Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

70's~80's kusagi buraya!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Arkadaslar yasadigimiz gecmisi ve ona dair olan olaylara nostalji penceresi acmak ve gecmisi(ortak gecmisi)paylasmak istedigim ayni kusak olan arkadaslar burada toplasalim ve ayni dilden konusalim istedim...
    donemimize ait olaylar,reklam film,cizgi film belgesel vs.. muzik........hersey doneme dair.........
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar yasadigimiz gecmisi ve ona dair olan olaylara nostalji penceresi acmak ve gecmisi(ortak gecmisi)paylasmak istedigim ayni kusak olan arkadaslar burada toplasalim ve ayni dilden konusalim istedim...
    donemimize ait olaylar,reklam film,cizgi film belgesel vs.. muzik........hersey doneme dair.........
    Biz bir ara baya dalmistik bu muhabbete.
    derin forum tarafindan yutuldu gitti.
    Olaya Heidi ve Peter'den girip, Tom Mixten çikmistik.
    1999 yilinin aralik ayinin 31. gunune kadar Uzay 1999 dizisinin gerçek olmasini buyuk umutlarla beklemistim.
    Ama olmadi.
    Hayallerim yikildi.
    Bu nedenle Gorunmez adam, bilmem kaç milyon dolarlik adam ve Tatli cadi hakkinda konusmak istemiyorum.
    Ceyar'la da küsüz.

Küçük evi ise hala seyrediyorum.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Deli mavili ve horoz sizin için kısa bir araştırma yaptım..Keyifle okudum bazı repliklerde unutulmuyor

Cosby' ailesinden "ama Teo, oğğlummm" deyişi hala kulaklarımdadır.

Aşağıdaki bağlantıda çoğu mevcut

http://www.realfiesta.com/tv.htm
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    evet digerlerinede lutfen ozelden bu konuyu duyuralim en azi bilgi ve soyle gecmise bir yolculuk anlaminda o eskileri yad edelim yaw...bizi bizden baska kim anlar hem dimi...?ayni kusak...paylasimlarida farkli oluyor bence..okuldan gelir gelmez cantami ve paltomu firlattigim gibi tv karsisina gecip bunu izledigim gunu hatirlarim daha dun gib
    http://www.dunyadinleri.com/video/resim/heman1.jpg

Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deli mavili ve horoz sizin için kısa bir araştırma yaptım..Keyifle okudum bazı repliklerde unutulmuyor

Cosby' ailesinden "ama Teo, oğğlummm" deyişi hala kulaklarımdadır.

Aşağıdaki bağlantıda çoğu mevcut

http://www.realfiesta.com/tv.htm
    cok tesekkurler harbiden bir film seridi olmus buldugun bu link.paylasim icin cok tesekkurler

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    bende ziyaretçiler adında bir dizi vardı insan şeklinde ama içlerinde kertenkele var bunu hiç kacırmazdım orda bir kadın vardı diana adında o zamanlar ona aşık olmuştum )) şöyle V işareti kullanıyorlardı
    ::tutkuy::

Motosikleti
    LX 150
    Alıntı muyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ziyaretçiler adında bir dizi vardı insan şeklinde ama içlerinde kertenkele var bunu hiç kacırmazdım orda bir kadın vardı diana adında o zamanlar ona aşık olmuştum )) şöyle V işareti kullanıyorlardı

Aperatif olarak sıçanlarıda götürüyorlarmıydı

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    karaşimşek yüzünden cumartesi günü 19 mayıs pravasına gitmemiştim

yediğim lafın haddi hesabı yoktu
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Dediğin gibi ah o kara şimşek yokmu bende çok kaçmışımdır derslerden 1987 yıllarıydı ne muhteşem diziydi
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    LX 150
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğin gibi ah o kara şimşek yokmu bende çok kaçmışımdır derslerden 1987 yıllarıydı ne muhteşem diziydi
    Cumartesi günü yayınlanıyordu..ben öyle hatırlıyorum 17:30 saatleri yılı hatırlamıyorum sormayın

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    o zamanlar atari ,pc yoktu tabii,

telli arabalar vardı hatırlayan varsa eğer,bir metre kadar tel örgünün ucuna bir direksiyon ve vites kolu takardık.

mahallede deli gibi dolanır dururduk
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Kader kısmet diye bir folyo kazıma oyunu vardı ,bana hep kısır çıkardı

Mor misketer vardı 5'lik, ben de 1'lik renklileri cam boyasıyla boyayıp yuttururdum mor diye

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    70-80 kuşagının yaşadıklarını düşünüyorumda o kuşakta olmak istemezdim. Zor bir kuşak....

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Rulmandan araba yapardik.
    Bilyeli teker derdik.
    Tabii bu sansli olanlar için geçerliydi.
    Genellikle eski çikma lastikleri çevirerek eglenirdik.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

buda benden olsun
    siz hastalığı o zamandan kapmışsınız ondan motosiklet hastasınız
    hastasınız siz hasta

not:ilk seri turbo sakızı 88 de çıkmış yanlış öğrenmediysem

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Vallahi oyuncak araba bile lüx tü o zamanlar rahmetli dayım vardı ağaçtan arabaya benzer oyuncak yapardı onada iki gün uğraşırdı. Bugün hiç bir çocuğun beğenmediği veya 1 tl ye 2 tl ye alınan plastik araba oyuncakları ozaman hayaldi olanlarada gıpta ile bakardık .Ver biraz oynayalım deyince vermez. Sonra kavga çıkardı aaaaahh şimdiki çocuklar çok şanslı ...Bizim oralarda gökırmak vardı yazın gökırmağa yüzmek için yürüyerek iki saatte giderdik. 1saat yüzmek için iki saatte dönüş tam 4 saat yollarda olurduk peh...Şimdiki çocuklar internet cafeden çıkmıyor .Bırak onu oğlum bakkaldan ekmek al gel deyince ablam gitsin diyorlar yeni nesilde üşengeçlik var...Vallahi 10 11 yaşıma gittim ........................Gerçekten güzel topic olmuş
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Adanalı sağol1195 Otomobil, 80 tane de motor Turbo kolleksiyonum oldu demin
    http://www.turkmanga.net/

Motosikleti
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    70-80 kuşagının yaşadıklarını düşünüyorumda o kuşakta olmak istemezdim. Zor bir kuşak....
    Neden oyle dediniz?tihandim haaa...

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi oyuncak araba bile lüx tü o zamanlar rahmetli dayım vardı ağaçtan arabaya benzer oyuncak yapardı onada iki gün uğraşırdı. Bugün hiç bir çocuğun beğenmediği veya 1 tl ye 2 tl ye alınan plastik araba oyuncakları ozaman hayaldi olanlarada gıpta ile bakardık .Ver biraz oynayalım deyince vermez. Sonra kavga çıkardı aaaaahh şimdiki çocuklar çok şanslı ...Bizim oralarda gökırmak vardı yazın gökırmağa yüzmek için yürüyerek iki saatte giderdik. 1saat yüzmek için iki saatte dönüş tam 4 saat yollarda olurduk peh...Şimdiki çocuklar internet cafeden çıkmıyor .Bırak onu oğlum bakkaldan ekmek al gel deyince ablam gitsin diyorlar yeni nesilde üşengeçlik var...Vallahi 10 11 yaşıma gittim ........................Gerçekten güzel topic olmuş
    o zaman an'i yasa....

En populer oyun=Renkli istop,kukali saklambac(genelde hava kararinca yaz geceleri gec saatlere kadar oynardik eve girmek bilmezdik ust bas toz pislik ayaklar camur terle karismis),kisa don giyerdik,yerden yuksek,uzun esek,ucurtma,en gozde oyun cadi idi bilen varmi bilmiyom amawizard diye bir oyundu jeton alirdik harcligimizla,dersden kacar atariye giderdik

Commodore 64'de out run, buggy boy, makinede ise bir uçaklı oyun vardı Fuel 'leri toplayıp nehirden giderdi ,nasıl uçak anlamamışımdır kara üzerinde uçamaz

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Commodore 64'de out run, buggy boy, makinede ise bir uçaklı oyun vardı Fuel 'leri toplayıp nehirden giderdi ,nasıl uçak anlamamışımdır kara üzerinde uçamaz

river raid
    hocam oyun buydu daha çok c 64 oyunu var ayrı topic olur bu c 64

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

river raid
    hocam oyun buydu daha çok c 64 oyunu var ayrı topic olur bu c 64
    Riwer Raid ya nasıl da unutmuşum Ya Adanalı, bu C64 oyunlarını Pc'de nasıl oynuyorsunuz,geçen yükledim çalışmıyor.
    C 64'ün jeostiği kaldı bir, atmışlar benden izinsiz, bununla Pc oyunu oynanılır mı çıt çıt süper durumda

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)