Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Tekneler Neden ABD Bayrağı Asıyor ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    darkloops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    VERGİ ve BENZİN
    darkloops bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VERGİ ve BENZİN
    aynen hocam sadece bu yüzden malesef

Motosikleti
    gt250r
    Arkadaşlarin dediği gibi vergi ve benzin,kabaca ülkemizde kullanilmasi için şirket kurmak ve transitlog gerekiyor.Yanlış hatirlamiyorsam senede bir transitlog yenilemesi gerekiyor ve bu durumda gümrüklere bir nevi muayene gibi uğramasi gerekiyor(zorunlu) fakat acentelar gümrük memurlari ile aralarındaki bağlardan dolayı uğramiyor bile.Bu transitlog yenilemesi şuan 350 dolar gibi bir rakam yani ABD bayrakli olması 350 doları verdikten sonra herşeyiyle olumlu bir durum.
    darkloops bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    kendi sularımızdaki teknelerin sırf maddi durumlardan dolayı farklı ülkenin bayrağını asmak zorunda kalması durumu bence çok dramatik.
    Jemand ve Mengu16 bunu beğendiler.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Gözüm kanadı videodaki yazıyı okuyacam diye mk
    darkloops, Mengu16 ve Yasin D bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözüm kanadı videodaki yazıyı okuyacam diye mk
    yazı ne renk olsun isterdin ya da seni yormazdı ?
    https://www.youtube.com/user/Darkloops

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Çalışmamış, alın teri dökmemiş ama ama sözde mümin babası sayesinde devletin imkanlarını kullanıp gemicikler alarak servetine servet katıp, o parasını imkanlarını sövüşlediği devlete vergi ödememek için gemisine malezya bayrağı taktıran ama her fırsatta müslümanlık havası atan evlatlar ve görmezden gelip din dersi vermeye kalkan sığırlar var bu ülkede.
    darkloops, _oXXo_, banro ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Alıntı tanertc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çalışmamış, alın teri dökmemiş ama ama sözde mümin babası sayesinde devletin imkanlarını kullanıp gemicikler alarak servetine servet katıp, o parasını imkanlarını sövüşlediği devlete vergi ödememek için gemisine malezya bayrağı taktıran ama her fırsatta müslümanlık havası atan evlatlar ve görmezden gelip din dersi vermeye kalkan sığırlar var bu ülkede.
    haklısın hocam durum vahim

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    ulan bu onun bunun evlatları birkaç milyon dolara aldıkları teknelere 350 dolar vergi ödememek içinmi amerikan paçavrası asıyorlar.vay anasını be gelsinler ben asgari ücretimle öderim onların vergisinide.benim hyosunga 650 tl trafik sigortası verdik yahu.acaba bizdemi amerikan plakası alsak.
    darkloops ve 000000 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulan bu onun bunun evlatları birkaç milyon dolara aldıkları teknelere 350 dolar vergi ödememek içinmi amerikan paçavrası asıyorlar.vay anasını be gelsinler ben asgari ücretimle öderim onların vergisinide.benim hyosunga 650 tl trafik sigortası verdik yahu.acaba bizdemi amerikan plakası alsak.
    sistem zenginlerin daha az vergi ödemesi üzerine kurulu sanırım
    Mengu16 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı darkloops adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın hocam durum vahim
    Sadece bu kadarla kalsa. Mesela burada takılan sığırın biri beni bimere şikayet etti. Ben burada kendisine aşağılayıcı hitaplarda bulundum. Onun için şikayet etmemiş, biat ettiği birine hırsız dediğimi düşünerek! (isim geçmeden bu kanıya varmış sığır) benden şikayetçi olmuş. İfade vermeye gittiğimde adamlar şaşırdı. Bu nasıl bir mahluk ki, kendisine bu kadar laf etmişsin sesini çıkarmamış da başkası adına senden şikayetçi olmuş gibisinden.
    zonta ve polemos bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Sadece bu kadarla kalsa. Mesela burada takılan sığırın biri beni bimere şikayet etti. Ben burada kendisine aşağılayıcı hitaplarda bulundum. Onun için şikayet etmemiş, biat ettiği birine hırsız dediğimi düşünerek! (isim geçmeden bu kanıya varmış sığır) benden şikayetçi olmuş. İfade vermeye gittiğimde adamlar şaşırdı. Bu nasıl bir mahluk ki, kendisine bu kadar laf etmişsin sesini çıkarmamış da başkası adına senden şikayetçi olmuş gibisinden.
    enteresan gerçekten

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Aklıma ilk gelen HİNDİSTAN VE İNEK
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    siz bunlara birde indirimli mazot verildiğini duysanız neler neler derseniz....

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz bunlara birde indirimli mazot verildiğini duysanız neler neler derseniz....

özel gezi amaçlı (motoryat,gulet vs) kullanılan deniz vasıtalarına indirimli dediğiniz ötv siz motorin verilmiyor..

ticari maksatla yük ve yolcu taşıyan ayrıca balıkçı belgesi olan tekne ve gemilere ötv siz motorin verilir..

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Bu kullanıcı her yere İslam ve Müslümanlık ile ilgili düşmanca yazılar yazıp karalama yaparcasına konuşmasa daha etkileyici olabilir....

malesef çoğu siyasi konuda bu şekilde yorumlarını gördüğüm için bu adamın dediklerine mantıklı ve doğru olsa dahi gram itibar etmiyorum :((

Yani eleştiriyi yapan adamlar bu kafada insanlar olursa bu adamlar daha çoook gemicier uçakcıklar alır malesef :((
    fearlesboyy bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kullanıcı her yere İslam ve Müslümanlık ile ilgili düşmanca yazılar yazıp karalama yaparcasına konuşmasa daha etkileyici olabilir....

malesef çoğu siyasi konuda bu şekilde yorumlarını gördüğüm için bu adamın dediklerine mantıklı ve doğru olsa dahi gram itibar etmiyorum :((

Yani eleştiriyi yapan adamlar bu kafada insanlar olursa bu adamlar daha çoook gemicier uçakcıklar alır malesef :((
    İnternette yazılanlardan ifadeler pek anlaşılmaz. Anlatılan yanlış anlaşılabilir. İroniler, kinaye vb başta anlaşılmayabilir. Bu yanlış anlamalar normal insanların bazen yaşadığı bir durum. Kısa sürede gerçeği algılarlar. Bir de alıntı yaptığın mesajdakiler gibi, edecek lafı olmadığından, dolaylı yoldan biat ettiklerini savunduklarını zannederek, lafı anlamak istediği yerden anlayarak durumu çarpıtmaya çalışanlar söz konusu. Bu canlılara çimenliğe bozkıra çıkıp gezmeleri, yeşillik tüketmeleri iyi gelir . Mesela tarım bakanı ile toplantısında, meraları köylünün elinden alırsak servetimize servet katarız diyerek yasa düzenlemesi hakkında konuşan ethem snckın bahsettiği meraları tavsiye ediyorum.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Çok parası olanların ülkeye yatırım yapmama gibi bi rahatsızlıgı varda o yuzden

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Ysmulmuyorsam birinin küçücük minnacık gemicikleri de böyle dolaşıyor.

Heh yukarıda başkası yazmış. Malezya'ymış

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:40 ----------

Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok parası olanların ülkeye yatırım yapmama gibi bi rahatsızlıgı varda o yuzden
    Adam niye yatırım yapsın? İki gün sonra biri gelip bombayı patlatsın da, iflas etsin diye mi?
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)