Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Araç Sürücülerinin Derdi Ne?

Motovento
    REKLAM ALANI

Her zamanki Gibi Çalışıyordum.(Dominos'ta Çalışıyorum.) Yol Boyu Devam Ediyordum,Yol Sağa Kıvrıldı.Araç Sürücüsü Son Hızda Yanıma Kırdı Az Sağa Kırmasam Kesin Büyük Bir Kaza Olucaktı.Tabi Ben Yapmayacaktım Araç Sürücüsü Yapıcaktı.Üzerime Sert Şekilde Kırdı Sağa Kırdım Bende.20 Km İle Gidilecek Yerde 80 Km Hızla Görüş Açısı Olmayan Dönüş Yoluna Daldı.İçimden Keşke Kırmasamda Motoru O Hızla Karşıdan Gelen Araca Girsemiydi Keşke Demeden Alıkoyamıyorum Kendimi.Kendimi Sağa Çekmeme Rağmen Karşıdaki Araçla Çarpmasına Ramak Kalmıstı.Motoru Kenara Çekmesem ALLAH Korusun Büyük Kaza Olurdu.İlk Defa Böyle Birşey Yaşadım.Amacı Adrenalin Yaşamakmıydı,Yoksa Acelesimi Vardı Çözemedim.Adam Şanslıki Altımda spacy vardı peşinden bastım ama bir türlü yakalıyamadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    eski bir motosiklet sahibi, trafikte aktif araç kullanan biri olarak söyleyebilirim ki otosiklet kullancılayıyla (apaçiler hariç) :D bir derdim yok. hele bu işten geçimini sağlayandan hiç olamaz. vatandaşın biri (şahinci) böyle yaptıktan sonra ışıklarda yanına yaklaşıp nedenin sorduğumda, "bi sürü boşluk vardı aramızda" cevabı şaşırtmadı beni. motosikleti 4 tekerli gibi tepki veren, ölmeyi bayılmak sanan kimselerden, ve Ankara'da modifiye(!) edilmiş tofaşlar, e30, e36 ve kimi e 46 kasa bmw kullananlardan uzak durulmasını tavsiye ederim. eski bir flashım var 06 hsz 85 görenler selamlayabilirlermi?

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    minibüsçüler arabacılara
    kamyoncular minibüsçülere
    otobüsler motorculara
    sonra hepsi bahçıvana
    trafik kültürü, daha da geniş anlamıyla biribirinin haklarına özen gösterme kültürü olmayan bir ülkede olağan işler.
    kimsenin motosiklete kastı yok elbette.
    ya da motorcular iyi binici, arabacılar galektersiz de değil.
    kim kime çökebiliyosa çöküyo.
    motorcunun şanssızlığı yüksek risk taşımasından geliyor.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    minibüsçüler arabacılara
    kamyoncular minibüsçülere
    otobüsler motorculara
    sonra hepsi bahçıvana
    trafik kültürü, daha da geniş anlamıyla biribirinin haklarına özen gösterme kültürü olmayan bir ülkede olağan işler.
    kimsenin motosiklete kastı yok elbette.
    ya da motorcular iyi binici, arabacılar galektersiz de değil.
    kim kime çökebiliyosa çöküyo.
    motorcunun şanssızlığı yüksek risk taşımasından geliyor.
    işte burayı anlayamadım... bahçıvanın günahı ne???

hepsi birden bizi görmemezlikten gelen kim olursa ona... olaydı eyiydi....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağa kırmasaydım kaza olacaktı ben yapmayacaktım demişsin,çok yanlış düşünüyorsun..

Sağa kırarak kurtardığını düşündüğün adam ''oh yanımdaki motor bana yol açtı bende sağa kırayım da karşıdakiyle kafa kafaya gelmiyim'' diye düşünerek hareket etmedi emin ol..

Sen sağa kaçarak kendini kazadan kurtarmışsın haberin yok Sen kaçmasaydın umrunda bile olmazdın karşıdakinden kaçmak için sinek gibi yapıştırırdı seni kapısına..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)