Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Civic Vtec 2 Video Klip

Motovento
    REKLAM ALANI
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok usta rampada efsane asılıyor yağı değiştirmeden önce 20km kadar yol gittim ondan sonra değiştirdim. bu arada adamın yağı da daha yeniymiş doğru dürüst kararmamış bile... karenaj aslında normal ama sol taraf ile karşılaştırınca 1 mm kadar kayıklık var. ben de takarım böylesi şeye
    bastığım zaman 0-100 7 saniye tuttu. tabi bu skorda zinciri motordan çıkan ipone rs4000 yağ ile yağlamam da etkili oldu :D
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    bastığım zaman 0-100 7 saniye tuttu. tabi bu skorda zinciri motordan çıkan ipone rs4000 yağ ile yağlamam da etkili oldu :D
    İpone'a bayılıyorum çok güzel yağları özellikle zincir yağı 1 numara,150 liralık almışım bu zamana kadar.

Motosikleti
    Yohhh
    neyse millet; görmeyeli nasılsınız?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İpone'a bayılıyorum çok güzel yağları özellikle zincir yağı 1 numara,150 liralık almışım bu zamana kadar.
    yalnız rs4000 motordan kabın içine dökülen yağ :D benim MOTUL C2+ dan daha iyi yağladı motor yağı...

Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    neyse millet; görmeyeli nasılsınız?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

yalnız rs4000 motordan kabın içine dökülen yağ :D benim MOTUL C2+ dan daha iyi yağladı motor yağı...
    Onu anladım canım motor yağını diyorsun.

Çok şükür iyiyiz,aynen devam işte çalışıyoruz.Havalar ısındı bizim amele sezonu açıldı.Şu buğdayları biçtirelimde bi r25 alalım.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Yohhh
    Onu anladım canım motor yağını diyorsun.

Çok şükür iyiyiz,aynen devam işte çalışıyoruz.Havalar ısındı bizim amele sezonu açıldı.Şu buğdayları biçtirelimde bi r25 alalım.
    ooooooooooooooooo hadi inşallah...
    MazhaRR bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP

Etiyopya’da Üretilen 2016 Tofaş Şahin ve Doğan Slx Modelleri

Ülkemizde yok satan fakat üretimi 2003 yılında durdurulan Tofaş otomobilleri Şahin, Kartal ve Doğan Slx 2016 modelleriyle Etiyopya’nın ilk otomobil fabrikasında yeniden can buluyor. Ülkemizde satışı durdurulduktan sonra bir çok ülkeden büyük talep gören Tofaş Şahin ve Doğan Slx modelleri geçtiğimiz yıllarda patenti satılarak Hollandalı Docc firması tarafından üretilmeye başlanmış ve otomobillere Orta Doğu ülkelerinden talep patlaması yaşanmıştı. Tofaş Şahin ve Doğan Slx modellerinin dayanıklılığı ve her arazi şartında yoluna devam edebilmesi Afrikalılar tarafından da taktir edilmiş ve bu otomobillere olan talebi arttırmıştı. Fakat Hollanda da üretilerek Mısır dahil bir çok ülkeye arabaların gönderilmesi maliyeti arttırdığından Afrikalı yatırımcılar 2016 model Tofaş Şahin ve Doğan Slx üretimini bu kıtada yapabilmek için Tofaş yöneticileri ile uzun süren görüşmeleri sonucu bir anlaşmaya varabilmişlerdir.

Afrikalı yatırımcıların Tofaş ile vardıkları anlaşma sonucu, yatırımcılar Etiyopya’da bir otomobil fabrikası kurarak 2016 model Doğan Slx ve 2016 model Şahin otomobilleri bu nadide ülkede üretmeye karar vermişlerdir. Hızlı bir şekilde verdikleri bu kararı uygulamaya geçiren yatırımcılar Etiyopya’nın ilk otomobil fabrikasını bu ülkede kurdular. Maliyeti ucuz olduğundan ve arazi şartlarına uyum sağladığından Tofaş’ı seçtiklerini belirten Etiyopya’lılar Türk Tofaş tutkunlarının yaptıkları modifiyelerden de 2016 ve 2017 yılında Etiyopya’da üretilen Tofaşlarda esintiler olacağını belirttiler. Birçok ülke Tofaş otomobillerinin kıymetini anlar ve bu otomobillerin 2016 modellerine binerler iken ülkemizde hala en yenisi 2003 model olan Doğan Slx ve Şahin’e binilmesi tartışma konusu olurken bu otomobillerin hastası kişiler arasında Etiyopya’nın yeni arabaları Etiyopya’da üretilen Tofaş modellerine ilginin fazla olduğu görülüyor. Bir çok Tofaş tutkunu Etiyopya’da üretilen 2016 model Şahin ve Doğan Slx otomobil modellerini Türkiye’ye nasıl getirtebileceklerini düşünmeye başlamış durumda.

kaynak :www.meraklipenguen.net

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=ONkWCrJ4cYA

Etiyopya’da Üretilen 2016 Tofaş Şahin ve Doğan Slx Modelleri

Ülkemizde yok satan fakat üretimi 2003 yılında durdurulan Tofaş otomobilleri Şahin, Kartal ve Doğan Slx 2016 modelleriyle Etiyopya’nın ilk otomobil fabrikasında yeniden can buluyor. Ülkemizde satışı durdurulduktan sonra bir çok ülkeden büyük talep gören Tofaş Şahin ve Doğan Slx modelleri geçtiğimiz yıllarda patenti satılarak Hollandalı Docc firması tarafından üretilmeye başlanmış ve otomobillere Orta Doğu ülkelerinden talep patlaması yaşanmıştı. Tofaş Şahin ve Doğan Slx modellerinin dayanıklılığı ve her arazi şartında yoluna devam edebilmesi Afrikalılar tarafından da taktir edilmiş ve bu otomobillere olan talebi arttırmıştı. Fakat Hollanda da üretilerek Mısır dahil bir çok ülkeye arabaların gönderilmesi maliyeti arttırdığından Afrikalı yatırımcılar 2016 model Tofaş Şahin ve Doğan Slx üretimini bu kıtada yapabilmek için Tofaş yöneticileri ile uzun süren görüşmeleri sonucu bir anlaşmaya varabilmişlerdir.

Afrikalı yatırımcıların Tofaş ile vardıkları anlaşma sonucu, yatırımcılar Etiyopya’da bir otomobil fabrikası kurarak 2016 model Doğan Slx ve 2016 model Şahin otomobilleri bu nadide ülkede üretmeye karar vermişlerdir. Hızlı bir şekilde verdikleri bu kararı uygulamaya geçiren yatırımcılar Etiyopya’nın ilk otomobil fabrikasını bu ülkede kurdular. Maliyeti ucuz olduğundan ve arazi şartlarına uyum sağladığından Tofaş’ı seçtiklerini belirten Etiyopya’lılar Türk Tofaş tutkunlarının yaptıkları modifiyelerden de 2016 ve 2017 yılında Etiyopya’da üretilen Tofaşlarda esintiler olacağını belirttiler. Birçok ülke Tofaş otomobillerinin kıymetini anlar ve bu otomobillerin 2016 modellerine binerler iken ülkemizde hala en yenisi 2003 model olan Doğan Slx ve Şahin’e binilmesi tartışma konusu olurken bu otomobillerin hastası kişiler arasında Etiyopya’nın yeni arabaları Etiyopya’da üretilen Tofaş modellerine ilginin fazla olduğu görülüyor. Bir çok Tofaş tutkunu Etiyopya’da üretilen 2016 model Şahin ve Doğan Slx otomobil modellerini Türkiye’ye nasıl getirtebileceklerini düşünmeye başlamış durumda.

kaynak :www.meraklipenguen.net
    fiat daki mühendisle konuştum zaten geçen seneye kadar türkiyede üretilip oraya satılıyortmuş

Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Mustafa basgan nerlerdesin,neler yapıyorsun? Kaç gündür yoksun.

Motosikleti
    Yohhh
    Mustafa basgan nerlerdesin,neler yapıyorsun? Kaç gündür yoksun.
    finaller finaller finaller;
    haftaya final haftası olduğu için çalışmaya çalışıyorum.
    pek rahat hissedemiyorum bir de kendimi... biraz gezeyim diyorum; ama hiç motora binesim gelmiyor...

Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    finaller finaller finaller;
    haftaya final haftası olduğu için çalışmaya çalışıyorum.
    pek rahat hissedemiyorum bir de kendimi... biraz gezeyim diyorum; ama hiç motora binesim gelmiyor...
    Aynen finaller,finaller
    Çalışmaya çalışıyorum'a şuku
    Bana da oluyor,hatta bu aralar baya sık olmaya başladı ama bazende motor krizine giriyorum değişik kafalar yani..

Motosikleti
    Yohhh
    Aynen finaller,finaller
    Çalışmaya çalışıyorum'a şuku
    Bana da oluyor,hatta bu aralar baya sık olmaya başladı ama bazende motor krizine giriyorum değişik kafalar yani..
    çalışamadım

Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    çalışamadım
    Yapma be.. Sen zeki adamsın yaparsın sınavda kopya felan çek.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sahibinden sifir,fabrikadan yeni cikmis tofas. 2015 model,abs var frenler onler disk arkalar kampana,on 2 cam elektrikli arkalar manuel. Koltuklarinda posetleri duruyo,ilgilenen olursa 45 bine hayirli olsun. Ch1 depo arkasindayim
    Furkan Tarık bunu beğendi.

Motosikleti
    Yohhh
    Yapma be.. Sen zeki adamsın yaparsın sınavda kopya felan çek.
    başgan bizde kopya yoktur; hakkımızla kalırız.
    MazhaRR bunu beğendi.

Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden sifir,fabrikadan yeni cikmis tofas. 2015 model,abs var frenler onler disk arkalar kampana,on 2 cam elektrikli arkalar manuel. Koltuklarinda posetleri duruyo,ilgilenen olursa 45 bine hayirli olsun. Ch1 depo arkasindayim
    Ch1 kalabalık,ch3'e gel.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

başgan bizde kopya yoktur; hakkımızla kalırız.
    Sen biliyon basgan.

Motosikleti
    Yohhh
    Ch1 kalabalık,ch3'e gel.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

Sen biliyon basgan.
    ve halan beynim çalışmamak motive olmamak konusunda ısrar ediyor.

Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    ve halan beynim çalışmamak motive olmamak konusunda ısrar ediyor.
    Motivasyon videoları izle başgan belki işe yarar.Olmadı çek aga kopya kalma dersten felan.

Motosikleti
    Yohhh
    Motivasyon videoları izle başgan belki işe yarar.Olmadı çek aga kopya kalma dersten felan.
    istanbulda şu an güneş çok fena batıyor çektim bilgisayarı gün batımına. bu da motive etmezse...
    https://www.youtube.com/watch?v=hJ8lPj1xJzk

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:12 ----------

evet millet motivasyon tamam kontağı çevirdim bakalım çalışabilecek miyim

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbulda şu an güneş çok fena batıyor çektim bilgisayarı gün batımına. bu da motive etmezse...
    https://www.youtube.com/watch?v=hJ8lPj1xJzk

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:12 ----------

evet millet motivasyon tamam kontağı çevirdim bakalım çalışabilecek miyim
    Hadi hayirli olsun ozaman baskan

Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi hayirli olsun ozaman baskan
    Ooooo kimleri görüyorum. Nerlerdesin sen ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)