Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Doğru trafik davranışını bulana ödül var!

Motovento
    REKLAM ALANI
    blue4XL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Önce MCT250, şimdi Yamaha
    Merhaba Arkadaşlar, fotoğrafı bu gün çektim ve sizlerle paylaşma kararı aldım. Bu gibi şahıslar için neler yapılabilir? Usturuplu olmak kaydıyla ateş serbest diyorum:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    İnsanların istedikleri markayı seçme özgürlüğü var.
    Ayrıca Arçelik ve Beko kötü markalar değil.
    bankimuun, Zell, sodurlu88 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Yüz Elli Dört.

Rakam ile 154.

crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Motosikletli abimiz park halindeki C4 ü sıkıştırmış.
    Hep dört tekerli araçlar motosikletlileri sıkıştıracak değil ya helal olsun!
    Ayrıca çocuk arabaya ters binmiş.
    Fat!h33 ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Abimiz yanlış servise gitmiş.

Motosikleti
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüz Elli Dört.

Rakam ile 154.
    Bir düzeltme yapalım isterseniz
    Carbondioxid bunu beğendi.

Naif esprimi yer ile yeksan ettiler.

Motosikleti
    Naif esprimi yer ile yeksan ettiler.
    Estağfurullah , aslında yaklaşım çok doğru ama (sorumun cevabı değil elbette) memlekette nereye kadar sonuç alırsınız orası meçhul.

Pekala

1. Usulca sokulup sırf jojuk'un istikbali içün , marhaba deyip ( subliminal ) , ikaz etmek = hanzo tepksi / belki insani tepki geri dönüşü.

2. Jojuk'un istikbali içün , Ayet-el kursi üflemek.

3. 155 , cezayı köstürme neticesi belki bilinç sahibi olur.

Yok ağalar , ödül filan vereceği yok boşa uğraşmayın ben yıldım....
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Derbi ETX
    Çok paran varsa araba alıver hayrına, burada ödül yerine kask da verebilin. Çekmeden önce izin alsaydın keşke, gülümsemek ve poz vermek isterlerdi belki?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:36 ----------

Alıntı blue4XL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar, fotoğrafı bu gün çektim ve sizlerle paylaşma kararı aldım. Bu gibi şahıslar için neler yapılabilir? Usturuplu olmak kaydıyla ateş serbest diyorum:
    Ateş olsa duramazdın atış olmasın o

Motosikleti
    Pekala

1. Usulca sokulup sırf jojuk'un istikbali içün , marhaba deyip ( subliminal ) , ikaz etmek = hanzo tepksi / belki insani tepki geri dönüşü.

2. Jojuk'un istikbali içün , Ayet-el kursi üflemek.

3. 155 , cezayı köstürme neticesi belki bilinç sahibi olur.

Yok ağalar , ödül filan vereceği yok boşa uğraşmayın ben yıldım....
    1) Adamla konuştuk diyelim, "hmm doğru diyorsunuz, ben düşünemedim. Beni uyardığınız için teşekkür ederim" deme ihtimali, yola çıkmadan önce kasklı ve ekipmanlı çıkmayı alışkanlık edinmesi ihtimali ile aynı gibi. Çocuğu saymıyorum bile.
    2) 155'i arasak ne kadar zamanda netice alırız? Adam bizi bekler mi?
    3)Erken pes etmeyin öyle. Doğruyu bilen çıkmazsa en yakın doğru sizinkini kabul edeceğim.

Motosikleti
    Derbi ETX
    Ödülü açmadan önce

Açtıktan sonra

jimi_hendrix bunu beğendi.

Paix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 10'
    Öncelikle amcaya buranın ingiltere olmadığını trafiğin sağdan işlediğini hatırlatmak gerek. Sonrası malum şıklar

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doğru trafik davranışı; kask takmak, karşı şeride geçmemek, artçıyı benzin deposunda değil yolcu selesine oturtmaktır. ödül ne şimdi ?

Motosikleti
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru trafik davranışı; kask takmak, karşı şeride geçmemek, artçıyı benzin deposunda değil yolcu selesine oturtmaktır. ödül ne şimdi ?
    Fotoğraftaki kişilerin yada sürücünün doğru trafik davranışı sizce nedir? Düz mantıkla bakın. Olması gereken değil, fotoğrafın çekildiği an itibarı ile doğru olan davranış nedir? Maalesef, bu açıdan bakınca ödül siz kazanamadınız gibi bir sonuç doğuyor.
    Sizin cevabınıza gelirsek, her ikisi de kask taksa bile sizce yeterli olur muydu? Her ikisinde de komple ekipman ile çocuk için emniyetli ve ayrı bir sele düzeneği olması gerekmez mi?

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı blue4XL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraftaki kişilerin yada sürücünün doğru trafik davranışı sizce nedir? Düz mantıkla bakın. Olması gereken değil, fotoğrafın çekildiği an itibarı ile doğru olan davranış nedir? Maalesef, bu açıdan bakınca ödül siz kazanamadınız gibi bir sonuç doğuyor.
    Sizin cevabınıza gelirsek, her ikisi de kask taksa bile sizce yeterli olur muydu? Her ikisinde de komple ekipman ile çocuk için emniyetli ve ayrı bir sele düzeneği olması gerekmez mi?
    fotoğrafın çekildiği an itibarı ile doğru olan davranış nedir ? kameraya gülümsemektir

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Çok da kafaya takmamak lazım abi, o depo üstündeki çocuk ilerde bilinçli bir motorcu olacak inşaallah

Adamın da bu halde otobana veyahut anacaddede yüksek hızlara çıktığını sanmıyorum, evin etrafında yakın yerlere gittiklerini tahmin ediyorum.

Çocuğunu arkasına, artcı selesine oturtmayıp da depoya oturtup kollarının arasına alması da ona ne kadar değer verdiğini gösterir.

Kaskı ya da diğer ekipmanları olmaması cahilliğinden ya da parasızlıktan, umursamamazlıktan değil. Kaskı olsa emin olun 2000 TL verip koluna takan apaçilerden olmaz, koluna değil kafasına takar.
    capozzz bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Doğru trafik davranışı yoktur.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok da kafaya takmamak lazım abi, o depo üstündeki çocuk ilerde bilinçli bir motorcu olacak inşaallah

Adamın da bu halde otobana veyahut anacaddede yüksek hızlara çıktığını sanmıyorum, evin etrafında yakın yerlere gittiklerini tahmin ediyorum.

Çocuğunu arkasına, artcı selesine oturtmayıp da depoya oturtup kollarının arasına alması da ona ne kadar değer verdiğini gösterir.

Kaskı ya da diğer ekipmanları olmaması cahilliğinden ya da parasızlıktan, umursamamazlıktan değil. Kaskı olsa emin olun 2000 TL verip koluna takan apaçilerden olmaz, koluna değil kafasına takar.
    adamın baba yüreeyle sıkı bir empati kurdun, yaşlandıkça münir özkul'laşıyorsun başkan
    Olcay Avşar bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Olcay'ım Admin'im, öncelikle değerli görüşlerin için çok teşekkür ediyorum. Gerek arabamla, gerekse de motosikletimle gezerken motosiklet üzerinde kasksız, ekipmansız ve aklına gelen bir çok hatayı (kaskı kola takmak gibi) yapan sürücüler görüyorum. Hatta bir keresinde eşi ve iki çocuğu ile full ekipmansız olarak motora binmiş aile bile gördüm.
    Motosiklet tutkusu, hepimiz için içi coşku dolu bir çok anlamı içeriyor. Fakat mesele çocuk olunca, bu durum bambaşka bir hal alıyor bende. Çok üzülüyorum tabi.
    Fotomuza dönecek olursak, baba konumundaki bu kişi ne kadar düşük hızda giderse gitsin, ani bir fren yaparsa ne olacağını kimse tahmin etmek istemez sanırım. Mevzu trajikomik yani.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Alıntı cagiran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru trafik davranışı yoktur.
    Fotoğrafın çekildiği an itibarı ile motosiklet sürücüsünün, çocuğun yada ikisinin birden yaptığı doğru hareket sizce nedir?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)