Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bostancı'daki Motorsiklet Parkı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fevkalbesher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW 250E-9
    Arkadaşlar,

Bostancı tren istasyonu arkasında Minibüs Yolu'ndan Sahilyolu'na inerken sağda bir motosiklet parkı var. Burayı bileniniz var mı?

Motoru aldığım gün, motoru satanların da önerisiyle motorumu oraya bıraktım. Ayda 75 YTL'ye anlaştık. Bana söylediklerine göre her sabah motorumu sileceklerdi. Hatta motoru almadan yarım saat evvel telefon edersem pırıl pırıl yapıp teslim edeceklerdi.

İlk bir-iki gün iyi bakmadılar değil. Ama sonrasında ne zaman gitsem motoru evvelki akşam teslim ettiğim gibi buluyordum. Sonrasında, Cuma günü bari telefon açıp haber vereyim de temizlesinler dedim, aradım. Gittiğimde motorun daha sabah temizlendiğini söyledikleri halde motor üzerinde kireç izleri duruyordu.

O gece yağmura tutuldum, motoru daha yakında olan kendi garajıma bıraktım. Motor çamur içindeydi. Ertesi akşam motoru geri motosiklet garajına götürdüm ve bırakırken motorun çok kirli olduğunu, temizlemelerini rica ettim. Bugün öğleden sonra motoru tekrar aldığımda hala çamur içindeydi.

Şimdi merak ediyorum, aranızda bu garajı bilen, kullanan var mı? Varsa davranışları normal midir? Çünkü motoru oraya bırakmamın sebebi temiz kalmasını sağlamak.

Bilenlerin tanıyanların bana yardımcı olmalarını rica ediyorum.

Sevgiler,
    Aytuğ
    34 GS xxxx, may the force be with you...
    MoER, MoMMO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Bilmiyorum ama sana gıcık olmuş olabilirler

___KILIÇ___
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    """"Şimdi merak ediyorum, aranızda bu garajı bilen, kullanan var mı? Varsa davranışları normal midir?""""

Bilen olmasına gerek yok sanırım zaten sen baştan bu şekilde hizmet vereceklerini bildiğinden oraya koymuşsun adamlarla konuş bence bu şekilde hizmet vereceklerse bi daha bırakma bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler