Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ameliyattan sonra motosiklet kulanma

Motovento
    REKLAM ALANI

1 hafta önce appandist ameliyatı oldum yamaha xvs 650 makinam var binmemek için kendimi zor tutuyorum. Daha önce ameliyattan sonra hemen motor binen oldu mu ? :D
    EldekiDebryj bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Bende apandist oldum 6. Gunum doktora sordum binip binemeyecegimi yaklasik 3 4 hafta kadar binme dendi zaten dikisler bugun alincak saniyordum bayramin 1.gunu alincakmiş ,senin dikislerde duruyordur binme bence.
    Gecmisolsun.

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    İkinizede geçmiş olsun. Adam boşuna o kadar okumamış en iyisi uylaım mazallah ne olur ne olmaz. :D

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben Bel Ameliyatindan 37 gun snra motor uzerindeydim 2013 R6

teşekkür ederim hocam sana da geçmiş olsun. Gözümün içine bakıyor makina zor tutuyrum kendimi

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    ben tavsiye etmem
    dikişler yeni alınsa bile bir süre daha iyileşme dönemi vardır. sizin gördüğünüz o anki yaranın kapanmış olduğu ama içerideki doku ve kas yapıları hemen birbirine kenetlenemiyor.

forumdan raphae1 arkadaşımız geçen sene fıtık ile ilgili ameliyat oldu evde çöp kaldırmaya bile işine gelmeyip ameliyat bahanesi ile motordanda inmedi
    sonuç ameliyat günü bekliyor tekrardan bu sefer fıktık ile ilgili birşey yok ama ameliyat olduğu bölgede iç tarafta yırtık oluşmuş

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı masb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 hafta önce appandist ameliyatı oldum yamaha xvs 650 makinam var binmemek için kendimi zor tutuyorum. Daha önce ameliyattan sonra hemen motor binen oldu mu ? :D
    Bi hafta sonra binmiştim 2008 de oldum apandistten

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    göğüs ameliyatı oldum. Dikişleri aldırmaya 40 km (farklı bir şehire) motosiklet ile gitmiştim.

Sen Gene İyisin.Afedersinde Ben Kıl Dönmesi Ameliyatı Oldum.Dikişlerim C.tesi Alınacak.Oturamıyorum,Yemek Yiyemiyorum.Hemende Binemicekmişim.Binmek İçin Sabırsızlanıyorum.Pulsarımı Sattı.Elim Para Görene Kadar Agility Aldım.O Bile Gözüme Suan Hayabusa Gibi Geliyor:D

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Bende 2 kere ameliyat oldumi ilkini alt takımlardan oldum, 18-20 dikiş vardı.. cb125 im vardı, bir hafta sonra geziyordum =)
    2. ameliyatı üst takımlardan oldum, doktor ''kaç dikiş attın'' soruma cevap veremedi =) dış dikişten çok iç dikişlerin var dedi.. 6 ay minimum iyileşme süresi vermişti ama ben 25 gün sonra Duke 390 ile gazlıyordum =) bence doğru değil ama motosiklet garajda olunca insan kurtlanıyor..

eroceto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gas Gas 250 EC
    Alıntı masb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sabredin biraz daha. Sağlık çok önemli.. Malesef ki bende 40 gündür yatıyorum yaklaşık bacağımı kırdım.. Doktor daha 4-5 gün sonra ayağın üstüne bas dedi ve beklemek içler açısı ama yapacak bir şey yok.

Sabredin biraz daha.. Arada gidin yıkayın sökün takın gerçekten onlar bile mutlu ediyor. Çok geçmiş olsun

herkese çok teşekkür ederim allah sağlık sıhhat versin.Tekerinize taş değmesin ...

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Ayağımdaki platinin ağrısı
    ayak bileği ağrısı
    boyun ağrısı
    diz kapağı ağrısı
    el bileği uyuşma
    çene problemi vs.
    bunlar geçirdiğim kazalardan sonra bana verilen öğütlere uymamaktan baki kaldı
    gençlikte anlaşılmıyor yaş 35 e gelince tek tek karşına çıkıyorlar aradan 10 sene geçmiş olsa bile

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)