Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Video Editleme - Kesme Düzenleme Programı Arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar selam, action cam ile çektiğim ilginç olayıları keserek birkaç video bırlestirerek youtube koymak istiyorum fakat basit program bulamadım. Camtasia indirdim video atıyorum böyle sanki 2 saatlik film atmışım muamelesi yapıyor işlemde yapamıyorum. Bana böyle kesip yapıştırılcak bir basit program önericek var mıdır müteşekkir olurumm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OnNumero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 2015 - PCX 150 2015
    Benim kullandığım programlar sony vegas 11 ve camtasia aslında çok basit programlar kolay öğrenmek için youtube'da öğretici videolar mevcut.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Lightworks kullandım uzun süre , ilk başlarken biraz zorlar ama alıştıktan sonra çok rahat ve tamamen ücretsiz.
    sdirer bunu beğendi.

Adobe premiere kullanabilirsin.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Kesip biçeceğiniz videolar hangi formattadır?
    Mpeg/avi/MOV/MP4 ????

Sony vegas öneririm , adobenın programları da başarılı fakat ılk başta ağır ve zor gelebılır

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    ulead video studio olabilir

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Ben genelde windows movie maker la hallediyorum her isimide goruyor windows kullaniyorsan baslat menusunden arattir bir incele format degistirmek icinde total converter yetiyorda artiyo bi dene derim

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Movie maker cok basit kaliyo ve bence sony vegas en iyisi bunlardan. After effect var cok kullanilan ama ben alisamadim (alismaya cabalamadim.) sony vegas ile yapamayacagin sey yok hem de cok basit her sey. Facebook'da bir sayfa turkce olarak anlatiyo her seyini reklam vermiyim ama ararsaniz bulursunuz.

Motosikleti
    XJ6N
    After efeckt ve adobe beceremed,m, movıe makerda sanırım uzantısı MOV oldugundan mıdır nedir bi yazı ekledım 2 saatte kaydetti uzantıyı ne yapmak lazım? vegas ve diğer programlara indirip bakıcam arkadaşlar

m_arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion F
    Merhaba arkadaşlar,
    Bende aşağıdaki linkteki videoyu dün bütün gece editlemekle geçirdim Ve çok kötü oldu. 3 ayrı video dosyasında istediğim yerleri kesip ( bunu Movavi Video suit ile yaptım ve açıkçası kolay geldi) daha sonra dosyaları birleştirmeye çalıştım (Bunun içinde Movavi Video Editor kullandım ve sonuç çok kötü oldu Birleştirme işleminden sonra çıkan dosya kaliteside orjinal dosyamdan daha kötü çıktı (videodaki gibi).

Yukarıdaki bütün programları deneyeceğim. Umarım basit birşeyler vardır aralarında
    Link : https://youtu.be/z0NMxkmv1d0

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı m_arslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Bende aşağıdaki linkteki videoyu dün bütün gece editlemekle geçirdim Ve çok kötü oldu. 3 ayrı video dosyasında istediğim yerleri kesip ( bunu Movavi Video suit ile yaptım ve açıkçası kolay geldi) daha sonra dosyaları birleştirmeye çalıştım (Bunun içinde Movavi Video Editor kullandım ve sonuç çok kötü oldu Birleştirme işleminden sonra çıkan dosya kaliteside orjinal dosyamdan daha kötü çıktı (videodaki gibi).

Yukarıdaki bütün programları deneyeceğim. Umarım basit birşeyler vardır aralarında
    Link : https://youtu.be/z0NMxkmv1d0
    aynı kameradan bende aldım.Senin videodaki rüzgar sesi hayata küstürdü.Yok mu bunun bir çözümü?

m_arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion F
    Hocam cihazın üzerinde harici mikrofon çıkışı var. Henüz denemedim ama oraya mikrofonlu bir kulaklık takıp, onuda ceketimizin içine felan koyarsak sanıyorum sesten kurtuluruz, hatta kaskın içine sokarsak konuşabiliriz bile
    Denemek lazım tabi.

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Bu iş için bence ideal program Adobe Premiere. Kullanımı karmaşık gibi gelse de kesme birleştirme gibi temel işlemleri sorunsuz halledebilir, final çıktısını da uygun formatlarda kolay biçimde alabilirsiniz. Premiere dışında bu işlemler için kullanılabilecek diğer programlar olarak Edius, Pinnacle Studio ve Vegas'ı önerebilirim. After Effects başka bir mevzunun programı ve karmaşıktır, tavsiye etmem bu iş için..
    shadowmaster bunu beğendi.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    After Effects montaj içinde kullanılacak özel efektlerin yapımı için kullanılan amacı özel efektler yapmak olan bir programdır. Efekti kendiniz yazabileceğiniz gibi, hazır "template" efektlere görüntülerinizi koyarak da çalışabilirsiniz. Ama kesinlikle montaj programı değildir ve ciddi performanslı bir ekran kart / RAM ve işlemci gerektirir.

@Zato'ya katılıyorum, başta karışık gibi görünse de her türde formatı kullanabilmesi ve finalize edilen videonun türünün çeşitliliği açısından Adobe Premiere en doğru seçimdir. Ayrıca varsa Adobe Photoshop ile görsel paslaşma konusunda da uyumludur. (Fotoğraf, yazı vb)

Motosikleti
    XJ6N
    sony vegas pro indirdim fakat serial bulamadıgımdan çalıştıramadım, diğer programları indirip tek tek deneyeceğim :(

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Vegas Pro tabikide. Cracklaması biraz zor ama sonra tadından yenmiyor

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Basit ve profesyonel arası bir program önereyim Corel Video Studio x5 ben ufak ve amatör işlerimi bununla profesyonel işlerimi aftereffecste yapıyorum.

Jrspawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250rr - CRF250L - Duke 390
    edius u öneririm. After effect baya bir ağır olacaktır. Edius hem kullanımı kolay hemde işlevsel bir program

Motosikleti
    XJ6N
    Teşekkürler arkadaşlar herkes için yararlı oldu konu, salı günü masaüstü pc e format atıp programları denıyecegım ilk kavradıgımı kullanırım artık

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)