Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lojistisyen Forumu

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam sayın forumdaşlar.

2012 lojistik mezunuyum. Bölümü seçmeden önce , seçerken , okurken ve mezun olduktan sonra da hep bir kaynak sitesi aradım. Gerek soru sormak için , gerek bilgi paylaşmak için çeşitli sitelere baktım fakat bu alanda açılmış bütün sitelerin haber sitesi olduğunu gördüm. Ben de bunun üzerine lojistisyen.net sitesini açtım. Çeşitli forum ve kategoriler ekledim. Varsa MT'den lojistisyen arkadaşlar beklerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    121 görüntülemeden 1 tane meslektaş çıkmadı mı

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600

Motosikleti
    PCX150 ve XMAX250
    Material Handling konusunda makine tedariği yapan bir firmada çalışıyorum bende.

Intralojistik, depo ekipmanları, APM, shuttle system vs.

http://www.logisticshandling.com/

bu site gibi tarafsız Türkçe içerik sitelere ihtiyaç var. İncelemeler, haberler, yenilikler, pazar haberleri, röportajlar vb. Sadece web üzerinden, tarafsız, bilime ve gerçeğe dayalı arabesk olmayan içerik üretimi gerekir Türkiye'de.

Alıntı ÜmitS. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Material Handling konusunda makine tedariği yapan bir firmada çalışıyorum bende.

Intralojistik, depo ekipmanları, APM, shuttle system vs.

http://www.logisticshandling.com/

bu site gibi tarafsız Türkçe içerik sitelere ihtiyaç var. İncelemeler, haberler, yenilikler, pazar haberleri, röportajlar vb. Sadece web üzerinden, tarafsız, bilime ve gerçeğe dayalı arabesk olmayan içerik üretimi gerekir Türkiye'de.
    Ben alan hocaları , öğrencilerle falan editörlük hakkında görüşmeler yaptım pek de olumlu sonuçlar alamadım. Sektörle içiçe bir site düşünüyorum ben. Ama foruma da önem veriyorum. İnşallah başarılı olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)