Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Oto Kuaför 200 TL

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    .
    Ben genelde vakit olursa yakıt istasyonlarında aracın sadece dış yıkamasını yaptırırım yada yaparım.oto yıkamaya sadece iç yıkamayı yaptırıyorum.Çünkü dış yıkama ücreti çöpe gidiyor yağmur yağabiliyor yada yıkamacıdan çıkıyorsun öndeki aracın tozu geliyor.Birgün yine oto yıkamaya gittim sadece içi temizlenecek dedim.iki genç çocuk içini temizledi. hiç istekli değillerdi,inanın zorla temizlediler diyebilirim.sonra otomobil kapılarının araç içinde alt taban bölümü var bilirsiniz.koltuğun yanındaki kısım.o kısım kirli duruyor.buralarıda temizlermisiniz, bir kez siliverin yeterli olur dedim.Abla o dış yıkamaya giriyor dedi..bende arabanın kapısını kapadım.Bak aracın kapısı kapanınca içeride kalıyor o kısım.İçeride kalan bir kısmın dış yıkamaya girmesi sizcede mantıksız değilmi???sorum sonrasında ben ve iki genç eşkiya dünyaya hükümdar olmazda ki konsey masasındaki mafyalar gibi tam üç dk anlamsızca bakıştık :-) sonrasında biraz bozulsalarda, temizlediler..belli ki dediğim onlarada mantıklı geldi.
    2 genç ile oto yıkamacıda geçen felsefik bir anımdır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    valla bizim burda opet var kendin yıka kendin köpürt konseptli gayette eğlenceli hep kendim yıkarım.

2 lira atıyorsun makineye aracı köpüklüyorum
    sonra 2 lira daha atıp basınçlı suyla temizliyorum

hem eğlenceli hem ekonomik

Motosikleti
    .
    Oto süpürgeyi de unutmayalım :-) ben ona 1 tl atınca kendimi survivor yarışmasında hissediyorum. 1 tl ye tüm aracı süpürürsem büyük sevinç. genelde 2 tl bile yetmiyor..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaşırma, kadınlar arabalarını çok pis kullanıyorlar genelde. Çünkü arabalara çok fazla anlam yüklemiyorlar, bir yerden bir yere giderken kullanılan bir araç nihayetinde.

2. el araç alırken binicisi kadın olan ne kadar araç baktıysam leş gibiydi, hele ki çocuklu bir kadınsa aman diyim. Kendi karımdan biliyorum

Gerçi ben de araçlarımı pis kullanıyorum, bir şey yiyip içtiysem camdan sokağa atacağıma sağ koltuğun önüne yere atarım. Uzun bir süre o çöp birikir ve ha şimdi ha sonra atarım diyerekden araba çöp arabaya dönüşür.

Yıkamacıların önünden geçmem, benim için büyük zaman kaybı. Benzin istasyonlarında ki yıkamalara da girmem. Nasılsa bir daha kirlenecek

Camlar aşırı kirliyse pompanın yanındaki süngerli silgeç ile camları silerim, araba da artık binip inerken üzerimi kirletecek kadar kirli ise istasyonda hızlıca yıkatırım

Boş vakitm varsa ve içimden geldiyse senede bir iki yıkayınca silmişliğim vardır.

Motorumu da yıkamam pek, ıslak mendil forever Buradan motoruna ve araçlarına bakmayan özenmeyen biri olduğum sanılmasın, motor ne kadar az yıkanırsa o kadar uzar ömrü
    ama satarken bayandan demesini biliyolar. o zaman ilan açıklamasına yediğim ekmek arası sucuğu 1 hafta içinde unuttuğumu bilirim desin. birgün arkadaşım araç bakarken beni götürdü yanında servis bakımlıymış bayandan falan diye, hikayeyi bildiğimden gitmeyelim dediysemde tutturdu gittik kaputu açtım bakınıyorum bir damla soğutma suyu kalmamış hâla satmaya çalışıyo bide bundan temizi fabrikada diye araba pert

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)