Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

HIRSIZLAR ZİNCİRİ KESMEYE ÇALIŞMIŞ

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar aşırı öfkeli olmama rağmen küfürsüz bir yazı yazmaya çalışcam. Hırsızlar evimin önünde duran r25 imin abus zincirin kılıfını kesmiş inşaat makasıyla zorlamış ancak kesmeyi becerememişler.O gün disk kilidi de takmamıştım. Şimdi bu arkadaş kafaya takmış nöbet tutup adamı öldüresiye dövsem mi yoksa uğraşmasam mı bilemedim onun bunun cocukları. Evimin yakınlarındada otopark da yok suanlık kaskomda yok gece bırakmak istemiyorum önerileri alabilir miyim mt ailesi. Olay bu sabah sahurdan sonraki saatlar olarak tahmin ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Schmuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fazladan zincirin varsa onunla döv.

Geçmiş olsun ucuz atlatmışsın. Uykusuz birkac gece seni bekliyor. Ama dikkat et hırsını motosikletinden çıkarmasın.
    Edit: biber gazi kullanacaksan ruzgari arkana al. Dayak yemisten beter oluyorsun.
    mertowski bunu beğendi.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    öncelikle kesemediği için şanslısın. gece bekleyip dövmek kısmında ise bu işi yapan adam boş gezmeyebilir. boşu boşuna kendi hayatınızı riske atmayın. önlem olarak ise ikinci bir zincir kilit ve alarm ekleyebilirsiniz.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Bir daha ki sefere gitmeyeceğinin garantisi yok. Sizin durumunuzda olsam ne yapar eder kaskoyu yaptırır veya park sıkıntısını çözene kadar motosikletimi satardım.

O direğe o kilitle hırsızı bağlıcan bi temiz dövüp kilidi açmadan eve geçip yatıcan

Motosikleti
    Forza 250
    Ya paraya kıyıp abus almasaydınız, sıradan bir zincirle bağlasaydınız şimdi buraya motorum çalındı diye konu açıyor olacaktınız. her iki tekere de alarmlı disk kilidi, üstüne de onguard beast zincir aldınız mı tamamdır.Fotoğrafa aldanmayın gayet kalın ve ağır bir zincir. Motoru bağladığınız yer müsaitse sabir bırakın orada akşam gelince zinciri bağlarsınız.

http://www.motorsepeti.com.tr/Onguar...k,PR-8554.html

jimi_hendrix bunu beğendi.

biber gazı yaramaz kamera kayıtlarından baktım kasklı güneş vizorlü aynı zamanda ekipmanlı

adam öbür tülü motora zarar vericek zaten bundan önce gizemli bi şekilde takoz kapağım çalındı en iyisi otopark arıyım yakınlarda yoksa bu geceye kalmaz o.

Motosikleti
    Mondial Drift
    Mahhalleden adam topla pusun sokagin iki ucuna allah ne verdiyse dalin kamera felan varsa iyi olur polise verirsiniz. Tahminimce bi daha gelmez gelirse bu aralar gelmez gecmis olsun
    Not: sopayi unutmayin ha ise yariyo baya

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Öncelikle geçmiş olsun, biraz uzakta da olsa kapalı bir otopark bakmak mantıklı olabilir kasko yaptırana kadar. Herhangi kapalı bir yer de olur, tanıdık bir düz giriş dükkan, rica minnet falan. Kapalı yer ihtimali yok ise bir taksi durağı yanı olabilir. Ben öyle yaptım. Adamlar 7/24 çalışıyor, en azından hareketli bir yerde olur, biraz da muhabbet koyup durumu anlattığında sana yardımcı olacaklardır diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    büyük geçmiş olsun

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Uğraşıp da kesemediyse bir daha gelecektir. Çalmaya çalışmasa bile gelip bi bakar motora ne alemde diye. Güvenli bir yer bulup bırakmanı tavsiye ederim gece uyutmaz bu his adamı.

atoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 350 ST
    çok geçmiş olsun... Bencede bir daha gelecektir lakin hemen ertesi gün olmayabilir..
    Zinciri kesemediyse demek iyi bir ekipmanla gezmiyor veya işin ustası değil... Alarmlı düzgün bir disk kilidiyle tqkviyeleyin... Yinede şu süere zarfında bir park (evden az biraz uzakta olabilir) kapalı bir garaj ve bir kasko iyi bir fikirdir

Arkadaslar son cozum olarak evin oralarda bi oto yikamaya koyup disk kilidi taktim iyidilekleriniz icin tesekkurler

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alarm takabilirsin siyahı eksiye kırmızıyı artıya bağlasan devreye girecektir spy 5000m de alınabilir

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    hırsızın gönlü olduktan sonra ineği bacadan çıkarırmış

benim yaptığımı yapın tavsiye ederim
    apartman girişine koyup merdiven korkuluklarına zincirleyin
    zaten 1. katta psikopat bi teyze var apartman kapısı açıldığı gibi kapı dürbününe yapışıyor
    stevejones bunu beğendi.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    alarım takmayı neden dusunmuyorsun ? ben 50 tl lik zincirle baglıyorum alarımı acıyorum motora degseler alarm calıyor .

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hırsızın gönlü olduktan sonra ineği bacadan çıkarırmış

benim yaptığımı yapın tavsiye ederim
    apartman girişine koyup merdiven korkuluklarına zincirleyin
    zaten 1. katta psikopat bi teyze var apartman kapısı açıldığı gibi kapı dürbününe yapışıyor
    hiç gerek yok. motorunuzun üstüne otopsici olduğunuzu yazın yeterli hırsız üzerinde psikolojik baskı oluşturarak kaçıp hayatta kalma duygusu uyandıracaktır

NoWyld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Hocam hangi abus modelidir. Acilen almayı düşünüyorum ben de. Zira 2 gün önce 3-4 defa alarm ötmüş. Arkadaşlar diyor garajın orada. Kurcalamış olabilirler benimkini de, en iyi ihtimal ramazan davulcuları tabi

Evet model ne hocam zincirin

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Eğer gece bekleyeceğim falan diyorsan sakın tek bekleme. Boş gezmiyorlar. Başıma geldiği için söylüyorum, iyice dövdükten sonra üstünden neler çıkarmıştık hırsızın. Boş gezmiyorlar hocam aman dikkat et. Bu aralar çok azıttılar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)