Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

PORSCHE Panamera ve panamera 4 arasındaki fark nedir? 2012 MODEL

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar 2012 model PORSCHE panamera 4 alıcaz inş ama panamera nın bir kaç çeşidi varmış bizim alıcağımızda panamera 4 panamerayla panamera 4 arasındaki fark nedir panameranın 4 çeker olduğunu biliyorum başka bir özelliği varmıdır? beygir farkı nedir? panamera 247 BG miş panamera 4 de bazıları 247 BG diyor Bazıları 300 BG diyo hangisi doğru bilen varmı? panamera araştırdım kaç beygir diye 247 BG diyolar bazıları panamerayada hemen 300 BG diyor 2012 MODEl hangisi doğru bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Panemera ne yeniyor mu?Şaka bir yana bu konuya hakim birinin forumda pek bulunduğunu zannetmiyorum

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Benim bildiğim pansmera arkadan itişli
    Pansmera 4 4çekrr normsl porschelerfe böyle buda böyledir yani beygir farkı yoktur diye düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:58 ----------

http://www.porsche.com/turkey/tr/models/panamera/ Dediğim gibiymiş bunlsr yenisi sizinki kaç beygirmiş ona bakın bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:00 ----------

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Porsche_Panamera Burada hepsi yazıyor sizin alacağınız benzinli mi dizel mi bişey yazmamışsınız link gönderiyorum keşke konu açmadan önce baksaymışsınız

haklısın unutmuşum Porsche panamera 4 dizel 2012 model

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

Orda hep ingilizce yazıo anlaşılmıo ve model yılı yok baktım oraya

OnNumero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 2015 - PCX 150 2015
    Alıcağın aracın sahibi bilmiyor mu aralarındaki farkı ? Olmadı doğuş otoyu arayıp sorabilirsin.
    Sinan Aksu bunu beğendi.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Googlela yaz çıksın.
    Beyin bedava

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Birisini zenginler kullanıyor ötekini daha zenginler kullanıyor.
    Muhtemelen 4 olanını daha zenginler kullanıyordur.
    adonis84, hgdr, aranel ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

TEMBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 mg
    panamera çok güzel bir arabadır, otostop sayesinde yolcu olmuşluğum var. eğer paranız yetiyorsa üçüne beşine bakma al. ha şu var panamera alacak adam gelip burada bu şekilde sorular sorar mı anlayamadım.
    Murat.K., hgdr ve Sinan Aksu bunu beğendiler.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Boşver panamerayi,
    Gel sana Qashqai verelim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-ilk-sahibinden-full-aksesuarli-183198738/detay/

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    üstüne biraz daha koy cbf 150 al
    TEMBEL, ake, Alisilin ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

ulassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    internette fazlasiyla bilgi mevcuttur die dusunuyorum. yok onu istemem derseniz porsche bayisi veya buyuk galerilerden bilgi alabilirsin. merak ettiginiz herseyi anlatirlar sanirim

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Ooo troll

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    hemen ön sıralardan bir yer bulayım; yerliler, troll avlayacaklar birazdan. ailecek oturup seyrederiz
    adonis84 bunu beğendi.

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Ne bu panemara japon menşeili çin üretimi bir motormu bence ona alternatif inazuma al o da aynı yollardan geçiyor. arkadan çeker hem yolcu konforu Mercedes gibi diyorlar. hem daha havadar. yokmu nerde inazumacılar.

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler araştırmam sonucunda şu anda öğrenmiş bulunuyorum porsche panamera 4 lerin hepsi benzinliymiş bizim alıcağımız dizel dizellerde 250 BG oluyor sorun çözülmüş oldu herkeze teşekkürler o cbf 150 al diyen arkadaşa bir şey derdimde neyse alacağım aracında sahibine sorucamda 30 Ocak 2015 te ay sonunda gelicek ben merakımdan 15 20 gün önceden öğrenmek istedim bu kadar sorun yapmaya gerek yok cbf 150 al diyen arkadaş gibi şahin mi doğanmı alıyım desem insanlar bir tercih söler konu porsche veya daha iyi bir araç olunca CBF 150 al deniyo çok komik yaw sanki memlekette zengin insan hiç yok Bide motosiklet camiasında şu vardır adam konu açar kawasaki zx10r mı alıyım s1000 rr mı herkez daşşak geçer git mobilet al en iisi o diye motorun en kralı 80 90 BİN TL bu kadar büyütmeye gerek yok
    TEMBEL bunu beğendi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Tamam anladık çok paran var

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Sonradan görmelikte level atlamışın
    Sinan Aksu bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Panamerasını bulduk ta 4 ü kaldı...

Anladık..Herlada kıçını dolarla yıkıyon...

Derdi veren Rabbim,çaresini de veriyor maşallah. Bir an için endişelenmiştim, Allah başka elem keder vermesin...
    Sinan Aksu bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı gökay77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2012 model PORSCHE panamera 4 alıcaz inş ama panamera nın bir kaç çeşidi varmış bizim alıcağımızda panamera 4 panamerayla panamera 4 arasındaki fark nedir panameranın 4 çeker olduğunu biliyorum başka bir özelliği varmıdır? beygir farkı nedir? panamera 247 BG miş panamera 4 de bazıları 247 BG diyor Bazıları 300 BG diyo hangisi doğru bilen varmı? panamera araştırdım kaç beygir diye 247 BG diyolar bazıları panamerayada hemen 300 BG diyor 2012 MODEl hangisi doğru bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
    Merak edip baktım ikiside 310 beygir.
    Fakat benzinli modelinde 400 nm tork varken dizel modelde 650 nm tork var.

Benim tavsiyem aracı satın almaktan vazgeçmeniz yönünde olacak çünkü beygir gücü çok düşük.
    Diğer panamera modelleri sizin alacağınız modele 100 ile 160 beygir arası fark atıyor.
    Yollarda bir kamyon para verdiğin arabayla kimse rezil rüsva olmak istemez herhalde.
    Üstelik aynı beygir gücünü ve hatta fazlasını üreten ve panamera nın yarı fiyatına otomobiller var.

Bu nedenle illa panamera istiyorsanız S ya da Turbo modellerine bakın.

Olmadı skodada şu sıralar kampanya var.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)