Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

NOKIA LUMIA 820 ALICAM.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda fizy
    Merhaba arkadaşlar akıllı telefon almaya karar verdım. Windows 8 işletim sistemi olarak da karar kıldım.(iosla arasında kalmıstım). model olarak ta nokıanın lumıa 820 modeline vuruldum. kullanan arkadaşlar varsa beni bilgilendirirseniz cok memnun kalırım.(dezavantajlarını avantajlarını yazarsanız sevinirim)[

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    valla win8lerin şarjı baya baya iyi gidiyor. kuzenimde var aynısından 3gyi aç kapa yaparak 3 gün kullanıyorum diyordu. Ekstra pilli kapakla falan arttırılabiliyor bu süre vede

Ama ios'daki uygulamanın yarısı yok win8de. Gerçi whatsapp gibi önemli şeyler var da ıvırzıvır uygulamalar henüz gelmemiş haberin olsun

Motosikleti
    honda fizy
    onların da zamanla düzeleceğini düşünmekteyim düzeliyor da izlenimlerime göre. kuzeninde lumia 820 mi var ?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kardeş s3 mını telefonun kralı bence...ne ararsan bulursun..

lumıa alan arkadaşım telefonunu 1 hafta içinde sahibindene satışa koydu...kısa yollar vs işletim sistemi berbatmış...ve teknolojinin piridir...güvendiğim bir arkadaşım...

Motosikleti
    honda fizy
    Android istemiyorum. konunun başında belirttim de zaten. lumıanın hangı modelını aldı? berbat derken neyi kastettın kı?

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Bende lumia 520 kullanıyorum..en beğendiğim özellikleri şarj süresinin uzun süre dayanıp usb veya şebeke fark etmeden çok kısa sürede dolması..müzik dinlerken verdiği ses samsung veya htc gibi markalardan daha çok..menü kullanımı alışmakla ilgili hatta kullanmayı,çözdüğünüzde android sisteminden daha kullanışlı.ayrıca kendi içinde navigasyon ve harita da mevcut...
    nostalji41 bunu beğendi.

rambomert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125/ zealsun ms 150-7
    nokıa alma bence uygulama ve oyun yönünde sıkıntı çekersin ios veya android platformuna yönel bir iphone kullanıcısı olarak jb ile kullanırsan en iyisi ios tafsiyem iphone 4s veya 5 al

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    andorıd ve ıosdan sonra çok zorlanmış...kullanım işlevselliği anlamında...

bir arkadaşım LG alıyor...1000 lira civarında...evlere şenlik telefon...sensörde sorun çıktı ve Samsungun kopyası gibi dandik olduğu her detayında kendini belli ediyor...ıphone ve samsung dışında telefon tanımam bilmem tavsiye de etmem...bu markalar dışında telefon seçimleri fantazi peşinde koşmak bence...

Motosikleti
    honda fizy
    1000tl bütçem var nokıa lumıa 820tınin fiyatı 979tlye düşmüş.windows 8 hosuma gıtti.benım ılk akıllı telefonum olucak. nokıa buyuk adım attı wındows 8le anlasarak laıtesını göstermıs oldu. o arkadasının sorunu zamanla alısırsın kullanımı konsuunda benım de arkadaslarım var ılk basta karısık gelıyo da gercekten oldukca basıtmıiş diye belirtiyorlar.android telefonlardan nefret ediyorum hıc bı onemı yok benım ıcın .

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Bende alacaktım lumıa, önermedi hiç kimse. Sony Xperia z aldım. 2 gün oldu. Şimdilik memnunum.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nokia dan uzak durun.
    Wifi'ye geçiş hızı, internet tarayıcısı, MP3 dosyalarını zil sesi olarak kullanamama(belki çözülmüştür) gibi sorunları, cihazı kullandıkça farkedeceksiniz.
    112ciyiz

Motosikleti
    honda fizy
    ya uf kararsızım cok cezbedıyo benı lumıa 820

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birisi sesi htc den iyi demis. hic htc kullanmismi acaba?
    dunyanin en iyi kulaklik yapan firmasi "beats" yapiyor. bazi hoparlorleri cogu telefondan daha pahali/. htc nin ses sistemini bilmeden konusmayalim. ayrica windows isletim sistemi alt yapi olarak en guvensizi. seceneginiz cok yok. cakma IOS gibi. ben bir kez daha dusunun derim. gonul ister butceniz cok olsun en iyisini alabilin ama. yinede oyle cok ergonomik birsey istemiyorum oyun filan cok onemli degil derseniz amenna aksi taktirde bir daha dusunun.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nokia dan uzak durun.
    Wifi'ye geçiş hızı, internet tarayıcısı, MP3 dosyalarını zil sesi olarak kullanamama(belki çözülmüştür) gibi sorunları, cihazı kullandıkça farkedeceksiniz.
    Zil sesi olayı için marketten küçük bir uygulama indirmek yeterli, üstelik çok basit bir şekilde şarkıyı kırparak istediğiniz kısmını zil sesi yapabiliyorsunuz...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    honda fizy
    peki sen de 820 mi kullanıyosun metci?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

peki sen de 820 mi kullanıyosun

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Hocam lumia kadar akıcı çalışan bir işletim sistemi ben görmedim telefon yağ gibi akıyor tabiri caizse.
    Ufak tefek sorunlar var onlarda güncelleştirme ile düzelir ( ekran döndürme zil sesi vs) arkasında koskocaman Microsoft var 2-3 yıla bütün işletim sistemlerinden iyi olur diye tahmin ediyorum.
    Uygulama konusu ise ben sürekli oyun oynarım derseniz bu telefonu almayın çünkü oyun az ama çoğalacaktır.
    Ben internette takılırım aradada 1-2 oyun oynarım derseniz lumia iyi telefonda 0 kasma var

Bu arada iphone 4 yerine lumia daha iyi bana göre çünkü ben farklılığı severim
    nostalji41 bunu beğendi.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı nostalji41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki sen de 820 mi kullanıyosun metci?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

peki sen de 820 mi kullanıyosun
    Yok hocam, eşimde Lumia 520 var...
    Bizim Lumia 520 seçmemizin sebebi zaten windows phone olması. O fiyatlara alınacak android illa ki kasılıyor...
    Windows Phone ise gayet stabil...
    nostalji41 bunu beğendi.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    650 tl ye mis gibi 4 çekirdek , General Mobile Discovery alırdım .
    rambomert ve shrek bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda fizy
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    650 tl ye mis gibi 4 çekirdek , General Mobile Discovery alırdım .

android istemiyorum .

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Alıntı Karlıyollar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam lumia kadar akıcı çalışan bir işletim sistemi ben görmedim telefon yağ gibi akıyor tabiri caizse.
    Ufak tefek sorunlar var onlarda güncelleştirme ile düzelir ( ekran döndürme zil sesi vs) arkasında koskocaman Microsoft var 2-3 yıla bütün işletim sistemlerinden iyi olur diye tahmin ediyorum.
    Uygulama konusu ise ben sürekli oyun oynarım derseniz bu telefonu almayın çünkü oyun az ama çoğalacaktır.
    Ben internette takılırım aradada 1-2 oyun oynarım derseniz lumia iyi telefonda 0 kasma var

Bu arada iphone 4 yerine lumia daha iyi bana göre çünkü ben farklılığı severim
    nokıa lumia aşkı başka ya

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neden bu android düşmanlığı
    rambomert bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)