Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

dss smartkey (akıllı anahtar)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar aşağıda linkini vermiş olduğum ürün kafama takıldı bir kaç gündür inceliyorum ürün otomobillerde bulunan keyless go (anahtarsız giriş ve çalıştırma)nın motosiklet versiyonu. anahtarla uzaktan çalıştırma değil, yani anahtar üzerinizde iken motosikleti çalıştırabiliyorsunuz zaten linki incelediğinizde olayı anlıyacaksınız sadece endonezya sitelerinde mevcut zira aliexpress veya e bay de olsa hemen alıcam fiyatı 650.000 rp oda yaklaşık 135-140 tl ediyor, bağlantı şemasına falanda rastladım sitelerde dolanırken kolay uygulanabilir bi şey ürün hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum ayrıca bu ürünü endonezyadan nasıl getirebiliriz bilgisi olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim herkese iyi akşamlar kazasız,belasız ve keyifli sürüşler dilerim

ürünün sitesi
    http://www.dsssmartkey.com/

buda videosu
    https://www.youtube.com/watch?v=DzW5DpuS08s

bu sitedende satış yapılıyor fakat türkiye ye gönderirlermi bilmem
    https://www.bukalapak.com/products?u...eywords%5D=dss

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Maşallah helal olsun vallahi aslında insanlarımız iyi araştırmacı fakat eğitici ve öğreticilerimiz ve devlet büyükleri halk ile ilgilenip doğru yönlendirme yapamıyorlar yapsalar çok cevherler var bu topraklarda. Bu aleti nereye girdin nereden aklına geldi kardeşim ya biraz da başka şeylere mesela ülkemiz için araştırsak herşey çok daha güzel olacak

Motosikleti
    yamaha
    Bazı motorlarda standart donanımda çıkıyor ilerde motosiklet için çok lüks bir özellik olmaktan çıkar ve standarta girer inşallah

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    O anahtarı cepten çıkarıp kontağa sokup, kontağı cevirdiğimdeki hazzı o kadar seviyorum ki bunu bedava verseler almam abi :D

Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı MiRiM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah helal olsun vallahi aslında insanlarımız iyi araştırmacı fakat eğitici ve öğreticilerimiz ve devlet büyükleri halk ile ilgilenip doğru yönlendirme yapamıyorlar yapsalar çok cevherler var bu topraklarda. Bu aleti nereye girdin nereden aklına geldi kardeşim ya biraz da başka şeylere mesela ülkemiz için araştırsak herşey çok daha güzel olacak
    Mesela senin gibi cevheri doğru yönlendirememisler ki motosiklet net sitesinde geziyosun o kadar meraklıysan faydalı bilgiye gir tubitaka aselsanada memlekete değil önce kendine faydan olsun
    MASTER_10 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)