Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Her şeyim var ama çok mutsuzum :/

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insan bi mail adresi yazar facebooktan seni bulup pazar günkü gezimizde sana uğrayalım diyecektim
    mail adresi bile yazmamışsın
    silkelen kendine gel
    nisan 10 a kadar vizelerim var.
    çok teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:03 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr'yi sat Iphone al, kalan parayla yeni kıyafetler al kendine cafelere barlara git ye iç eğlen.
    iphone olmasa da o ayarda telefonum var. Kafe barlara giderim sorun değil de yalnız kalcam orda da. Ağzım laf yapmıyor benim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    kardesim tek sorun özgüven ve samimiyet eksikliği bence. cidden ozguvenin tam oldumu tam olmasada biraz yerinde oldumu rahat konusur rahat hareket edersin samimi olman ise insanlari sana çeker mesela dedigin hic birsey bende yok motoru borcu odeyemedigim icin sattim alacak para yok harclik desen veren yok kendim kazanir kendim harcarim amanozgurlugu muhabbeti severim samimi oldugumu dusunur herkes tavsiye ederim sanada pimpirikliysen eğer bu huyundan vazgec her seyde bilmislik yapan her seye ben yemem yapmam uyumsuz insanlari kimse sevmez. bi kizla git soganli lahmacun ye kolanic gegir doyasiya gul tavlada kolunun altina ver langirtta affetme film izle motor projeso gelistir kendine hobi edin video montaji fln tavsiye ederim baktin olmadi tokat atan arkadas var iletisim bilginide Paylaş dert dinler derman olur belkide dost oluruz belimi olur ama karansar olsa umut fakirin ekmegi dicem lan fakirde degilsin )( cok bilmis gbi konustum surcilisan ettiysek affola

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    atilbilir@gmail.com

isteyen mail atabilir

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    birde attigin msjlar actginnkonulardan anladigim izere paraya maddiyata onem veriuorsun VERMEEE

oguzhanlal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Facebook u kapatmayi dene. Tavsiye ederim. 2 aydir daha iyiyim
    jimi_hendrix bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Suskun olduğun için arkadaşın yok ağzın biraz laf yapsın arkadaşın olur ama o arkadaşa fazla güvenme gül eğlen yeter

ilk iş forumda konu açmayı bırak nefes alsan nefes aldım diyeceksin açtığın konulara bak allasen

bence bir hobi edinmeyle başla

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    GİTAR ÇAL...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim altımda araba ve motosiklet var.Harçlığım bazen artıyor asosyallikten.Hiç arkadaşım yok;kimseyle kaynaşamıyorum. Alkol ve sigara kullanmadığımdan efkarlanamıyorum bile.
    İnsanlar benden hep uzakta oldular ya da ben fazla kuruntu yapıyorum bilmiyorum.

Birisiyle fotoğraf çekmek istesem boşver fotoğrafı anı yaşa diyolar sonra görüyorum o şahsı başkasıyla fotoğraf çektirip profil yapmış.
    Motosiklet ile fotoğraf koyuyorum yakın 2 arkadaşım beğenmiyor ama aynı 2 kişi dandik belediye bisikletiyle poz veren çocuğu beğenmişler.
    Okuldaki motosiklet kulübüne üye olmak için mesaj atıyorum adam cevap bile atmıyor.
    Konuşmasını da bilmiyorum herkes beni soğuk itici buluyor.
    Kendimi el freni çekik araba gibi hissediyorum sosyal hayatta ; aşırı zorlarsam ancak o zaman biraz hareket ediyor gibiyim.
    kanka ekle beni instagradan ben begenim fotoları begeniye begeni takibe takip

saka bi yana takma kafana olur böyle vakalar para herşey değil ayrıca içmek güzeldir al bi rakı yavas yavas alıstır kedını sonra zten gerisi gelir
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    mondial x treme max
    arkadaşım bende izmitliyim şuan istanbulda yaşıyorum. Doğma büyüme izmitli değilsin diye tahmin ediyorum. Bizim memleket sonradan gelenlere bazen çok garip gelebiliyor. Buraya yazacak kadar yalnızsa bir insan gerçekten yalnızdır bu konuda kendi hatalarıda olabilir ama bu arkadaşı sert eleştirenler yanlış iş yapıyor adam buraya yazmış bize bildiğimizi tavsiye etmek düşer. Benim tavsiyem İzmitte bol bol kafe var franchise olanlar değilde küçüklerine git devamlı git sabahları falanda git garsonuyla sahibiyle tanış oradan yürümeye çalış belki olur yada tiyatrolu gösterili bol etkinlikli sayfaları takip et cafelerdeki posterlere bak o etkinliklerin oldukları yerde takıl. Bu bir opsiyon olur olmaz bilmem sosyallik mutlulukla doğrudan alakalı ve bir ihtiyaç mutsuzluğunu anlıyorum inşallah düzelir.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her leyim var ama çok mutsuzum? Mutluluk tanımı sahip olunan eşyalar ile kesin olarak bağlantılı değildir. Onun dışında gerçekten her şeyinin olduğunu düşünüyorsan acaba çevrene karşı da bu tutumda veya bencil tutumlarda bulunuyor olabilir misin?

Cumali ALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Dostum kusura bakma sorun senden kaynaklanıyor sanırım. bunun tiple alakası olduğunu sanmıyorum üniversitede maymun gibi arkadaşlarım saniyesinde kantindeki kızların hepsini masasına çekebiliyordu dil cambazlığı çok farklı birşeydir. Burada arabam motorum evim var demen normal ama kalkıp bunu üniversitede arkadaşlarına benim arabam motorum yatım katım var dersen çok özür diliyorum görgüsüz olarak damgayı yersin (Gerçi durumun bu şekilde olup olmadığınıda bilmiyoruz sadece fikir yürütüyoruz.) Şöyle bir durum var burada bizim tarafımızdan sana fikir vermek zor olur çünkü seni tanımıyoruz psikolog ile görüşüp sana tavsiye vermesi en doğrusu. Bende bir ara aşırı utangaçtım gürcistan batumda 1 ay kaldım rus ve özbek hatunları sayesinde çekingenlik diye birşey kalmadı :D

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Etkinliklere gir millet gezio katilsana..
    Konu acip durma yeminle dayak atarim sana...
    Ben gittigim bi dahakine etkinligi sana msj atarim abla olarak, bizim cocuklarla tanis.. kiz gibi miz mizlanma bakim hadi..
    Mengu16 ve MeNGuC bunu beğendiler.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Aynen bu zamanda adam gibi durust namuslu efendi arkadaş dost akraba zor malesef miletin çoğunun deridi

1 menfat
    2 maddiyat
    3 maniviyat çıkarları uğruna dostunu arkadaşını söğüşlemeye uğraşmaktan başka bir işleri yok milet keriz yerine koyan maddiyat ve meneviyat sömürgesine yeltenen herkese direk s....tir çekiyorum öyle adam çevremde olucağına ben yanız kalam daha iyi

Hmm yeğen;

1. Spor (Düzenli/programlı bu sayede fiziki duruş imajda düzelme, uzun vade)

2. Genel kültür ( üni talebesi olabilirsin, herne bölümde yaşıyor/yaşatılıyorsanda, harici pop kültürü edineceksin gereklilik pop'tan kasıt müzik değil, sıkıcı osuruk konularda değil, biraz seçkin/seçici/elit olacaksın buzullar eriyormuş dünya esoes veriyormuuş dediklerinde, bu arada kutup ayısının tüyleri esasında şeffaf ancak deri altındaki yağ dokusundan ötürü krem rengi gibi görünüyormuş diyeceksin! ortamdaki böcekleri kovar çiçekleri kazanırsın)

3. Kılık kıyafet imaj (madem para bok gibi herşeyin var, pro imaj danışmanlarından , moda dergilerinin klasik beyefendi çizgilerine takıl, unutma sadelik herşeydir.)

4. Adabı muaşeret/Beşeri münasebet ( geniş skaladır, öyle zart diye olmaz, hanzo olabilirsin esasta ancak bazı bilgiler ile lord gibi naiflikle aradan sıyrılırsın, unutma etrafında herbiri çift mikrooskop ile ünüğüne cücüğüne bakan tipler var, çeki düzen gereksiz yerde yırtık dondan çıkar gibi zıplama herşeye, fazla ağırda değil, zamanla gelişir çekirge derd etme)

Yukarda yazılanlar tamamen hayal mahsülü olsada, aklının bir köşesinde duruversin, ve yazılanlar Baağyan tavlama maksatlı değildir..

Ama evela montla s..mayı bir dene, haline şükret, hastahane gez, dünyada yaşanan güncel harp videolarının en naiflerine bak göç sorunlarına , afrikaya bak ve haline şükret, herdaim yazının sonunda olsada can alıcı vurgu burada olur , genel kültür harici Din'e yönel (uçuk absürd gerizekalılara değilde, naif eserleri temel eserleri bir okuyuver.)
    jimi_hendrix bunu beğendi.

hahahah bu başlık inci sözlükten çok tanıdık geliyor

bizim halkimiz zengin sevmez kendi seviyesinde insani sever belli yas alti zenginlik ego kibir getirir aklinda olsun.
    seyyid47 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı okoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim halkimiz zengin sevmez kendi seviyesinde insani sever belli yas alti zenginlik ego kibir getirir aklinda olsun.
    Kim demiş. Üst model BMW'si olup da sağ koltuğu boş kalan kimse gördünüz mü ?

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Badoo diye bir app var onu yükle. Arabalı, motorlu ve çekici fotoğraflar koyup hatunların profillerini gez, beğen. Ben her hafta bir tane net düşürüyorum.

Not: Tramessilere dikkat et bazıları bizim kızlardan bile güzel oluyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)