Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Adnan Oktar bana dava açmış

Motovento
    REKLAM ALANI
    Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Facebookta Adnan Oktar ile ilgili bir videoda Adnan Oktar'a G*vat yazdığım için hakkımda dava açmış. Demin gittim ifademi verdim.
    İfademde ise hakaretimle ilgili özür dilediğimi,cahilliğimin bağışlanmasını vb istedim. Sizce nereye gider bu işin sonu ? Polis memuru bişey olmaz dedi ama yinede merak ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motosero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max 200
    Siciliniz temizse hic birsey olmaz hukum aciklamasinin ertelemesi.zabitaya duz gidip kavga eden adamlar bile erteleme aldilar gozumun onunde.pek bisey cikmaz.yanlis yazdim aslinda kavas yazmistim.deseydiniz ifadenizde valinin hesap

ExTReMe34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Tornado200
    Burda konu açarak bidaha dile getirdin diye tekrardan dava açmasın
    OnurTr, M.balibey, halilom ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Adnan Oktar'ın vekillerinin açtığı tazminat davalarının, savcılık şikayetlerinin haddi hesabı yok. İnternet ortamında rastladıkları tüm yorumlara direkt şikayeti yapıştırıyorlar. Olacak olan şu; suçu çoktan kabul etmişsiniz artık yapacak bir şey yok, siciliniz temiz ise 2 yıla kadar olan suçlarda "HÜKMÜN AÇIKLANMASININ GERİ BIRAKILMASI" denen bir nevi erteleme yoluna gidilir. 5 yıl içinde yeni bir suçtan hakkınızda dava açılmaz ve ceza alıp kesinleşmez ise, bu dava hiç açılmamış gibi siciliniz tertemiz olur. Ama beraat etmeyi beklemeyin, karşı tarafı şikayetten vazgeçirmeye de çalışabilirsiniz. Diğer yandan dua edin bir de tazminat davası açmasınlar ki açarlar genelde. Geçmiş olsun..
    fearlesboyy bunu beğendi.

seljukdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR -125 ESD
    Maşallah hocam maşallah
    mterayes26 bunu beğendi.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı motosero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siciliniz temizse hic birsey olmaz hukum aciklamasinin ertelemesi.zabitaya duz gidip kavga eden adamlar bile erteleme aldilar gozumun onunde.pek bisey cikmaz.yanlis yazdim aslinda kavas yazmistim.deseydiniz ifadenizde valinin hesap
    Ne adamsın, aynen kavas yazacaktım yanlışlıkya G.vat yazsım deseydin yırtardın hatta medyaya bile konu olurdun.
    mterayes26 bunu beğendi.

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Bir öğrenciyide hakaret etti diye dava edip 6 bin lira almış çocuktan, umarım sonum o öğrenci gibi olmaz.

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Bir öğrenciyide hakaret etti diye dava edip 6 bin lira almış çocuktan, umarım sonum o öğrenci gibi olmaz.
    Karılara yedirir g..vat
    Proud, computeus, YouSuffer ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    yapacak bişey yok aga internet ortamında hakaret ederken dikkat etmek lazım herkes bu forum üyeleri gibi anlayışlı değil
    mterayes26 bunu beğendi.

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    Keşke bir avukata ifade ile ilgili fikir danışsaydınız.
    mterayes26 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Açmakta haklı bence sayın Adnan hocamız gibi yüce bir kişiliğe hakaret edersen olacağı budur. Bence mail at af dile, özür dile, Hocamız büyük insandır bağışlayıcıdır, cahilliğine, çocukluğuna verip bağışlar.
    Adnan hocamız gibileri herzaman zor gelir, bizler İslamı ondan öğrendik, Allaha çok şükür öyle bir hocamız başımızda var, ne cüret hakaret ediyorsunuz?
    Allaha dua edeceğinize böyle bir alim hocayı bize bağışladığı için , birde küfür ediyorsunuz.
    Müslümanım diyorsanız eğer lütfen islama dönün, Hocamız dünyadaki en saygıdeğer kişilik eli, eteği öpülecek yüce insan.
    Ha derseniz müslüman değiliz ozaman lafımız yok tabiki, sözümüz müslümanlara.
    oyunageldim bunu beğendi.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Tck125'ten yargılanırsın. Bir miktar para cezası ve 5 yıl denetimli serbestlik kararı çıkar.
    500px.com/importantphotogalleryblogspot

altınkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açmakta haklı bence sayın Adnan hocamız gibi yüce bir kişiliğe hakaret edersen olacağı budur. Bence mail at af dile, özür dile, Hocamız büyük insandır bağışlayıcıdır, cahilliğine, çocukluğuna verip bağışlar.
    Adnan hocamız gibileri herzaman zor gelir, bizler İslamı ondan öğrendik, Allaha çok şükür öyle bir hocamız başımızda var, ne cüret hakaret ediyorsunuz?
    Allaha dua edeceğinize böyle bir alim hocayı bize bağışladığı için , birde küfür ediyorsunuz.
    Müslümanım diyorsanız eğer lütfen islama dönün, Hocamız dünyadaki en saygıdeğer kişilik eli, eteği öpülecek yüce insan.
    Ha derseniz müslüman değiliz ozaman lafımız yok tabiki, sözümüz müslümanlara.
    Bugün, karacadan aldığım özel üretim her zaman karaca mağazalarına gelmeyen gravatı giydim, işteki arkadaşım da tam bir gravat sevdalısı ve benim gravatımı kıskandığından gravatıma hakeret etti ancak ben bana değilde gravatıma hakaret ettiği için onu mahkemeye veremiyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim. Gravatım
    çok kaliteli bir gravat olduğundan tazminat davası açma gibi bir yetkiye sahip olabilirmiş diye duydum, tazminat davasından alacağımız parayla da gravatımın yanına yeni gravatlar alıp gravat haremi kurmak ve onu mutlu etmek istiyorum. Arasıra da yeni aldığım müzik setimle oryantalik müzikler açıp diğer gravatlarımın, karaca marka gravatımı memnun etmesini sağlamayıda planlıyorum. Gravatımın hangi dine mensup olduğunu kestiremedim henüz acaba bu yaoacaklarım günah kategorisine girer mi gravatım için.
    RuzgarSA, apisto, 54RR ve 12 diğerleri bunu beğendiler..

mbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor...
    hocam gurban olam behi afvet ne saygı değer bir hocaymış ya maaşAllah. senin kafan güzel herhalde, sana müslümanlığı o öğrettiyse vay senin haline, Allah affetsin seni ve senin gibileri. ne kavas adamlarsınız ya
    mucahidaktas ve designer79 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben kesinlikle bir tartışma yaratmak polemiğe girmek gibi bir amaç düşünmüyorum.
    Çünkü kurallar gereği din ve siyaset tartışmak forumumuzca yasak.
    Ancak Saygıdeğer Adnan hocaya nasıl bir ithamda bulunulur anlayabilmiş değilim. O bize Allahın bir lütfudur.
    Yinede herkesin kendi tercihidir Arkadaşta zaten doğru yolu bulmuş suçunu kabul etmiş.
    Yinede İster hoca olsun ister olmasın herkese eşit davranarak insan olduğu gözüyle bakarak hiçkimseye sanal ortamdada dahil olsa hakaret etmemeliyiz.

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kesinlikle bir tartışma yaratmak polemiğe girmek gibi bir amaç düşünmüyorum.
    Çünkü kurallar gereği din ve siyaset tartışmak forumumuzca yasak.
    Ancak Saygıdeğer Adnan hocaya nasıl bir ithamda bulunulur anlayabilmiş değilim. O bize Allahın bir lütfudur.
    Yinede herkesin kendi tercihidir Arkadaşta zaten doğru yolu bulmuş suçunu kabul etmiş.
    Yinede İster hoca olsun ister olmasın herkese eşit davranarak insan olduğu gözüyle bakarak hiçkimseye sanal ortamdada dahil olsa hakaret etmemeliyiz.
    Adnan hoca size dergahını gezdirdi galiba
    dockerengin, ttan, Shamy ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Büyüklerimizin çok güzel bir Lafı vardır

"Odundan Maşa , Araptan Paşa, Her Sarıklıdan Hoca olmaz" demişler

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    onu bunu bırakın da hatunlar taş
    kurubuz, braveguy, fearlesboyy ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Ulen bende düşünüyorum kimdi bu okan'da çıkıyordu kedileri olan kawas

Motosikleti
    dealim daystar 250
    Eğer islamı gerçekten öğrenmek istiyorsanız çözümü çok basit, Yaşanmış örneklerin olduğu hadisler deryasına bırakın kendinizi. Hoca unvanı ile sahnelerde rol kapanların maskelerinin altında ne oldugunu görmek çok kolay olur sizler için. Davanız ego tatmini ise , onun bedelini ödemek üzmemeli sizi
    Zeronix bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)