Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sorun sorunsalli..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu forumda kullanılan Sorunsali kelimesi acaba hangi anlamda kullanılıyor biri türlü Çözemedim.bir problem veya sorun ne zaman'dir sorunsali oldu anlamadım zaman çok hızlı akıyor galiba.

Örneğin: motorumun akü şarj sorunsalı var,Kafamda deli sorunsallar var,vs...

sorun:Araştırılıp öğrenilmesi, düşünülüp çözümlenmesi, bir sonuca bağlanması gereken durum, mesele, problem.

sorunsal:1-Çözümü belli olmayan . 2-
    Doğru olma ihtimali bulunmakla birlikte, şüphe uyandıran, kesin olmayan, problematik.
    berk_cglr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Zamanında , popüler bir dizi içerisindeki yumuşatılmış şebek mikrobların, şirinleştirilmesi adına(baa öle geldi nedensiz) zihne şırınga edilmesi ve ağızlara pelesenk edilmesi dolayısı ile... bir laf , hadi canım sendecilik bir paradox..bizde yedik.
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanında , popüler bir dizi içerisindeki yumuşatılmış şebek mikrobların, şirinleştirilmesi adına(baa öle geldi nedensiz) zihne şırınga edilmesi ve ağızlara pelesenk edilmesi dolayısı ile... bir laf , hadi canım sendecilik bir paradox..bizde yedik.
    Aynen öyle,o kadar benimseniyor ki tv olsun sosyal medya olsun buralardan dillere dolanan çok acayip şeyler var hatta yakinda agir abileri bile "ablan tek teker bebeğim" derken görme ihtimalimiz var.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bana da çok komik geliyo doğrusu. Sorunsal nedir ya Konu başlığını kafiyelendirme veya ifadeyi yumuşatmak için sorun'a salı ekliyolar galiba

onurordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150>GW 250>RX3İ>XMAX400+RKS RT 250+SHERCO 250
    -sel -sal eki ile türetilen kelimelerin Türkçe olmadığını, yanlış iş yapıldığını okumuştum Yavuz Bülent Bakiler'den.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Ekşi sözlük kokan haraketler bunlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)