Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Avm'de Çiğköfte Standı (Tavsiye - Öneri)

Motovento
    REKLAM ALANI

Değerli arkadaşlarım merhabalar, sezon da günlük 20-30 bin insanın uğrak yeri olan bir alışveriş merkezinde, ortak kullanım alanının (yaklaşık 60 masa-sandalye var) olduğu yerde Türkiye genelinde ünlü bir çiğköfte markasının standını açmak istiyorum. Gerekli görüşmeleri yaptım, başvuru kısmına geçicez artık. Güzel olacağını düşünüyorum lakin yine de düşünce, öneri ve varsa tecrübelerinizi bekliyorum.

Saygılarımla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    adım başı çiğ köfteci doldu her yer.Tabi evine ekmek götürenlere lafım yok ama çiğköftenin hası uzun zaman önce yasaklandı şimdikiler çiğ köftemi dayıyorlar bulguluru kısırın farklı versiyonu yiyoruz bulyon felan da atıyor bazıları asıl kafama takılan adamlar okadar malzeme koyuyorlar 3 kuruşa satıyorlar kurtarıyormu merak etmiyor değilim sen şimdi Franchising tarzı birşey düşünüyorsun sanırım sürümden kazandırır avm de onca insanın uğrak yeri neticede
    AKIN17 ve ATAdamZU bunu beğendiler.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Avm'leri sevmesem de, gitmekten hoşlanmasam da gittiğimde insanları gözlemlemeyi severim. Özellikle yiyecek içecek bölümlerine gelen insanlar her zaman yediklerinden farklı şeyler yemek istiyorlar. Bir de bizim milletin marka takıntısı var. Gidip ne olduğu belli olmayan, sağlıksız fast food restaurantlarının önünde kuyruk görürsünüz. Dönerci, lahmacuncu, köfteci gibi diğer dükkanlar neredeyse boş gibidirler. Sürekli dışarıda bulabileceği bir yiyeceği avm'de yemek pek cazip gelmeyebilir insanlara.
    Benim tavsiyem dükkan açmayı düşündüğünüz avm nin yemek katına gidip bir iki gün geçirin. Gözlem yapın. nerelere gidiyorlar, ne alıyorlar, ne kadar kalıyorlar bir araştırın ve ona göre bir karar verin.
    Çiğköfte işi ilk çıktığında bayağı para kazanan oldu. Ondan sonra her kes açmaya başlayınca, bir çok marka çıkınca işin de suyu çıktı. Şimdi dükkan yeri çok iyi olmayanlar para kazanamıyor. Açılıyor 2 ay sonra kapanıyor. Dediğim gibi iyi analiz yapman lazım.
    Allah gönlüne göre versin. Şimdiden hayırlı olsun diyorum.
    yüksel66 ve AKIN17 bunu beğendiler.

kurumsal bir firmanın bayiliği olursa tutar tabi ki,millet seviyor çiğ köfteyi.size tavsiyem sunum yapacak eleman temiz yüzlü olsun,temiz beyaz önlük giysin ve bone taksın,müşteri temizliğe bakıyor.hayırlı işler.

Dükkan değil hocam, küçük bir stand açmayı düşünüyorum. Ayrıca bahse konu avm de yemek ve tüm herşey aynı katta çünkü ikinci katı yok (= hayırlısı diyelim. Hayat risklerle dolu, ya tutar ya tutmaz.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Alıntı AKIN17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dükkan değil hocam, küçük bir stand açmayı düşünüyorum. Ayrıca bahse konu avm de yemek ve tüm herşey aynı katta çünkü ikinci katı yok (= hayırlısı diyelim. Hayat risklerle dolu, ya tutar ya tutmaz.
    Çok fazla sermaye yatırmayacaksan, riski az ise denemekte fayda var. Ancak çok ağır sözleşme şartlarının olması durumunda düşünmek lazım.
    AKIN17 bunu beğendi.

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Haftanın yedi gunu 10-22. iptalsin. İşemeye gidemezsin. Solemedi deme.
    AKIN17 ve Mengu16 bunu beğendiler.

Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok fazla sermaye yatırmayacaksan, riski az ise denemekte fayda var. Ancak çok ağır sözleşme şartlarının olması durumunda düşünmek lazım.
    Yine en az 25 bin civarında bir gider düşünüyorum. Şartları konuşacağım detaylı.
    Alıntı ee_ee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftanın yedi gunu 10-22. iptalsin. İşemeye gidemezsin. Solemedi deme.
    İki kardeşiz hocam, dönüşümlü çalışacağız inşallah. Diğer iki kardeşim de okul çıkışı yardıma gelirler. En kötü ihtimalle, bir personel çalıştırırım.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel yerden yakalamışın dostum herhalde açtığına pişman olmazsın. çiğköfte öyle birşeydir ki karnın tokken bile yemek istersin. çalışma saatleri içerisinde sebze meyve yiyin ama
    AKIN17 bunu beğendi.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    hocam hiç bulaşma kışın ekmek yiyemezsin
    AKIN17 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Marka nr olacak
    AKIN17 bunu beğendi.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Rızkın 10 da 9 u ticarettedir.
    Ticaret ise cesarettedir.
    AKIN17, Mengu16, Levent ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Forumda 1 tane çiğköfteci vardı, yorumunu almak lazim.
    AKIN17 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    Ac be kardesim millet deli gbi cigkofte yiyo kendince farkliliklarda yaratabilirsin dekoru motorsiklet temali yap mesela )
    AKIN17 bunu beğendi.

Motosikleti
    DERBI ETX
    Merhabalar

Çiğ köfteden ilk vurgunu yapanların 2006-2009 yılları arasında Çiğköftecide garsonluk yapmıştım Bolu 'da ,işim gereği başka markalarıda deniyordum o dönemde piyasada bulunan 60 a yakın markanın çiğköftesini denemiştim.Şu an is istanbul için konusuyorum şu an adım başı çiğköfteci var.
    Bi gurme değilim ama anladığım kadarını söyluyorum.

Şehir olarak Söke yazıyor o yuzden söyluyorum . Çiğköfte satıslar yaz aylarında günlük 10-15 kg ya kadar düşer en verimli olduğu aylar Kasım Aralık Ocak tır. Bu donemi kaçırdın.Ben yılbasında 150 kg yu deviren yerleri biliyorum.

Sunum çok önemli Eminönünde Çiğköfteci Ali usta vardı adam bildiğin Cem Yılmazın hocası =D ucuzdu köftesi kısır gibi ama adamı dinlemeye gidenler dürüm alsa bile günde 250-300 kg oldugunda işler kesat derdi.

bak linkleri

bu show haber videosu :D

https://www.youtube.com/watch?v=zRLIxgfgqBE

Youtube a Çiğköfteci ali usta yaz

Adıyamanlı
    Metin usta
    Kadir usta
    Oses

bunların dısındakiler pek iyi değil.
    AKIN17 bunu beğendi.

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Dostum yer çok önemli. şöyle ki bi arkadaşım macoroni standı açtı
    Milletin sigara içmek için dışarı çıktığı balkon kapısına çok yakın
    Macoroniden kazanmadığı parayı çay satarak kazanıyor.

Balkon kapısına yakın bir yer yakalarsan aklında olsun : )
    AKIN17 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    Merak ettim bu tek katli avm hangi sehirde ?
    AKIN17 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    çiğ köfteci bir arkadaşım dükkana her girene marulun içinde 1 tane veriyor(tadımlık boyda) öylelikle tutturdu ve şimdi işleri iyi gidiyor. güleryüz,karşılama,tatlı dil çok önemli. gani müjdenin bir lafı var " gülmesini bilmeyen dükkan açmasın " der. aklında olsun. başarıla dilerim.Dışarıya da alo sipariş hattı koyarsan iyi olur derim.
    AKIN17 bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    hatta yanına birde midye dolma standı çifte vuruş olur 8-10 kişiyle bi tepsi gömdüğümüzü biliyorum iş çıkışı

Urfalı değilim ama koca istanbulda birtane gerçek çiğköfte yapan yere denk gelmedim. Hepsi yapış yapış rezil tadı olan şeyler satıp ona çiğköfte diyorlar yıllardır yemiyorum ara ara deniyorum ama tatmaktan öteye gidemiyorum. Yiyen yokmu çok, avm de çekirdek satsan zengin olursun derler orası ayrı ama franchising yapıp o rezil şeylerden satmak yerine. İşin erbabına yaptırıp biraz pahalıda olsa gerçek bir çiğköfte satarsan nam salarsın çevrene..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)