Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

( VEDA ) ÇANAKKALE 116. JANDARMA E.E ALAY KOMUTANLIĞI

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadşalar,

Vatani görevim dolayısıyla foruma bir süre uzak kalacağım. Acemi birliğim güzel yer düştü sanırım cok fazla bilgi sahibi değilim.
    Yarın birliğime teslimim. Hakkınızı helal edin. Kazasız belasız sürüşler. Hoşcakalın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    bende usta birliğinde bundan tam 10 yıl önce oralardaydım ama ben boğaz komutanlığındaydım yani denizciydim kafamı dinleyebildiğim güzel günlerdi askerlik günlerim Hayırlı teskereler kardeşim

Alıntı Liposcus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadşalar,

Vatani görevim dolayısıyla foruma bir süre uzak kalacağım. Acemi birliğim güzel yer düştü sanırım cok fazla bilgi sahibi değilim.
    Yarın birliğime teslimim. Hakkınızı helal edin. Kazasız belasız sürüşler. Hoşcakalın
    vallahi şimdilerde askerlik yapanları görüyorum. pek öyle uzak kalmayabilirsin bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

Alıntı fkambay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende usta birliğinde bundan tam 10 yıl önce oralardaydım ama ben boğaz komutanlığındaydım yani denizciydim kafamı dinleyebildiğim güzel günlerdi askerlik günlerim Hayırlı teskereler kardeşim
    vay arkadaş bize de 25. mekanize piyade ardahan. eksi 37 derecede askerlik. şansımı seveyim. adama deniz bize dağlar. o değilde 15 sene olmuş ya. sen 10 diyince saydım. yaşlanmışız

Motosikleti
    pulsar ns200
    Hayırlı tezkereler dilerim, bu tarihlerde celp dönemi var mıymış ya

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Dur yahu gitme bak bende askerim burdayım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)