Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ustalardan Yardım! Hangisinden Almalıyım???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ne kadar tanıdık bir başlık değil mi

Evet gerçekten hanigisini alacağıma karar veremedim, belki anlıyan birileri çıkar diye sizlere sorma ihtiyacı hissettim.

İş icabı bir panelvan ihtiyaç duydum ve almaya karar verdim.

Mitsubishi L 300 de karar kıldım dayanıklılık ve uzun ömür konularından dolayı.

Ama kulaktan dolma olarak L 300'ün Hyundai H 100 den daha çok yakıt harcadığını duydum.

Net olarak bilenlerden kullananlardan yada emin kişilerden duyanlardan yakıt konusunda bilgiye ihtiyacım var.

H 100 ne kadar yakar?

L 300 ne kadar yakar?

Başlığın geyik olduğu aşikar ama lütfen dozajı aşıp başlığı battal etmeyelim
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir yaşıma da girdim sayende Eyong...

Kıryıl düşünsen hiç aklıma gelmezdi modun ,hemde süper modun bu soruyu soracağı..

Panelvanla Fazeri gezdirecem hava aldıracam deme sakın..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

İkisinden de vardı ve uzun süre kullandım.

Hyundai'ın sürüşü daha konforludur, içi de ama satarken inanılmaz değer kaybeder, motoru cart curt biter, yolda gidişi pek stabil değildir, kendini yol dışına atma eğiliminde olan çirkin bişi. Yakıtı emer yalar yutar.

Mitsubishi L100 kamyon gibidir, hatta tekere taş gelince pervane gibi dönen direksiyonu neredeyse kolumu kırıyordu, tangur tungur gidersin ama gidersin, arıza masraf vs. çıkarmaz ikinci el fiyatları kafasına göre gezmez oynamaz. Yakıtı koklar.

Benim tavsiyem L100 olur.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    aye

L 100 derken dalga mı geçiyon (öyle küçük bir model vardı yanlış hatırlamıyorsam)

Yoksa L 300 mü demek istedin.

Şimdi ikisinide kullandım çok iyi tanırım, L 300 daha az yakar mı diyorsun? Senin lafını referans alabilirim çünkü.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    bildiğim kadarıyla l 300 her iki tarafındada kapısı var ve yükleme boşaltma sırasında çok işe yarıyor.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    abi başka seçenek yokmu ford transit peugeot boxter gibi ? illede uzakdoğulu olsun mu istiyosun?

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlığın geyik olduğu aşikar ama lütfen dozajı aşıp başlığı battal etmeyelim
    Moderator konusu kilitletmek her kula nasip olmaz , bakalım nasıl bi duyguymuş
    işin şakası , bunlar hakkında bilgim yok ama bu konuda tek bildiğim Hyundai Starex'in yakıtının çok fazla oldugu.gereksiz bilgi ama yazayım dedim
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    kapıcı abi sana şöyle bişey tavsiye etsek..

Motosikleti
    Suzukı BurGmaN aN 400
    Mitsubishi derim Yine araştır bak piyasaya.Kullanmadım ama en azından kullananlardan biliyorum.Ve ne hikmettir bilinmez hyundai sanki takla atmak için yada arkası yolda gezsin diye yapılmış. (Allah korusun kazadan beladan) Mitsubishi nin tek dezavantajı yine bildiğim kadarıyla direksiyon şikayeti.Çok sert olduğunu duydum.Umarım en sağlıklısı,en güzeli olur.Herşeyden önce kazasız belasız sürüşler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)