Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul Assassin: 30 Günlüğüne Suikastçilik Oynayın

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Merhabalar.

Istanbul Assassin gerçek hayatta oynanan bir oyun. Oyunun başında size bir hedef veriliyor; hedefinizin adını, soyadını, ev ve iş adresini, hatta telefon numarasını bile biliyorsunuz. Amacınız hedefinizi bulmak ve onu vurmak. Burada bahsettiğimiz “vurma” eyleminin oyuncak tabancayla olduğunu söylemeye gerek yok tabii. Ama zannetmeyin ki hayat sizin için de güllük gülistanlık, sizin de peşinizde biri var ve tek amacı sizi bulup vurmak. Katilmak isteyenleri bekleriz. Ucuncusu 2 Ekim'de baslayacak. Katilmak isteyen varsa kayit icin son gun 25 Eylul. Detaylar icin:

http://theassassinsgame.com/

Organizator arkadasimdir ama maddi olarak bir iliskimiz yoktur. Maksat oyun kalabalik olsun, oyun zevkli gecsin.. Motosiklet.net ne alaka derseniz, motorla Istanbul'da oradan oraya kosturmak ayri bir zevk, belki ilginizi ceker dedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    İzmirde olani yokmu

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    50 lira çok , adamın tek yaptığı internetten form toplayıp telefonları bulup insanlara haber vermek sms atmak. Fikir güzel ama 50 liraya 300 km yol yapıyorum ben.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 lira çok , adamın tek yaptığı internetten form toplayıp telefonları bulup insanlara haber vermek sms atmak. Fikir güzel ama 50 liraya 300 km yol yapıyorum ben.
    Valla bir de kendisine sor Topladigi paranin %80ini falan odul olarak veriyor zaten. Sadece birincilik odulu yok, en cok adam avlayan, en yaratici/ilginc avlayan vb. birkac odul daha var. Ayrica bir ay boyunca telefonu ve email hesabi susmuyor, "ben onu vurdum, o beni vuramadi, sagimdan gecerken bana yan bakti" diye bir dolu soru oluyor Ikinci oyundan heralde 500 TL falan kazanmistir.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı JPhoenix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bir de kendisine sor Topladigi paranin %80ini falan odul olarak veriyor zaten. Sadece birincilik odulu yok, en cok adam avlayan, en yaratici/ilginc avlayan vb. birkac odul daha var. Ayrica bir ay boyunca telefonu ve email hesabi susmuyor, "ben onu vurdum, o beni vuramadi, sagimdan gecerken bana yan bakti" diye bir dolu soru oluyor Ikinci oyundan heralde 500 TL falan kazanmistir.
    Anlıyorum yurtdışında iyi de trde olmaz bu oyunlar.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Anlam veremedigim bir konuya parmak bastin, niye olmaz? 3.sunu duzenliyoruz, ilk ikisi cok zevkli gecti diyorum, TR'de olmaz diyorsun. Niye?

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    güzel ama ingiliççe

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel ama ingiliççe
    Organizator Brian Amerikali oldugu ve dogru duzgun Turkce konusamadigi icin yazisma dili Ingilizce ama kurallari ogrenince pek Ingilizce'ye gerek olmuyor. Olan kadari da genellikle Google Translate ile cozulur.

Eglenceliymis. 3 değilde 4 e katılabilirim.

Ayrıca oyunun konsepti geliştirilmeye çok açık. Çalışmak isteyeceğim bir alan.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı JPhoenix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlam veremedigim bir konuya parmak bastin, niye olmaz? 3.sunu duzenliyoruz, ilk ikisi cok zevkli gecti diyorum, TR'de olmaz diyorsun. Niye?
    Çünkü 1 yıl yurtdışında yaşadım ve biliyorum , burada insanlar bu kadar rahat ve herşeyden keyif alabilecek bir durumda değil. Aynı tarz oyunları yurtdışında da oynadım hiç böyle mızıkçılık , kural tanımamazlık olmuyor. Neyse.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    IA icin konusuyorum, burda da sandigin kadar olmuyor aslinda..

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    memleket manyak dolu biri yanlış anlayıp gerçekten vurmasa bari diğerini.
    ryangt bunu beğendi.

Motosikleti
    arayışta
    İlginç aslında Eskişehir de olsaydı katılırdım.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Gel airsofta daha mantıklı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler