Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Memleketin Yollari

Motovento
    REKLAM ALANI
    tekirdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 2011 T MAX 500
    Motorlarimiz Güzel..hepimiz Için Bir Yaşam Biçimi..üzerlerine Binip Gidiyoruz,senin Ki Kaç Cc,en Son Ne Kadar Hiz Gördün Diyoruz..veeee Allah Korusun Yolda Unutulmuş Yada Kötü Hava şartlarindan Oluşmuş Bir çukur Veeeee....

Bu çukurlardan Yollarda Binlerce Var...arabalar Içine Düşüyor Lastikler Hebe..ama Ya Motorlar Düşünce..işte Işin En Trajik Ve Bizi En çok Ilgilendiren Yani...bizler Canlarimiz Açikta Gidiyoruz...

Işin Enteresan Kismi Sorumlulari Bu Konuda Aşiri Vurdum Duymaz...bizler Bu Yollara Canlarimizi Koyuyoruz Onlar Görmezden Geliyor Ve Hiçbir Yaptirim Yada Baski Görmeden....

Yağmur Yağdi,kar Yağdi Hava şartlari Oluşturdu Diyorlar..senin Malzemen Yada Işi Verdiğin Mütehait Böyle Yaparsa Değil Kar Rüzgar Esse Adam Boyu çukur Oluşur.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seco@ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    siz bide balıkesiri görün abartmıyorum her sokak ve caddede 1 metre arala 10 ar cmlik çukurlar arabalar yavaş girdimi çukurdan çıkamıyor kentin en işlek caddesinde orjinal asfaltın üzerine an az 15 defa abartmıyorum yama atıldı motosikletle gezilecek gibi değil
    Ybr
    10 xx xxx

Hoodjag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW 250E-9
    Alıntı tekirdağ adlı üyeden alıntı
    Motorlarimiz Güzel..hepimiz Için Bir Yaşam Biçimi..üzerlerine Binip Gidiyoruz,senin Ki Kaç Cc,en Son Ne Kadar Hiz Gördün Diyoruz..veeee Allah Korusun Yolda Unutulmuş Yada Kötü Hava şartlarindan Oluşmuş Bir çukur Veeeee....

Bu çukurlardan Yollarda Binlerce Var...arabalar Içine Düşüyor Lastikler Hebe..ama Ya Motorlar Düşünce..işte Işin En Trajik Ve Bizi En çok Ilgilendiren Yani...bizler Canlarimiz Açikta Gidiyoruz...

Işin Enteresan Kismi Sorumlulari Bu Konuda Aşiri Vurdum Duymaz...bizler Bu Yollara Canlarimizi Koyuyoruz Onlar Görmezden Geliyor Ve Hiçbir Yaptirim Yada Baski Görmeden....

Yağmur Yağdi,kar Yağdi Hava şartlari Oluşturdu Diyorlar..senin Malzemen Yada Işi Verdiğin Mütehait Böyle Yaparsa Değil Kar Rüzgar Esse Adam Boyu çukur Oluşur.....

Selamlar Tekirdağ..
    bir Tekirdağ'lı olarak sana fazlasıyla katılıorum..şu an tekirdağ-muratlı-E5 istikametinde mevcut bi yol bulunmamakta zaten..herkes gidebildiii bi aralık ..geçmeyi becerebileceği en küçük çukuru seçip onun üzerinden geçiyor..bu yolu kullanarak hergün işe gidip gelmek durumundayım ama,motorumu artık kullanmıorum!!!
    bu yolu kullananan herkesin allah yardımcısı olsun derim
    [COLOR="Red"]Reality Bites!![FONT="Verdana"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    valla herkez alışmış yolların bu durumda olmasına isyan yokkkkkkk belediye başkanlarını seçerken düşünecektiniz bizde aynı durumdayız oy alırken hepsi yalar şimdi ise etrafa degil kimsenin suratına bakmıyor şerefsizler

Motosikleti
    YAMAHA 2011 T MAX 500
    Bu konuda belediyelere bir yaptırım yok ki...Çukura girip kurtulursan ne ala,yoksa motor gitti.Yada en kötüsü canın gitti ve hesabını verecek kimse yok....Suç yok yaptırım yok...

premier1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet, internet
    Bu memleketten umudu kestim. En kısa zamanda Avrupa'ya tüyecem..

Yollar anlattığınız gibi. Adliye ve yargı sistemi diyorsanız paranız varsa ceza bile almıyorsunuz. Allem kallem işleri.

Trafik ise kurallara uymama üzerine kurulmuş.

İstanbul kenti ağzına kadar öküz dolu..

Hastaneler laçka..

Üniversitelerde dandik.. Hele vakıf üniversiteleri parayı verdim gececem modunda bir sürü primitif tip..

Memur isen maaşlar düşük..

Özel sektör iseniz bir sürü bürokrasi..

Motosiklet servisine gidiyorsunuz adam yaptığı işin inceliklerini bilmiyor.. Öküzün teki..

Velhasıl.

Adam olacağı yok bu memleketin. Gidiyorum en kısa zamanda.

Motosikleti
    YAMAHA 2011 T MAX 500
    Alıntı premier1 adlı üyeden alıntı
    Bu memleketten umudu kestim. En kısa zamanda Avrupa'ya tüyecem..

Yollar anlattığınız gibi. Adliye ve yargı sistemi diyorsanız paranız varsa ceza bile almıyorsunuz. Allem kallem işleri.

Trafik ise kurallara uymama üzerine kurulmuş.

İstanbul kenti ağzına kadar öküz dolu..

Hastaneler laçka..

Üniversitelerde dandik.. Hele vakıf üniversiteleri parayı verdim gececem modunda bir sürü primitif tip..

Memur isen maaşlar düşük..

Özel sektör iseniz bir sürü bürokrasi..

Motosiklet servisine gidiyorsunuz adam yaptığı işin inceliklerini bilmiyor.. Öküzün teki..

Velhasıl.

Adam olacağı yok bu memleketin. Gidiyorum en kısa zamanda.

DUR BEKLE BENDE GELİYORUM...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler