Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kaza sonucu avukatlık olma. yardımcı olabilir misiniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 250r
    iyi günler. 22/10/2014 ü tarihinden maddi hasarlı bi kazaya karıştık kamyonetle giderken emniyet şeridinden dalan bi servis arabasına duramayarak çarptık. durduk kaza resimleri çekildi. bende resimler durmuyo silinmiş zamanla.

şimdi bana bi kağıt geldi karşı tarafa 702 tl hasar vermiş bulunmaktasınız. altına banka hesap numarası yazmışlar buraya yatırın dekontu bize faxlayın diye. bide ücret tamamen alınana kadar faiz binecektir vs yazmışlar. üzerinde salem&karyüz diye bi avukatlık bürosunun kaşesi var. gelen zarfın üzerindede istanbul adalet sarayının kaşesi var.

şimdi arkadaşlar nasıl bi yol izlemeliyim aracımın sigortası var sigortadan tahsil etmek zorunda değiller mi bu ücreti ben mi ödemek zorundayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:52 ----------

kendi sorumun cevabını kendim veriyim o zaman sordum soruşturdum tutanak vs olmadığı için ve bizdede resim olmadığı için ancak mahkemeye verebiliyoruz mahkemede kim bilir kaç aya çıkar. ücret pazartesiye kadar ödenmezse savcılığa gideceklermiş filan bi kamyon şey saydılar.

demem o ki arkadaşlar her türlü ufak büyük her kazaya tutanak tutun. adam bizim için vurdu kaçtılar demiş ama hiç bir şey idda edemiyoruz. kimsenin başına gelmez inşallah ama elbet hak yolunu bulur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Eğer karşı tarafta da delil yok ise " ben vurmadım" de gitsin. dava açacaksa açsın. Delil yetersizliğinden düşer

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)