Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Her şeyim var ama çok mutsuzum :/

Motovento
    REKLAM ALANI
    banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Üniversiteliler böyle paralı tiplerden hoşlanmaz.Biz çay içecek para bulamazken, herifler arabayla gezer, her akşam dışarıda yemek yerlerdi. Ya kafa olarak, ya da para olarak kendi dengin olanlarla takıl.En önemlisi hobi edin, kişilerle direk yakınlaşmak yerine sosyal ortamlara girmeye çalış.Üniversite ortamında asla çok param var triplerine girme.Spor salonuna git spora başla,Yabancı dil kursuna git, gitar kursuna git, piyano kursuna git, saz çal. Ama neye başlarsan başla laf olsun diye başlama ciddiye al.Kimseye kendini beğendirmeye çalışma X'dir et gitsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Badoo diye bir app var onu yükle. Arabalı, motorlu ve çekici fotoğraflar koyup hatunların profillerini gez, beğen. Ben her hafta bir tane net düşürüyorum.

Not: Tramessilere dikkat et bazıları bizim kızlardan bile güzel oluyor.
    Deniycem..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    ben 2 tane kiz dusurdum geri kalan hepsi traverten cikti intikam almaya calisan hunlar gibiler
    berk_cglr bunu beğendi.

otobeygir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE / HONDA CBR 250R çokyakında
    Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim altımda araba ve motosiklet var.Harçlığım bazen artıyor asosyallikten.Hiç arkadaşım yok;kimseyle kaynaşamıyorum. Alkol ve sigara kullanmadığımdan efkarlanamıyorum bile.
    İnsanlar benden hep uzakta oldular ya da ben fazla kuruntu yapıyorum bilmiyorum.

Birisiyle fotoğraf çekmek istesem boşver fotoğrafı anı yaşa diyolar sonra görüyorum o şahsı başkasıyla fotoğraf çektirip profil yapmış.
    Motosiklet ile fotoğraf koyuyorum yakın 2 arkadaşım beğenmiyor ama aynı 2 kişi dandik belediye bisikletiyle poz veren çocuğu beğenmişler.
    Okuldaki motosiklet kulübüne üye olmak için mesaj atıyorum adam cevap bile atmıyor.
    Konuşmasını da bilmiyorum herkes beni soğuk itici buluyor.
    Kendimi el freni çekik araba gibi hissediyorum sosyal hayatta ; aşırı zorlarsam ancak o zaman biraz hareket ediyor gibiyim.
    ulen o kadar yorum var. bir Allahın kuluda dememiş ki; haram sevdalar kalbe huzur vermez. gerçek mutluluğu arıyorsan, eğer Mü'min isen dini yaşantını gözden geçir dostum. mutluluk beyin ile hissedilen bir duygu değildir. kalpler ancak ve ancak Allahı zikretmekle tatmin olur.
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    mondial 150 mr vulture / 2014

Alıntı otobeygir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen o kadar yorum var. bir Allahın kuluda dememiş ki; haram sevdalar kalbe huzur vermez. gerçek mutluluğu arıyorsan, eğer Mü'min isen dini yaşantını gözden geçir dostum. mutluluk beyin ile hissedilen bir duygu değildir. kalpler ancak ve ancak Allahı zikretmekle tatmin olur.
    Maklube varmı mübarek, evvela tüm mesajları bi okuyuver, bknz(gerçi görmez sanmam): 2 sayfa, alltan 2. mesaj, son satır zahmet buyur ikra evvela.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Peceli bulbul sana 2 ilahi okusun hicbirseyin kalmaz ,

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    Hiçbir şeyim yok bende mutsuzum dert etme abicim
    berk_cglr bunu beğendi.

Alıntı cico06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçbir şeyim yok bende mutsuzum dert etme abicim
    Gardaşımm
    berk_cglr bunu beğendi.

otobeygir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE / HONDA CBR 250R çokyakında
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maklube varmı mübarek, evvela tüm mesajları bi okuyuver, bknz(gerçi görmez sanmam): 2 sayfa, alltan 2. mesaj, son satır zahmet buyur ikra evvela.
    hayırdır??? maklube var mı derken? cahilliğini kendince espri yaparak dışa vurma. herşeyi dalgaya alanları bir gün dalgaya alırlar haberin dahi olmaz!
    mondial 150 mr vulture / 2014

Alıntı otobeygir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır??? maklube var mı derken? cahilliğini kendince espri yaparak dışa vurma. herşeyi dalgaya alanları bir gün dalgaya alırlar haberin dahi olmaz!
    Kalbinimi kırdım bilmeden mübarek? , yakıştımı dalga ünlem!, çok hardallı bayram geçirmişliğim var, sen beni düşünme, ikra.

Maklube'ye soğuk bakan bizden değildir.
    otobeygir bunu beğendi.

Ayni durum sayilir, Ne adamlar var gotune alcak donu yok ozguveni benim 10 katim

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba

Kendin için bişey yapmak istiyosan .. psikoterapi al.... madem paran da var..... muayene seans ücretleri yormaz seni... beni ciddiye al bak...
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Ben de uzun süre böyle yaşadım kız olmama rağmen inanılmaz sıkıcı bir hayatım ve sahte arkadaşlarım vardı. düşünmeyi ve kafaya takmayı bırak secret diye bir kitap var onu okumanı öneririm.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Konu başlığı dikkatimi çekti..

Hiç bir zaman bu cümleyi kuramayacak ve nasıl bir durum olduğunu tecrübe edemeyecek biriyim sanırsam.

Her şeyinin olması ve mutsuzluk..

Ben razıyım her şeyim olsun ama varsın mutsuz olayım..
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Makbul düzeyde satırlar imalı hoş ve espirili cümleler kuruyorsun osmanlı edebiyadı kültür mantarı gibisin kiymetine bilen seni örnek alan ve anlıyamıyan genç bir nesil var karşında velhasıl bende islamiyeten uzak huzur bulunamıyacağını iza edecektim pek anlam ve ifade edemiceği için not düşmedim buralara Not huzur islamda Başka yerde arayan kendini avutur
    seyyid47 bunu beğendi.

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Makbul düzeyde satırlar imalı hoş ve espirili cümleler kuruyorsun osmanlı edebiyadı kültür mantarı gibisin kiymetine bilen seni örnek alan ve anlıyamıyan genç bir nesil var karşında velhasıl bende islamiyeten uzak huzur bulunamıyacağını iza edecektim pek anlam ve ifade edemiceği için not düşmedim buralara Not huzur islamda Başka yerde arayan kendini avutur
    Gardaşımm
    seyyid47 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Alıntı rellaleyna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de uzun süre böyle yaşadım kız olmama rağmen inanılmaz sıkıcı bir hayatım ve sahte arkadaşlarım vardı. düşünmeyi ve kafaya takmayı bırak secret diye bir kitap var onu okumanı öneririm.
    Merhaba Aleyna Hanım 😊
    jimi_hendrix ve berk_cglr bunu beğendiler.

Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Aleyna Hanım ��
    Ö.m yeğenn Ö.m neyse zamanla olursun, şindiden tabularını kırıyorsun eferum.
    berk_cglr bunu beğendi.

kardeşim baştan söylesene mühendislik okuyorum diye sen baştan kız konusunu kaybetmişsin zaten misal gazi mühendislik fakültesinde 3 erkeğe 1 erkek düşüyordu. diğer yandan eli yüzü düzgün bi çocuksun tek yapman gereken azcık rahat olman. okulda arkadaşlarınla zaman geçir çok konuşmana gerek yok insanlar içten olduğunu,samimi olduğunu gördüklerinde kendileri sana yaklaşırlar zaten. bu şekilde ortam p.çi olamazsın tabi ki ama hiç bir zamanda yalnız kalmazsın. madem ki fırlamalık hamurunda yok sende cool olacaksın. yeter ki rahat ol. her girdiğim ortamda kendimi hemen ifade edicem hemen öne çıkıcam en çok çok ben dikkat çekicem moduna girme.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim demiş. Üst model BMW'si olup da sağ koltuğu boş kalan kimse gördünüz mü ?
    arkadaşımın bmw si var sağ koltuğuna ben oturuyorum :D
    berk_cglr bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)