Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ülkemden manzaralar

Motovento
    REKLAM ALANI

http://webtv.hurriyet.com.tr/haber/k...amerada_127424

Nasıl gözü döndüyse kepçeyle dalıyor kavgaya.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    3 gün önce, acıbademde tam ceviağacının öününde sıkışık trafikte arabayla bir adamın önüne girmek zorunda kaldım trafik öle sıkış ki kimse yer vermior bende mecburen girdim.. adam nasıl önüne girerim diyip kornaya basıp ardından gaza yüklendi ve arkadan arabama vurdu..

yol hakkını arabama vurarak aldı yani... sonraki 20 dk hatırlamıyorum, agzıma gelen her küfürü saydım.. adama çık dışarı dedim çıkmadı, kartını ver dedim vermedi...
    bir dahakine böle bişey yaşarsam kaputa muşta ile vurup ben gidicem o beni arasın..

Sinir böyle bişey... o kepçeyle giren adamı anlıyorum...

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kepçe deyince kepçesi zannettim bildiğin kepçeymiş. Hani sokak ortasında köpekler grup halinde bir birine dalar ya aynen onlara benziyorlar.Bir de yanlarında çocuklar var.Bu kadar düşüncesizlik,bu kadar öküzlük,bu kadar saldırganca ve vahşi hareketler medeni bir insana yakışmıyor.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    İşte tam da bu yüzden trafikte kimseyle uğraşmam....bu "insan tipinin" aynısından trafikte de bolca var çünkü.
    weirdo1 bunu beğendi.

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kepçe deyince kepçesi zannettim bildiğin kepçeymiş. Hani sokak ortasında köpekler grup halinde bir birine dalar ya aynen onlara benziyorlar.Bir de yanlarında çocuklar var.Bu kadar düşüncesizlik,bu kadar öküzlük,bu kadar saldırganca ve vahşi hareketler medeni bir insana yakışmıyor.
    Aynen yaf, maalesef güzel ülkemizde bunlardan çok var.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Toplumda aşırı bir şiddet eğilimi var, yan baktın diye millet birbirini vuruyor, eskiden boylemiydi son zamanlardami böyle olduk hiç bir fikrim yok.

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Arabanın içindeki 2 çocuk ile arabayla beraber yuvarlanan adam hafif yaralı olarak kurtulmuş.

Sanıyorum alet de kepçe takılmış traktör
    Piaggio Carnaby 200
    Yamaha XMax 250 Ironmax

Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toplumda aşırı bir şiddet eğilimi var, yan baktın diye millet birbirini vuruyor, eskiden boylemiydi son zamanlardami böyle olduk hiç bir fikrim yok.
    Son zamanlarda böyle olduk.Geçen sene Sağlık Bakanlığı açıklamıştı; son 5 yılda psikolojik rahatsızlığı olan insan sayısı bilmem kaç kat arttı diye.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Daha az önce yoldan gelen bağrışmalar üzerine cama çıktım. Lise çağlarında 2 bebe birbirine atarlanıyor, araya 3-4 büyük girmiş ayırmışlar bunları. Dikkatimi çekti birinin elinde kelebek var, araya girenler olmasa takacaktı büyük ihtimalle diğerine. Sonrası malum, biri hapse biri mezara. İkisi de niyazi.

Ülkenin gidişatının maalesef somut örneğini görmüş oldum yeniden. Tam anlamıyla cahil cühela, gurursuz, onursuz, bilinçsiz, medeniyetten ve insanlıktan bihaber, sığır gibi bir nesil yetişti. Hepimize geçmiş olsun...

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Kadınlar çok fena hocam kepçe ne ki?
    Love Me Back...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)