Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Htc One(M7) sarj sorunu konusunda tavsiye ihtiyaci.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese meraba. Telefonumdan genel anlamda memnunum yanliz son bir kac aydir yaptigi sarj anlamindaki sorunlar beni bezdirdi artik. (%12 gosterip bi anda kapanmalar. Nerdeyse dakika basina %1 sarj tuketimi vs.) Telefon cogu zaman elimdedir,yani foruma girerim whatsapp a girerim. Ve gunde 2-3 defa max. 10 dakika olmak uzere clash of clans oynarim. Egerki telefonum gun sonunu getirirse ne âlâ. Gunde en az 2 kere sarj eder oldum.

Benimle ayni sorunu yasayan,veyahut cozumunu bilen arkadaslardan tavsiye bekliyorum. Batarya kalibrasyonunda sorun vardir diyenler oldu,denedim onuda basaramadim. Yardimci olmaya calisacak herkese simdiden tesekkur ediyorum. Keyifli forumlar dilerim
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Drift
    Batarya ömrü bitmiş olabilir servise ver garantili ise beleş, garantisi bitmis ise batarya ucretini alip yaparlar. Pek ihtimali yok ama reset atsan duzelir belkide bataryadir buyuk ihtimal

Alıntı AhmetCan1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Batarya ömrü bitmiş olabilir servise ver garantili ise beleş, garantisi bitmis ise batarya ucretini alip yaparlar. Pek ihtimali yok ama reset atsan duzelir belkide bataryadir buyuk ihtimal
    Batarya degisimininde cok bi cozum olmadigini okumustum diger forumlarda. Yinede tesekkur ederim,en olmadi garantiden pil degisikligine basvurmamiz gerekecek artik.

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    Bataryana guveniyorsan sarj aletinde de problem olabilir.tam doldurmuyorsa ondan yapabilir.benim samsung telefonun sarj aleti kablosu bozukmus degistim duzelmisti..

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Bende de aynı telefon var ancak 3 yılını doldurdu, artık değişim zamanı geldi. Aynı sıkıntıları yaşıyorum. Huawei veya Xiaomi'nin telefonlarının pilleri çok iyi, onlara bakıcam sanırm. Özellikle Xiaomi Mİ5 harika ama daha türkiyeye gelmedi.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Batarya gitmiş dostum. Bende de %40 olunca kapanmaya başlamıştı en son. Gidip Eminönü tarafından orijinal batarya aldım(35tl). Sorun çözüldü.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı tel bende de var 2.5 yıl oldu.
    Artık ömrü doldu sanıyorum. Batarya benimde öyle

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    %12 lerde kapanıyorsa kesinlikle batarya şarj cihazı orjinalse samsunglarda bir kod ile batarya testi yapabiliyoruz htc var ise bir araştırın

Alıntı goreny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bataryana guveniyorsan sarj aletinde de problem olabilir.tam doldurmuyorsa ondan yapabilir.benim samsung telefonun sarj aleti kablosu bozukmus degistim duzelmisti..
    Orjinal sarj aleti degil malesef. Orjinali bozuldu artik samsung kullaniyorum onunda etkisi olabilir sanirim,tesekkur ederim
    Alıntı Evrenalpar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de aynı telefon var ancak 3 yılını doldurdu, artık değişim zamanı geldi. Aynı sıkıntıları yaşıyorum. Huawei veya Xiaomi'nin telefonlarının pilleri çok iyi, onlara bakıcam sanırm. Özellikle Xiaomi Mİ5 harika ama daha türkiyeye gelmedi.
    Ben ya htc yada iphone ile degistiririm sanirim,benimki henuz 1.5 yilinda. En son partiden aldim sanirim,benden sonra satisi bitti. tesekkur ederim.
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Batarya gitmiş dostum. Bende de %40 olunca kapanmaya başlamıştı en son. Gidip Eminönü tarafından orijinal batarya aldım(35tl). Sorun çözüldü.
    Abi bunlarin kapak acilmiyo,kasa tek parca ve aliminyum. Sanirim garantiden degismem gerekecek,tesekkur ederim
    Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı tel bende de var 2.5 yıl oldu.
    Artık ömrü doldu sanıyorum. Batarya benimde öyle
    Ufak ufak bataryalar mortingen sanirim,artik yapilacak tek sey telefonu degismek sanirim. 6 cok pahali ama 5s sanirim suan mantikli bi tercih olacaktir. 1500TL den fazlasi bana gore haram
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %12 lerde kapanıyorsa kesinlikle batarya şarj cihazı orjinalse samsunglarda bir kod ile batarya testi yapabiliyoruz htc var ise bir araştırın
    Bide ona bakayim,sarj aleti orjinal degil. Acaba birde onami baksam. 50 lirayla bi orjinal sarj aleti alirim,olmadi bi batarya degisimi yapilcaz anlasilan. Tesekkurler

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla 6 varken 5 almak olmaz bence. Güncelleme desteği açısından daha da geride kalır.
    Bende 1500den fazla vermiim diye araştırdım geçenlerde o fiyatlara yeni bi tel yok
    1 yıl daha kullanayım emektarı dedim. Yeni modelleri tasarım olarak iyi değil htc nin.
    Yoksa ben şaşmam da.. Belki denemek için iphone bakarım.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Telefonlar ayni.
    Benim hangi sarj aletini takarsam takayim 2.5 saatten once fullenmiyor sarj. Elimden dusmezse 8-9 saatte bile fullenmiyor.
    Sarjda 8-9 saat civari gidiyor. Yeni batarya mi almam lazim acaba? Cok gec degilmi 3 saatte sarji fullemek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)