Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

ebaydan çakı getirme (yardım edin lütfen)

Motovento
    REKLAM ALANI
    AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Arkadaşlar merhaba, ben ebaydan aşağıya linkini atacağım çakıyı almayı düşünüyorum. Malesef ülkemizde satılsa da orjinal olduğundan emin olamıyorum. Bildiğiniz sahte satmadığını düşündüğünüz bu ürnü veya markanın benzeri ürününü satan bir yer varsa yazarsanız sevinirim.

http://www.ebay.com/itm/Gerber-Bear-...item540a6e44fc

İlk defa ebaydan alışveriş yapacağım çakının ebaydan gelememe gibi bir durumu varsa denemiş olan ve gelmemiş olan yani kesin fikri olan kişiler bu konuda da yardım ederlerse sevinirim. Bu ürün sahteyse de beni bilgilendirirseniz sevinirim. İyi günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiyede de bu çakıyı benzer fiyatlara bulabilirsiniz. Çakının gelmeme ihtimali var çünkü yasak diye hatırlıyorum
    36 x3 110 TL yapar yaklaşık, türkiyede ne kadar ki bu
    AliCem Yener bunu beğendi.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerber'in Türkiye distribütörü var buradan iletişim kurabilirsin http://www.zirveithalat.com/
    AliCem Yener ve yüksel66 bunu beğendiler.

Motosikleti
    yok
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyede de bu çakıyı benzer fiyatlara bulabilirsiniz. Çakının gelmeme ihtimali var çünkü yasak diye hatırlıyorum
    36 x3 110 TL yapar yaklaşık, türkiyede ne kadar ki bu
    Aslında Türkiyede var ama bir n11 deki yere birde gittigidiyordaki 2 yere sordum ve replika olduğunu öğrendim. Malesef sahte olmasından korkuyorum.Bu arada 36 dolar nereden çıktı anlamadım. Kargo parasını da koyduysanız içine kargoyu ebaydan alaışveriş yapan tanıdığım biri ödeyecek. Ah orjinalini bulsam direk alacağım. Sade şık ve 120 tlyi geçmeyecek çakı modelleri bilen varsa yazarsa sevinirim. Cevabın içinde çok teşekür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerber'in Türkiye distribütörü var buradan iletişim kurabilirsin http://www.zirveithalat.com/
    Allah senden razı olsun kardeşim hemen bakıyorum.

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Bunu getirmeye değmez bence daha iyilerini bu ülkede yapanlar var bicaksanati.com forum var girip bakın

Alıntı AliCem Yener adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında Türkiyede var ama bir n11 deki yere birde gittigidiyordaki 2 yere sordum ve replika olduğunu öğrendim. Malesef sahte olmasından korkuyorum.Bu arada 36 dolar nereden çıktı anlamadım. Kargo parasını da koyduysanız içine kargoyu ebaydan alaışveriş yapan tanıdığım biri ödeyecek. Ah orjinalini bulsam direk alacağım. Sade şık ve 120 tlyi geçmeyecek çakı modelleri bilen varsa yazarsa sevinirim. Cevabın içinde çok teşekür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

Allah senden razı olsun kardeşim hemen bakıyorum.
    Amin kardeşim cümlemizden. Aldığında resimleri paylaşırsın

Motosikleti
    yok
    hemen orayada bakayım yorumunuz için saolun.Zaten aşırı iyi bir şey istemiyorum sadece babamla balığa gidiyoruz orda işimi görsün yani günlük kullanımlık istiyorum çok saolun yorumunuz için. Bildiğiniz çakılar varsa önerirseniz çok sevinirim

Stenley marka çakılara bakabilirsin. Stenley çok iyi bir markadır emin olabilirsin.

Motosikleti
    yok
    Stenley marka çakılara bakabilirsin. Stenley çok iyi bir markadır emin olabilirsin.
    hemen bakıyorum çok saolun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:59 ----------

stanley çok amaçlı çakıymış malesef hem öyle istemiyorum hemde Türkiyede artık satılmıyor herhalde 1 siteye girdim hiçbirinde yoktu.
    oguzhan6161 bunu beğendi.

hemen bakıyorum çok saolun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:59 ----------

stanley çok amaçlı çakıymış malesef hem öyle istemiyorum hemde Türkiyede artık satılmıyor herhalde 1 siteye girdim hiçbirinde yoktu.
    çok amaçlılar ayrı kategoridedir.
    https://www.google.com.tr/search?q=s...ih=667#imgrc=_

Motosikleti
    yok
    bir tane daha çakı buldum. KERSHAW TREMOR güzel bir çakıya benziyor stok sorunu var ama bakalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:24 ----------

oguzhan61 bildiğiniz bir site varsa stanley satan söylerseniz çok sevinirim. İyi günler

bir tane daha çakı buldum. KERSHAW TREMOR güzel bir çakıya benziyor stok sorunu var ama bakalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:24 ----------

oguzhan61 bildiğiniz bir site varsa stanley satan söylerseniz çok sevinirim. İyi günler
    Burada mevcut hatta bitanesinin linkini atayım o kategoriden yola çıkabilirsiniz.

http://www.stanleyelaletleri.com/STA...AK,PR-223.html

Motosikleti
    yok
    Burada mevcut hatta bitanesinin linkini atayım o kategoriden yola çıkabilirsiniz.

http://www.stanleyelaletleri.com/STA...AK,PR-223.html
    Çok teşekkür ederim. Çok iyi bir insansınız çok saolun.
    oguzhan6161 bunu beğendi.

Çok teşekkür ederim. Çok iyi bir insansınız çok saolun.
    Rica ederim taş attıkta kolumuz mu ağrıdı senin canın sağolsun
    Mehmetalickr bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Satıcı ile görüşün hediye şeklinde göndersin paket içeriğinede biçakla ilgili şeyler yazmasın o zaman takılma ihtimali çok düşer

Motosikleti
    yok
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satıcı ile görüşün hediye şeklinde göndersin paket içeriğinede biçakla ilgili şeyler yazmasın o zaman takılma ihtimali çok düşer
    peki aşırı derecede ingilizcem yok hiç böyle bir siteden alışverişte etmedim. Ben bunu satıcıya nasıl izah edebilirim beni bilgilendirirseniz çok sevinirim mesaj olarak yazsam adam yapar mı acaba? Aklımda del sorular... Ha birde ben bunu orjinal olduğunu nasıl anlayabilirim yani adam kesin orjinal mi satıyordur? Çok fazla soru sordum umarım sizi sıkmamışımdır. İyi akşamlar.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Orjinal olup olmadını yorumlara bakarak yada satıcıya sorarak bilgi alabilirsiniz çeviri araçları var google translate gibi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    peki aşırı derecede ingilizcem yok hiç böyle bir siteden alışverişte etmedim. Ben bunu satıcıya nasıl izah edebilirim beni bilgilendirirseniz çok sevinirim mesaj olarak yazsam adam yapar mı acaba? Aklımda del sorular... Ha birde ben bunu orjinal olduğunu nasıl anlayabilirim yani adam kesin orjinal mi satıyordur? Çok fazla soru sordum umarım sizi sıkmamışımdır. İyi akşamlar.
    satıcının güvenilir olduğunu kesin olarak göstermez ancak çakıyı satan kişi alışverişlerden 99.6 olumlu geri dönüş almış

ayrıca e-bay ürün teslim edilmezse para iadesi garantisi veriyor

Motosikleti
    yok
    Alıntı Usercom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satıcının güvenilir olduğunu kesin olarak göstermez ancak çakıyı satan kişi alışverişlerden 99.6 olumlu geri dönüş almış

http://www.imgim.com/out.jpg

ayrıca e-bay ürün teslim edilmezse para iadesi garantisi veriyor
    Çok teşekkür ederim. İstediğim yanıtlardan biri geldi. Soruma cevap veren hekese teşekür ederim.

oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Merhabalar;

Konuyu baştan sona okumadım lakin genel kullanım maksatlı bir çakı arıyorsanız Türk üretim Bora bıçakları var. Yine istanbul için Karaköy taraflarında bahsi geçen markaları bulabilirsiniz. Bursa bıçakçılar çarşısı varmış birde. Aldığım duyumlar bunlar.

Ben daha çok yürüyüş ve doğa sporlarıyla ilgilendiğimden komplike çakılar kullanmaktayım. Amerikan markası leatherman önerebileceğim ve kullandığım bir marka. İlginizi çekerse bir bakabilirsiniz. Ben wave modelini kullanıyorum.

Saygılar

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)