Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İş arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Merhabalar, öncelikle bu konuyu buraya açmam ne derece doğru bilmiyorum. Anlayış gösterenlere teşekkür ederim şimdiden.

Öncelikle kendimi tanıtayım. İsmim Cihan. 23 yaşındayım. Önlisans işletme mezunu sayılırım.2 dersim kaldı. İstanbul beyoğlunda ikamet ediyorum.
    3 yıldır çalıştığım işyerimden bazı anlaşmazlıklar ve çalışma şartları nedeniyle 1 ay önce ayrıldım. Detay vermek istemiyorum ama şişlide bir avm içerisinde bulunan x şirketinde kat şefi olarak çalıştım.

Elektronik ve bilgisayar üzerinde birçok şeye ilgim ve bilgim var.

Arayışım sadece burdan değil elbette. Ama tek kriterim belkide hafta sonu ve bayramda/özel günde çalışmayan biryer bulmak. 3 yıldır bu konudan çok çektim. Bu yüzden iş imkanlarım daralıyor.

Bazı ailevi özel sebeplerden dolayı evde pek vakit geçirmemem gerekiyor. Bunun için bi an önce bi işe girmeyi planlıyorum.

Yardımcı olabilecek işveren/işveren yakınlarına ricamdır.

Kişisel bir konu açtığım için sizlerden ve site yönetiminden özür diliyor, anlayış bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Hayırlısı olsun hakkında arkadaşım fakat özel sektörde o dediğin kriterler çok zor

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Doğru söylüyosun. Teşekkür ederim iyi dileğin için.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah yardımcı olsun fakat özel sektör ..kmediği ile pazarlık yapmaz. Haftasonu tatil veren, bayramlarda tatil veren bir kuruma (devlet hariç) ben rastlamadım. Televizyonda hergün boy boy reklamını gördüğün firmalar dahil. Bende ne iş olsa yaparım modundan ziyade meslek sahibi olmalısın, brileri seni ihtiyacları olduğu zaman değil, her zaman arasınlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)