Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İstanbul'dan Ücretsiz Yavru Hamster'ler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Crazy Motors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS ABS (2017)
    ÜCRETSİZ YAVRU HAMSTER'LER

Adı : Emre
    İletişim Adresi : Sarıyer/İstanbul
    Teslim Edilcek Adres : Yeniköy Mah. Sarıyer/İstanbul
    Hasmter'ın(ların) Fiyatı : Ücretsiz

Resimlerde görüldüğü gibi 6 adet 10 Şubat (2015) günü doğan (15 günlük) yavru hamsterim var ve yavruların 3 haftalık olmasından sonra isteyen gönüllü arkadaşlara istediği hamster'i veya hamster'leri (renk yada cinsiyet veya adet belirterek) elden haftasonu teslim edebilirim.

Yavruların cinsiyeti ne derseniz tam kestirememekle beraber 4'ü dişi ve 2'si erkek olarak tahmin ediyorum

Sahiplenmek isteyen varsa bu konunun altına yazabilirler, özel mesaja gerek yoktur.

Saygılarımla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Aman, yılan besliyor musun diye sor hocam arayanlara...
    holopter ve crxforever bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman, yılan besliyor musun diye sor hocam arayanlara...
    İlginç yaklaşım ???

holopter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı Crazy Motors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlginç yaklaşım ???
    Hocam genelde yılan besleyen kişiler yılanlarını hamsterlar ve yavrularıyla besliyorlar.Bu sebepten söylenmiş.
    draggy, Carbondioxid ve fearlesboyy bunu beğendiler.
    Koluna Taktığın Kask Kafanı Korumaz...
    İlker ALTUNTAŞ

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı holopter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam genelde yılan besleyen kişiler yılanlarını hamsterlar ve yavrularıyla besliyorlar.Bu sebepten söylenmiş.
    aynen bu sebeple
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    ısırırmı hocam bunlar

Motosikleti
    Alıntı holopter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle birşey duymuştum ama ben yem niyetine gönüllü sahıplendırmek istemiyorum

Kedi köpek papagan gibi her hayvanın bir meraklısı varken benim gibi küçük zararsız hamster meraklılarına yeni doğmuş yavru veya yavrular vermek için acmıstım konuyu

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:37 ----------

Alıntı kyagmur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ısırırmı hocam bunlar
    Korkulacak birşey yok
    Zararsız olduklarını kanıtlamak için fotolarını elimde iken çektim ve görüldüğü gibi masum şirin hayvanlar.
    He tatlı ısırmalar yaparlar merakından yemekmı diye ama ne kadar yakın olursanız sizin elinizi tanıyıp alısıyolar fotoda göründüğü gibi ve gezinip duruyolar

Bu sevimli mahluklardan edinmek istemiş idim bi ara, ancak araştırdığım kadarı ile, küçük veledlerin ellerinde/ergenlerin ellerinde güzndüz mıncıklandıklarından erken vefat ediyorlarmış, sebebi ise ; Bu can'lar gececi varlıklar , yani güzndüz uyku modu gece aktif olduklarından güzndüzleri mıncıklamak yaşamlarını kısaltıyor.

Neden yazdım ; Yetişkin kimselerin bakımını üstlenmesini can'lara zarar gelmemesini amaçladım hörmetler.

(Bu aralar kendime bile bakamıyorum, uzak memleket yoksam ben talib olur idim, bakmayın şuan bebekler, ilerde semirince daha şiri olmaktalar.)

Motosikleti
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sevimli mahluklardan edinmek istemiş idim bi ara, ancak araştırdığım kadarı ile, küçük veledlerin ellerinde/ergenlerin ellerinde güzndüz mıncıklandıklarından erken vefat ediyorlarmış, sebebi ise ; Bu can'lar gececi varlıklar , yani güzndüz uyku modu gece aktif olduklarından güzndüzleri mıncıklamak yaşamlarını kısaltıyor.

Neden yazdım ; Yetişkin kimselerin bakımını üstlenmesini can'lara zarar gelmemesini amaçladım hörmetler.

(Bu aralar kendime bile bakamıyorum, uzak memleket yoksam ben talib olur idim, bakmayın şuan bebekler, ilerde semirince daha şiri olmaktalar.)
    Bilgileriniz için teşekkürler. ve yazınızın altına aynen diyerek imzamı atıyorum.

gunduzlerı yemek için yuvalarından çıkıp girmek haricinde genelde uyuyorlar.

ışte çalışan için bu sıkıntı olmuyor ve akşam geldıgınızde onlarda dışarı cıktıklarında iki oyun oynayıp biraz elınızle besleyınce çok güzel bi duygu oluyor böyle şirin seylere merakınız varsa

sonra onlar kendi kafeaındekı carkta dönüp duruyolar içeride bi oyana bi buyana hareketleri vs derken tatlı bi manzara oluyor vs vs
    Carbondioxid ve crxforever bunu beğendiler.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Çok sevimli gözüküyorlar lakin ben elimi suremem heralde tirsingen

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Bende kedi var Bide hayvan sevmeyen babam
    Daha önceden iguana vardı 1 mt lik.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    Nc 750s dct
    ben 2 tanesine bakabilirim

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Geçmişte ayrı zamanlarda 1 tane hamster ve 3 tane gonzales beslemiş ve bu canların nasıl bakılacağını, ömrünü vs. bilen biri olarak sizin için de uygunsa kahverengi olan 2 adedini sahiplenmek istiyorum. Neden kahverengi olanlar derseniz daha önce beslediklerim de hep kahverengi olduğu için yine aynılarından olmasını istiyorum. Kahverengilerin cinsiyetlerinin ne olduğunu düşünüyorsunuz? Bu arada sohbetimizi özel mesaj bölümünden yapar ve detayları oradan konuşursak konuyu dağıtmamak adına daha iyi olacaktır sanırım ;)

Motosikleti
    Alıntı JAKOBEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmişte ayrı zamanlarda 1 tane hamster ve 3 tane gonzales beslemiş ve bu canların nasıl bakılacağını, ömrünü vs. bilen biri olarak sizin için de uygunsa kahverengi olan 2 adedini sahiplenmek istiyorum. Neden kahverengi olanlar derseniz daha önce beslediklerim de hep kahverengi olduğu için yine aynılarından olmasını istiyorum. Kahverengilerin cinsiyetlerinin ne olduğunu düşünüyorsunuz? Bu arada sohbetimizi özel mesaj bölümünden yapar ve detayları oradan konuşursak konuyu dağıtmamak adına daha iyi olacaktır sanırım ;)
    Özelden cevapladım ve bilgi amaçlı burdan yazmak istedim genede; eğer bir aksilik olmazsa 2 kahverengi yavruları JAKOBEN arkadaşa sahiplendiriyorum arkadaşlar bilginize.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:13 ----------

Alıntı pertry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 2 tanesine bakabilirim
    Benim için uygundur.

Ama JAKOBEN arkadaşımız hamster özelliğini belirttiği için geriye 4 beyaz şirin hamsterimden 2'sini verebilirim sizin için uygunsa

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:16 ----------

Arkadaşlar 4'ü dişi 2'si erkek demiştim ya tam kestirememişim ve gene tam kestirememekle beraber ya hepsi erkek yada hepsi dişi veya karışık

Saçma gelebilir ama inceliyorum iki cinsede benziyor Anne ve baba ile karşılaştırdım sanki hepsi erkek gibime geldi dün itibari ile Küçükler ya ayırt edemiyorum anne ve babaları gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:19 ----------

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sevimli gözüküyorlar lakin ben elimi suremem heralde tirsingen
    İlk etapta herkes korkuyor niyeyse ama aslında öyle korkulduğu gibi değil

İlk elle tanıştıklarında ufak yoklamalar yapıyolar ama alışınca her elde dolaşıyolar resimdeki gibi

Motosikleti
    MT-25
    Inanilmaz tatlilar , istânbulda degilim maalesef...

Motosikleti
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Inanilmaz tatlilar , istânbulda degilim maalesef...
    Bazen vermesemmi diye demiyor değilim kendimce Çok şirinler ama 8 hemster benim için fazla ve zaten orta boylu kafesim büyüdüklerinde dar gelir düşüncesi ile mecburen gönüllü arkadaşlara sahiplendirmek istiyorum Onlara iyi bakacak arkadaşlar olunca gözüm arkada kalmamış olacak nasipse verdiğimde

gtunerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba .1 Tane veya mümkünse 2 tane beyaz ı alabilirmiyim.Yakınızda bende maslakdayım.

Motosikleti
    Alıntı gtunerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba .1 Tane veya mümkünse 2 tane beyaz ı alabilirmiyim.Yakınızda bende maslakdayım.
    Mümkün elbette. Özelden mesajlaşalım yer ve zaman için uygunsa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:45 ----------

Arkadaşlar son 2 beyaz yavru hamsterim kaldı bilginize üzülmekle beraber mutluyumda yeni güzel yuvaları olacak diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

Arkadaşlar son iki beyaz yavru hamsterimi tek tek de verebilirim ama mümkünse ikisini birden vermek isterim çünkü yavru ve bir arada yaşayan gonzales cinsi oldukları için

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Aksama haber vericem alabilirim belki ikisinide

Motosikleti
    Alıntı Berkay Eraydın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aksama haber vericem alabilirim belki ikisinide
    Uygundur benim için hayırlısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:42 ----------

SON DURUM:

- JAKOBEN kardeşime; uygun zamanda iki kahverengi yavru hamsterimi,
    - gtunerkan kardeşimize; uygun zamanda iki beyaz yavru hamsterimi,

Bir aksilik çıkmadıkça veriyorum nasipse

Geriye kalan iki beyaz yavru hamsterimi; pertry veya Berkay Eraydın kardeşimize bana iletmeleri doğrultusunda (ilk kim isterse) uygun zamanda verebilirim.

Bilgilerinize..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler