarının birinin arasında anlaşmazlık çıkmış ve dümen müdür yardımcılarından biri doğuya sürgün yemiş anında tayini çıkmış

Çok karıştı burada keseyim bari sonuçta bir kürekçimiz oldu

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    muz dıyınce mersınde yetısır muz anamurda
    Yeni yine yeniden

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Ekim 2005 de kardeşim yanında bir alman arkadışını getirmişti. Bir hafta misafirim oldular.
    O günlerde evin önünde doğal gaz çalışmaları var. Bir yandan balkonda çay yudumluyoruz bir yandan aşağıda çalışanları izliyoruz. Walter( alman misafir) Hmmm üç tane elinde telsiz olan adam var bir kişi kazma ile uğraşıyor çok başarılı bir ekip dedi ve kahkayı bastı.....

+ müdürlerle ilgili kültürüm çok geniş ve kendilerini pek sever hoşlaşırım. Ama maalesef yapacağım paylaşımlar forum kurallarına uymayacağı için kesinlikle başlığın kilitlernir hatta ben de bir süreliğine banlana bilirim.

mindtrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Freelander,Mulhacen
    Yonetim kademesi nekadar fazlaysa sirket okadar yavaslar, turkiyede bu dedigin gibi firmalar var 6 mudur bi kurek elemani filan mesela ben sistem destek'te calisirken rapor verdigim bi supervisor'um, onun rapor verdigi bir sefimiz, hepsinin bagli bulundugu mudur yardimcimiz, mudur yardimcisinin bagli bulundugu mudur ve genel mudur yardimcisi, genel mudur seklinde devam eden bir emir iletim yapisi vardi Ben hayret ediyordum nasil olupda bu firma batmiyor diye ama tabe sigorta firmasi batmaz.
    Bu arada iki sene calistigim bir diger firmayida aktarim. Bu firma amerikan menseyliydi ustumde sadece iki gorevli vardi ve sekreteri ortak kullaniyorlardi, isciler, memurlar ve mudurler ayni yemekhanede ayni yemegi yiyip muhabbet ederler ve mudurun seni tanirdi. Firmada 5000+ eleman calistigini dusunurseniz cidden buyuk bisi
    Ve benim verecegim karara gelelim ben asla amerikan menseylide calismazdim cunku sark stili olanda mudurler God Mode'da dolasiyorlardi ve herkes mudur gecerken basini egiyordu. ahahaha sekreteri vardi elemanin istedigi saate girip istedigi saate cikiyordu kafasi rahatti, istedigi yemegide odasinda yiyordu tabiki iscisi memuru ole yemek memek yemiyordu beraber. Kisaca Sark Rullazz! America Sux!!! diyorum ve eklemek istiyorum bu dedigim yoneticiyseniz dogrudur

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bu memlekette en ıyı hırsız yetısır
    Yeni yine yeniden

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    aklıma şu zavallı makinistler geldi

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Bu memlekette çok iyi hıyar yetişir. Hafifçe tuzlayıp yiyeceksin, tadına doyum olmaz.

speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(
    ne muzu ne müdürü en iyi enayi vatandaşı biz yetiştiriyoz.
    zam dersin =ses yok
    insan hakları der döversin = ses yok
    bozuk, çürük, kanserli besin yedirirsin = ses yok
    ağır yaralıdır hastaneye almazsın = ses yok
    ...
    ....
    .....
    şimdi sizde söyleyin bakiim verimli anadolu topraklarında en iyi ne yetişir???

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler