Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk Motorumu Alacağım

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar abilerim ablalarım 16 yaşımı doldurdum ve dersleride düzelttim sıra geldi babamın verdiği söze.Dün Ehliyet kursuna başladım. Motor arştırmasınada ufaktan girdim iri yarı biriyim boyum uzun ve Honda CBR 125 R almayı düşünüyorum düşüncelerinizi veya önerilerinizi yazarsanız mutlu olurum ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kankacim bak dunden beri kimse yazmamis konuna,sebebini soyliyim ben sana; cunku cok acilan bi konu,hergun gorulen konular bunlar. Insanlar sıkıldi artik bu konulardan,hergun ayni cevaplari vermekten biktilar. Bak senin icin google a "cbr125r motosiklete baslangic" yazdim. Sirf bizim forumdan bile kac farkli konu cikti karsima. Ki bu,buzdaginin gorunen kismi. Birde alti varki ne sen sor nede ben soyliyeyim.

--Soruna gelecek olursak

Cbr125r racing tip olarak kendi cc sinde en uysal ve baslangica en uygun motordur. Gerek yakiti,gerekse bakim ve isletim maliyeti acisindan oldukca uygun bir motor. Baslangic icin ideal bi motor olabilir.

öncelikle sıfır motor almamanı öneririm çünkü sen motorun canına okuyacaksın acemi olucaksın bir sürü öğrenmen gereken şey olacak motordan düşeceksin. Bu aşamaları atlattıktan sonra sıfır motor almanı öneririm . Honda cbr 125 liğe verilen parayı her zaman acımışımdır eğer öyle racing tarzı seviyorsan aynı ücretlere hysuoung 250 öenirirm hem havalı hemde iyi gider .

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mehteran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle sıfır motor almamanı öneririm çünkü sen motorun canına okuyacaksın acemi olucaksın bir sürü öğrenmen gereken şey olacak motordan düşeceksin. Bu aşamaları atlattıktan sonra sıfır motor almanı öneririm . Honda cbr 125 liğe verilen parayı her zaman acımışımdır eğer öyle racing tarzı seviyorsan aynı ücretlere hysuoung 250 öenirirm hem havalı hemde iyi gider .
    16 yasinda olan birine 250cc mi oneriyosunuz? Hemde acemiyken? Hem ehliyeti kurtarmaz,hemde bu yasta 250cc fazla gelir. (Cc kisi kendini bildikce sorun olusturmaz,ama 16 yasinda nekadar bilirsen bil icinde hep bosveren bitaraf vardir).

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Naked al kardeşim naked. MT-125 falan al. Düşürürsün cebin yanmaz. Tamir-grenaj falan beklemezsin tak koruma takozunu devam et

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)