Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2015 En uygun Sınırsız İnternet ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Yarın taahhüd'üm sona eriyor, bulunduğum yerde 3g yok , fiber yok , Kablo tv ve alt yapısıda yok ^^, telefon+internet 60 küsür ödüyor idim ,kullanım amacım haber+video/filim+online oyun şeklinde, modemim varbu senenin en ugun pakedi nedir?

Hattım maximum 6-8 mb destekliyor hat kalitesi dolayısı ile fazlasını alamıyorum, ve bu güç bana yetiyor, 6-8'den düşük olur ise yeterli olmayacak bu belli.

Yaz'ımı beklemelimiyim ?

Taahhüd bitik olsada , hergün interneti kullanır isem fatura kabarırmı?

2 yıllık taahhüd yerine , birkaç kişiden 6 aylık sözleşme yapıldığını duydum ne kadar doğru limit/sınır Gb aşımı varmıdır?

Bir şekilde geçmişte ve halihazırda bu tip şirketlerde çalışan/tanıdığı olanlar var ise bilgilernidirir ise sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın taahhüd'üm sona eriyor, bulunduğum yerde 3g yok , fiber yok , telefon+internet 60 küsür ödüyor idim ,kullanım amacım haber+video/filim+online oyun şeklinde, modemim varbu senenin en ugun pakedi nedir?

Hattım maximum 6-8 mb destekliyor hat kalitesi dolayısı ile fazlasını alamıyorum, ve bu güç bana yetiyor.

Yaz'ımı beklemelimiyim ?

Taahhüd bitik olsada , hergün interneti kullanır isem fatura kabarırmı?

2 yıllık taahhüd yerine , birkaç kişiden 6 aylık sözleşme yapıldığını duydum ne kadar doğru limit/sınır Gb aşımı varmıdır?

Bir şekilde geçmişte ve halihazırda bu tip şirketlerde çalışan/tanıdığı olanlar var ise bilgilernidirir ise sevinirim.
    uydunet'e bakmanı tavsiye ederim.

Kablo ve alt yapısıda mevcut değil, sanırım uydunet bu şekilde hizmet veriyor.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bu uydunet nasıl bişedir...
    bulunduğum yer köye 2 3km uzaklıkta olduğumdan telefon hattı yok.turkcell vınn kullanıyorum oda kotalı olduğundan canım sıkılıyor.eve gelen kablo falan yok böyle bi yerde uydunet iş görürmü.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    wizzynet benim kullandığım internet yerel bir şirket manisada hizmet veriyor böyle bir iş yapan varsa sizin memlekette sınırsız 35 tl internet veriyor hızına gelecek olursa çok yüksek hız beklemeyeceksin 4.5-5 mb arası stabil bir net geliyor
    yaptıkları sistem ise dağ gibi yüksek bir yerde verici var bir frekans yayıyor senin çatıya alıcı takıp net alıyorlar niye anlattim dersen gerek ttnet gerek uydunet güzelce bizi kazikliyor
    unutmadan söyleyim yağmurda internet bozulur mu diye şüphelerim vardı ama frekans hiç bozulmuyor

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Su aralar en uygunu vodafon 49 tl sinirsiz. Telekom altyapisini kullaniyor vede telefon hattina gerek yok yalin internet diye geciyo.

Kablo ve alt yapısıda mevcut değil, sanırım uydunet bu şekilde hizmet veriyor.
    Özür dilerim abi görmemiştim.
    Ttnetin vinn tarzı tarifeleri var. Onlara bak bence.

Aman rica ederim forumdaşım, senin yazıyı görüp hemen araştırıp kablo alt yapısı olduğunu öğrenip, vaktinde edit yaptım, senlik değil benim hızlı davranmam, yani alıntıladığın orjinde o husus yoktu zaten ben özür dilerim.

Sabit telefondan geçemiyorum ev ahalisinin nostaljik tutumları dolayısı ile...

Vınn ve benzerleri test edildi mahallede maalesef onlarda tırt, bildiğimiz bakırkablo iletişimi başka seçeneğim yok maalesef.

Bu gidişle yaza kadar sözleşmesiz bırakayım, belki yaz kampanyası bir güzellik eder ttnet emmi.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Tabii ki Uydu Net en mantıklı seçim. Detaylar için: Türksat Kablo
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Uydunet kullanıyorum.

38 tl Aylık ödemesi fakat durum şöyle.

30 tl Sınırsız 8 mb internet. 8 tlsi'de tvye uydu ücreti. Kanallar için.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bulunduğum yerde 3g yok , fiber yok , Kablo tv ve alt yapısıda yok ^^
    uydunet olmuyor arkadaşlar cümleyi tam okuyun
    Carbondioxid bunu beğendi.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Kablo olmasına gerek yok, şahsi olarak bağlatabilir.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kablo olmasına gerek yok, şahsi olarak bağlatabilir.
    Bu konuda detay verebilirmisiniz? , sadece eve gelen telefon hattı mevcut, kablo tv sordugumda ilçemde bu hizmet yok kullanılmıyor cevabı almış idim.

Şayet sadece ev telefon hattı ile oluyor ise, ihtiyacım olan şey internet, tv hizmeti istemiyorum zaten , fiatlandırmada uygun geldi açıkçası.

Düzenleme , sitelerindede bulunduğum şehre ( Hatay ) kablo hizmeti sunulmadığı belirtilmiş

https://www.turksatkablo.com.tr/Hizmet-Verilen-iller

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)