Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Benzinli ağaç kesme motoru konusunda yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Markalar hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Husqvarna var mesela bildiğim
    dejavoo ve eroceto bunu beğendiler.

Option - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse YBR125
    Sthill mi ne var biz senelerdir sorunsuz kullaniyoruz alman maliydi sanirim ama fiyat biraz tuzlu olabilir
    dejavoo bunu beğendi.

Alıntı dejavoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Markalar hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar?
    Husqvarna var Hitachi var Hyundai var Dolmar var Secho var Einhell var Oleo Mac var McCulloch var. Bunlar hep kalite kardeş. Özellikle Husqvarna ile Dolmar tuzlu ama kaliteli baya.
    dejavoo bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi olsun ama ormancı değilim diyorsan da 400-600 liralık piyasadaki makinelerden alabilirsin
    dejavoo bunu beğendi.

Bunlarda da çinli meselesi var arkadaşlar.Profesyonel amaçlı değil kullanım amacım, bahçedeki odunları, kütükleri kesmek için.Şu üç model arasında kaldım.Bilginiz var mı bunlar hakkında?
    www.hepsiburada.com/mcculloch-cs-380-benzin-motorlu-testere-yag-hediyeli-p-HRBTHBMC20011
    http://www.hepsiburada.com/husqvarna...-p-HRIDEA62016
    http://www.hepsiburada.com/husqvarna...-p-HRIDEA64000

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi olsun ama ormancı değilim diyorsan da 400-600 liralık piyasadaki makinelerden alabilirsin
    Aynen burda takıldım.Çok profesyonel gerekli değil ama 2-3 kullanımdan sonra çöpe gitsin istemiyorum.

Bunlarda da çinli meselesi var arkadaşlar.Profesyonel amaçlı değil kullanım amacım, bahçedeki odunları, kütükleri kesmek için.Şu üç model arasında kaldım.Bilginiz var mı bunlar hakkında?
    www.hepsiburada.com/mcculloch-cs-380-benzin-motorlu-testere-yag-hediyeli-p-HRBTHBMC20011
    http://www.hepsiburada.com/husqvarna...-p-HRIDEA62016
    http://www.hepsiburada.com/husqvarna...-p-HRIDEA64000

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

Aynen burda takıldım.Çok profesyonel gerekli değil ama 2-3 kullanımdan sonra çöpe gitsin istemiyorum.
    Husqvarnanın 240E modelini al bence. 38 cc 2 beygir olduğu için olurda zorlarsan elinde kalmaz. Ayrıca güçlü makine olduğu zaman birşey keserken mesela daa düşük güçlü makina zorlanır, ısınır. Bu yuzden de ömrü kısalır. Ama aynı şeyi güçlü makine ile keserken makina zorlanmaz ve bi tık daha fazla kullanırsın. Aradaki 150 tlik farka değer bence. Durumun varsa 240E al bence.
    dejavoo ve eroceto bunu beğendiler.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Huski 359 umuz var 2013 te 1200 tl verdik..motosiklette 250cc japona eşdeğer �� bundan önceki 137 modeliydi
    dejavoo bunu beğendi.

Alıntı unvrld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Husqvarnanın 240E modelini al bence. 38 cc 2 beygir olduğu için olurda zorlarsan elinde kalmaz. Ayrıca güçlü makine olduğu zaman birşey keserken mesela daa düşük güçlü makina zorlanır, ısınır. Bu yuzden de ömrü kısalır. Ama aynı şeyi güçlü makine ile keserken makina zorlanmaz ve bi tık daha fazla kullanırsın. Aradaki 150 tlik farka değer bence. Durumun varsa 240E al bence.
    Mcculloch bilginiz varmı?Husqvarna almış bu markayı.Yukarıda verdiğim model bahsetmiş olduğun husqvarna 240e tüm özellikleri aynı.

Mcculloch bilginiz varmı?Husqvarna almış bu markayı.Yukarıda verdiğim model bahsetmiş olduğun husqvarna 240e tüm özellikleri aynı.
    McCulloch bi tık daha aşağıda kalite olarak. Ama sorun çıkarmaz zannediyorum. Bir de alırken böyle hepsibura n11 falan değilde git bi hırdavatçıya kesin garantisi olan bir yere bak eline al makinayı.
    dejavoo bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    bu konuda stihl ve husqvarna
    dejavoo bunu beğendi.

McCulloch bi tık daha aşağıda kalite olarak. Ama sorun çıkarmaz zannediyorum. Bir de alırken böyle hepsibura n11 falan değilde git bi hırdavatçıya kesin garantisi olan bir yere bak eline al makinayı.
    Çok teşekkürler.Söylediğiniz gibi ilk fırsatta Bauhausa gidip iyice bir incelemeye karar verdim.

Çok teşekkürler.Söylediğiniz gibi ilk fırsatta Bauhausa gidip iyice bir incelemeye karar verdim.
    Ne demek. Siz biz olmasın ha. Sen ben adamıyım ben. Gerçi ilk kaydolduğumda hep siz biz diyodum asdfghjkl. Neyse yardımcı olabildiğime sevindim. Babam da heykeltraş benim o yüzden bilgim var bu konuda. Bi dönem hep ağaç çalıştı ben de onun yanında öğrendim makinaları.
    dejavoo bunu beğendi.

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Bu işin piri Stihl ve husquvarnadır fakat pahalıdır, Fiyat performans ürünü olarak Olemac lara bakın, italyan ve sağlam motorlardır fiyat açısından da uygundur.
    dejavoo bunu beğendi.

Alıntı Alisilin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işin piri Stihl ve husquvarnadır fakat pahalıdır, Fiyat performans ürünü olarak Olemac lara bakın, italyan ve sağlam motorlardır fiyat açısından da uygundur.
    Olemac ve dolmarlarında fiyatı epey tuzlu.

Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Olemac ve dolmarlarında fiyatı epey tuzlu.
    Bu iş de motosiklet gibi. İyi markalar pahalı, ucuz olanlar da çin malı. Ya idareten ucuz bişey alacaksın 1 ya da 2 sene kullanacaksın, ya da biraz paraya kıyacaksın ömürlük olacak. Ömürlük derken abartmıyorum 30 senedir aynı testereyi sorunsuz kullananlar var.
    Ben de ilk alacağımda senin gibi araştırıyordum, bi adamla tanıştım 50 yaşlarında ve 40 senedir ağaç işinde. Stihli önerdi. Ben de 2008de 950 Liraya Ms 360 modelini almıştım, hobi amaçlı kullanıyorum.
    dejavoo bunu beğendi.

Ne demek. Siz biz olmasın ha. Sen ben adamıyım ben. Gerçi ilk kaydolduğumda hep siz biz diyodum asdfghjkl. Neyse yardımcı olabildiğime sevindim. Babam da heykeltraş benim o yüzden bilgim var bu konuda. Bi dönem hep ağaç çalıştı ben de onun yanında öğrendim makinaları.
    Eyvallah.Memnun oldum seninle tanıştığıma

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Bu iş de motosiklet gibi. İyi markalar pahalı, ucuz olanlar da çin malı. Ya idareten ucuz bişey alacaksın 1 ya da 2 sene kullanacaksın, ya da biraz paraya kıyacaksın ömürlük olacak. Ömürlük derken abartmıyorum 30 senedir aynı testereyi sorunsuz kullananlar var.
    Ben de ilk alacağımda senin gibi araştırıyordum, bi adamla tanıştım 50 yaşlarında ve 40 senedir ağaç işinde. Stihli önerdi. Ben de 2008de 950 Liraya Ms 360 modelini almıştım, hobi amaçlı kullanıyorum.
    bizde 85 model stihl var daha orjinal bi debriyaj balatası ile dişli ve zincir değişti motoru açılmadı 070 lik 7.8 hp alet full alüminyum plastik tek parçası yok boş ağırlığı 16 kg 1.5 kg benzinle yağ alıyor insanjn belini kırıyor
    dejavoo bunu beğendi.
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

En iyisi gidip canlı görüp incelemek lazım, olursa husqvarnanın yada sthilin giriş modeli de olabilir.

Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde 85 model stihl var daha orjinal bi debriyaj balatası ile dişli ve zincir değişti motoru açılmadı 070 lik 7.8 hp alet full alüminyum plastik tek parçası yok boş ağırlığı 16 kg 1.5 kg benzinle yağ alıyor insanjn belini kırıyor
    Biliyorum o motoru devasa bişey. Kulllanana maşallah diyelim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)