Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Motorcu Acil Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba;

Daha önce hayatımda hiç motorsikletim olmadı arkadasların vitessiz scooter vb motorlarını kullandım ama ciddi manada vitesli bir motor hiç kullanmadım. Yakın zamanda a2 için kursa kaydoldum ve vitesli ucuz bir motor almak istiyorum. Bir ara Yuki alacaktım ama arkadaslarım beni vazgecirdi. 1000-2000 TL arası alabilecegim vitesli hangi motorlar mevcuttur. Bilgisi olan arkadaslardan fikir vermelerini rica ederim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hacı o paraya motor alsan dahi sigorta, ekipman ve muhtelif giderler cebini zorlar.

Biraz daha birikim yapmanı tavsiye ederim..

2.el markalar bulursun; kanuni, mondial, kuba tarzında.

İş motor almakla bitmiyor.

sigorta vb giderleri babamdan destek alıcam elimde net 2000 tl var ne alabilirim bu fiyata ?

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Normalde az daha ekle ybr al derler de şu son donemlerde ybr de aldı başını gitti. Sen biraz daha biriktir doğru düzgün bir şey al. Motosikletten soğuma.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bide şöyle düşünün ybr ortalama 5 kağıt ama 10 daha ekleyebilen hâla seri üretimde devam eden çift yada 4 silindir alabiliyo. yani ybr pahalı değil çok çok pahalı ! ybr ye binecek kadar zengin değilim

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Açıkçası bütçe az ise sadece CUB alin..
    Ucuz yollu çinli veya Türk markası diye satılan modeller ilerde cok masraf çıkartırlar..
    Hintli ler alternatif ama 3000tl ile 5200tl arası Tvs-Hero-Tgb markalari var..

Maalesef zorunlu sigorta olayı olunca insanlar motosiklet e yöneldi.
    Mondial 100cc CUB lar bile 1800tl den 2300-2500tl oldu.
    2.el almayın nasıl kullanıldığı bilemezsiniz devrilme,kaza vb olabilir
    Ayrıca vitesli ise nasıl kullanıldığı rodaj-vites dişli durumu vites ten düşme olabilir..

metecel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS
    Alıntı bocekahmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba;

Daha önce hayatımda hiç motorsikletim olmadı arkadasların vitessiz scooter vb motorlarını kullandım ama ciddi manada vitesli bir motor hiç kullanmadım. Yakın zamanda a2 için kursa kaydoldum ve vitesli ucuz bir motor almak istiyorum. Bir ara Yuki alacaktım ama arkadaslarım beni vazgecirdi. 1000-2000 TL arası alabilecegim vitesli hangi motorlar mevcuttur. Bilgisi olan arkadaslardan fikir vermelerini rica ederim..
    1000-2000 TL'nihn ne kadarı ekipman parası?Ekipman alınca, kalan para ile anca bisiklete binersin
    “Dava adamı olmak için, önce adam olmak lazım. Dava öğretilir ama adamlık öğretilmez. “ Alparslan Türkeş

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Alıntı metecel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000-2000 TL'nihn ne kadarı ekipman parası?Ekipman alınca, kalan para ile anca bisiklete binersin
    3.mesajda arkadaş babamdan yardim alaçam demis yani konu 2000-2500tl ne alınabilir Sıfır?
    bocekahmet bunu beğendi.
    Neyi Secersen Sec Aklın Hep Secemediginde Kalır !!!.Her Seçiş Bir şeyden Vazgeçiştir.

metecel lisanslı bisiklet sporcusuyum bisikletleride pek ucuz sanma

Motosikleti
    Bajaj discover 150f
    Alıntı metecel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisikletmi...senin tvs yi fiyat olarak katlayacak bi dünya bisiklet var..40000 dolarada bisiklet var..tabii bu arada 300-500 tl yede motor var..
    http://http://www.buroteknik.com/Sal...fIoaAkmG8P8HAQ

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Şimdi senin neyin acil ben ona takıldım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)