Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ufak gezintiler için 600cc civarı otomatik mi ? vitesli mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Beat
    Herkese Merhaba , benden daha tecrubeli birilerinden fikir almam gerekiyor. istanbulda şehir içinde scooter kullanıcısıyım , daha önce hep vitesli kullanıyordum . İkinci bir motor almayı düşünüyorum araç trafiğinden bıktığım için daha uzun mesafe yormadan gidebilmek için , ancak honda silverving 600 abs mi yoksa honda 700 deauville abs mi alsam karar veremiyorum , deauville türkiyeye ilk geldiğinden beri hayranı olduğum bi motor , ancak benim için motorun yormaması ve rahat olması çok önemli , siz olsanız silverving gibi bir otomatiğimi yoksa deauville gibi bir manuel imi tercih ederdiniz , teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

bu arada önemli bi detayı atlamışım , uzun yol derken hedefim de 300 400 km lik yollarla baslayıp , 1000 km lere kadar çıkmak var buna göre yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    Otomatik araba kullanmis ve kullanmaya da eevam eden, vitesli motosiklet kullanan ve ara sira olsa da scooter kullanan birisi olarak sunu diyebilirim, otomatik tabiki manuele gore sehiricinde cok rahat. Ama manuel kadar keyifli degil. Artik araba kullanmaktan da zerre zevk almadigimi dusunursek, otomatigin nasil bir keyofsizlik verdig8ni tahmin edersiniz. Motoru dinlemem ve karari benim vermem lazim. sizin yerinizde ben olsam vitesli bir motosiklet tercih ederdim.
    Muradoğlu53 bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Manueldeki keyifin alamazsınız otomatikte.
    Muradoğlu53 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)